Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Alkalmazás üzemeltetési szakértő

Munkavégzés megyéje: Budapest, Bács-Kiskun, Komárom-Esztergom

Munkavégzés helye: Budapest vagy Kecskemét vagy Tatabánya

Jelentkezési határidő: 2021-11-30

Alkalmazás üzemeltetési szakértő

Társaságunk évente több mint 650 millió utast szállít.

  • SQL adatbázis alapú, integrált alkalmazás rendszerek működés támogatása és felügyelete.
  • Részvétel az alkalmazói IT szoftver rendszerekben fellépő hibákkal, változtatási igényekkel kapcsolatos tervezési, tesztelési, bevezetési folyamatokban.
  • Közreműködés informatikai bevezetési projektekben.
  • Vonatkozó belső és külső szabályzatoknak megfelelő dokumentációk elkészítése, azok naprakészen tartása.
  • Feladatvégzések dokumentálása a belső illetve a külső szolgáltató partnerek ügyfélszolgálati rendszerében (Helpdesk).
  • Az alkalmazás üzemeltetéshez kötődő nagyvállalati szolgáltások biztosítása.
  • Együttműködés az IT infrastruktúra, fejlesztés és ügyfélszolgálat területekkel, továbbá az informatikai szolgáltatásokban közreműködő belső és külső résztvevőkkel.
  • Windows környezet és MS Office alkalmazások konfigurálása, felhasználói támogatása.

Az ideális jelölt:

  • állami szakirányú felsőfokú végzettséggel -diplomával- rendelkezik,
  • legalább 1 év szakmai gyakorlata van,
  • ügyfél- és folyamatorientált,
  • önálló probléma felismerő és megoldó,
  • csapatjátékos,
  • jó kommunikáció készséggel rendelkezik.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • IT üzemeltetés területen szerzett tapasztalat,
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Helpdesk rendszer ismeret,
  • SQL nyelv ismerete,
  • hardver, hálózati és telekommunikáció ismeret,
  • angol szakmai nyelvismeret,
  • “B” kategóriás jogosítvány.

  • 2022-ben átlagosan 10 %-os bérfejlesztés.
  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: Budapest vagy Kecskemét vagyTatabánya;
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.