Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Forgalmi telephelyvezető

Munkavégzés megyéje: Békés

Munkavégzés helye: Orosháza

Forgalmi telephelyvezető

A VOLÁNBUSZ Zrt. országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk évente több, mint 650 millió utast szállít el úti céljához.

18.000 munkavállalónk által minden nap arra törekszünk, hogy utasaink számára minél magasabb szolgáltatási színvonalat nyújtsunk.

Járulj hozzá Te is sikereinkhez!

Főbb feladatok:

  • Szervezi és irányítja a telephely menetrendszerinti közforgalmú, különjárati, és szerződéses személyszállításának operatív lebonyolítását.

  • Rendszeresen ellenőrzi a telephely munkafolyamatait, technikai eszközeit. (pl. utastájékoztató, járműfedélzeti rendszer)
  • Közreműködik a munkavállalók munkavégzésével kapcsolatban tett észrevételek kivizsgálásában.
  • Gondoskodik a személyszállítási feladatok zavartalan ellátásához szükséges munkaerő és eszköz tervszerű vezényléséről.
  • Figyelemmel kíséri a telephely utasforgalmát, ez alapján javaslatot tesz a menetrend, illetve a forda módosításokra az üzemvezető felé.
  • Adatszolgáltatásokat, statisztikákat készít a telephely statisztikai adataiból.

Elvárások:

  • felsőfokú közlekedési végzettség
  • precíz, proaktív munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • 5 év releváns munkatapasztalat

A munkavégzés helye:

  • Orosháza, Március 15. tér 1.

A munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő

A munkakör betölthető:

  • 2021. augusztus 1-től

Amit nyújtunk:

  • kiemelt bérezés
  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok számára is,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett).

Mellékeld önéletrajzod a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Jelentkezésed leadását megelőzően olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

 Köszönjük!