Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Raktáros

Munkavégzés megyéje: Veszprém

Munkavégzés helye: Veszprém

Raktáros

Társaságunk évente több mint 650 millió utast szállít.

Tartozz te is közénk!

Ami Rád vár, ha csatlakozol hozzánk:

  • 2022-ben átlagosan 10 %-os bérfejlesztés
  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés
  • jól tervezhető munkabeosztás; két műszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett)
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem
  • bérpótlékokkal növelt alapbér
  • változatos munka, különféle típusú járműveken
  • munkaruha
  • tapasztalt kollégák támogatása

Amiben számítunk Rád:

  • autóbuszok javításához szükséges alkatrészek, anyagok rendelése
  • beérkező anyagok minőségének ellenőrzése, tárolása
  • megadott készletszintek betartása, nyilvántartása
  • javítási feladatok ellátásához szükséges alkatrészek kiadása

Ezt várjuk Tőled:

  • rendelkezz középfokú iskolai végzettséggel és műszaki alapismeretekkel
  • érettségi bizonyítvány és autóalkatrész raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

További információk:

  • Veszprém lesz a munkavégzésed központja
  • a kiválasztást követően azonnal munkába állhatsz
  • önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva adhatod le

Jelentkezés előtt, kérjük, olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat: