Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Járműenergetikai munkatárs

Munkavégzés megyéje: Borsod-Abaúj-Zemplén

Munkavégzés helye: Ózd, Zrínyi Miklós utca 16.

Járműenergetikai munkatárs

A VOLÁNBUSZ Zrt. országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk évente több, mint 650 millió utast szállít el úti céljához.

18.000 munkavállalónk által minden nap arra törekszünk, hogy utasaink számára minél magasabb szolgáltatási színvonalat nyújtsunk.

Járulj hozzá Te is sikereinkhez!

Főbb feladatok:

  • A forgalmi üzem üzemanyag felhasználásának ellenőrzése, elemzése, statisztikák, kimutatások készítése.

  • Üzemanyag túlfogyasztások kivizsgálása.

  • Üzemanyag-elszámolási rendszer havi ellenőrzése, hibák kijavíttatás.
  • Részt vesz az autóbuszok műszaki minősítésében.

Elvárások:

  • érettségi
  • MS Office programok (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • precíz munkavégzés.

A munkavégzés helye:

  • Ózd, Zrínyi Miklós utca 16.

A munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • változatos, kreativitást igény feladatok,
  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok számára is,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett).

Mellékeld önéletrajzod a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Jelentkezésed leadását megelőzően olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

 Köszönjük!