Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Jogtanácsos

Munkavégzés megyéje: Budapest

Munkavégzés helye: Budapest, Népliget Center irodaház

Jelentkezési határidő: 2021-12-20

Jogtanácsos

Társaságunk évente több mint 650 millió utast szállít.

  • a társaság jogszabályok szerinti működésének, belső szabályozási tevékenységének felügyelete, továbbá a jogszabályi megfelelőség és a szabályzatok összhangjának biztosítása,
  • az egységes jogértelmezés megteremtéséhez szakmai iránymutatás nyújtás, a társaság működésével és tevékenységével összefüggő jogértelmezési feladatok elvégzésének nyomon követése,
  • a társasági folyamatok, illetve feladatok elvégzéséhez szükséges komplex jogi szolgáltatás biztosítása. Szóbeli és/vagy írásbeli állásfoglalás adás a társaság szervezeti egységei vezetőinek megkeresése alapján, valamint jogi támogatás nyújtás a társaság vezető fórumainak és szervezeti egységeinek,
  • szerződések jogi szempontból történő véleményezése, esetenként a szerződések elkészítése, közreműködés a szerződések megszüntetésében. Jogi szempontból támogatás nyújtás a belső vizsgálatok lefolytatásához, segítségnyútás a társaság szerződéseivel kapcsolatos, vagy az egyes folyamatokat érintő hiányosságok feltárásában,
  • közreműködés a közbeszerzési és beszerzési eljárási rend kialakításában és szabályozásában, az előterjesztések, belső utasítások véleményezése,
  • jogi támogatás nyújtás a közbeszerzési eljárási kötelezettség kérdésében való döntéshez, a közbeszerzési és beszerzési felhívás és dokumentáció, és szerződéses feltételek kidolgozásához,
  • komplex jogi támogatás a társaság beszerzési és közbeszerzési eljárásainak lefolytatásához, jogi szakértelem biztosítása a közbeszerzés és beszerzés teljes folyamatában a beszerzés előkészítésétől, majd elindításától a szerződés megkötéséig,
  • a közbeszerzési és beszerzési eljárás lefolytatásának, a közbenső döntéseknek és az eljárást lezáró döntések meghozatalának jogi képviseletének, felügyeletének ellátása,
  • a közbeszerzésekkel összefüggő jogorvoslati eljárásokban a társaság képviselete.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • állami felsőfokú jogi végzettséggel,
  • jogi szakvizsgával,
  • közbeszerzési referens végzettséggel, és
  • legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal.

  • 2022-ben átlagosan 10 %-os bérfejlesztés.
  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: Budapest, Népliget Center irodaház;
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.