Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Forgalmi diszpécser

Munkavégzés megyéje: Pest

Munkavégzés helye: Érd

Forgalmi diszpécser

Társaságunk évente több mint 650 millió utast szállít.

  • a Társaság menetrend szerinti forgalma lefolyásának figyelemmel kísérése, forgalmi zavar esetén gondoskodás annak elhárításáról, hatásainak enyhítéséről,
  • az előre tervezett rendkívüli forgalmi változások esetén azok terv szerinti megvalósulásának figyelemmel kísérése, eltérés esetén utasítás adása az operatív módosításokra, az előre tervezhető rendkívüli forgalmak lebonyolításának irányítása, a forgalmi szolgálattevők munkájának koordinálása,
  • szükség szerint a vezénylő helyettesítése,
  • a nagyobb volumenű fuvarozási feladatok üzemek közötti koordinálásában való részvétel,
  • az autóbusz fedélzeti kamera felvételek kezelésének elvégzése (utaspanasz, jármű sérülés, hatósági megkeresések), az adatkezelésre vonatkozó társasági előírások betartásával,
  • a telephelyi autóbuszokon lévő külső szolgáltató által üzemeltetett berendezések (fedélzeti járműirányító és jegyértékesítő berendezések, külső és belső elektronikus kijelzők, biztonsági kamera- és rögzítőrendszer) működésének ellenőrzése, a meghibásodások jelzése,
  • a telephely működési területén a szolgáltatási minőség (az autóbuszvezetők munkavégzésének és a járművek műszaki és esztétikai állapotának, utastájékoztató eszközeinek, és egyéb minőségi paramétereinek) ellenőrzése, az ellenőrzés szervezése,
  • minden egyéb operatív forgalmi feladatban való részvétel.

Az ideális jelöl rendelkezik:

  • állami középiskolai végzettséggel – érettségi,
  • B kategóriás jogosítvánnyal, valamint
  • legalább 3 év tapasztalattal.

  • 2022-ben átlagosan 10 %-os bérfejlesztés,
  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál,
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett),
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére,
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem.

  • munkavégzés helye Érd és térsége,
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony,
  • a munkaidő: teljes munkaidős,
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.