Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Gépjármű szakoktató

Munkavégzés megyéje: Pest

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezési határidő: 2021-12-20

Gépjármű szakoktató

Társaságunk évente több mint 650 millió utast szállít.

  • autóbusz-vezetői képzések belső szabályok szerinti, és a hatósági képzések vonatkozó tantervi és vizsgakövetelmények szerinti megtartása,
  • az autóbusz-vezetői képzések szervezése, a belső utasítások és a hatósági előírások szerinti adminisztrációja.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • érettségi bizonyítvánnyal és forgalmi tiszti végzettséggel, valamint 10 év szakirányú szakmai gyakorlattal, vagy
  • felsőfokú végzettséggel és 5 év szakirányú szakmai gyakorlattal, vagy
  • felsőfokú végzettséggel és a vonatkozó közúti járművezetői szakoktatói képesítéssel „D1” vagy „D” kategóriás gyakorlati oktatásra, vagy
  • bármely egyetemen, főiskolán szerzett gépész-, autógépész-, közlekedésmérnöki vagy az előzőeknek megfelelő üzemmérnöki oklevéllel, vagy műszaki tanári oklevéllel,
  • érvényes, legalább „B” kategóriás vezetői engedéllyel.

Előnyt jelent:

  • a három szakos (KRESZ, műszaki, gyakorlati) szakoktatói végzettség, amely 2021-re érvényesítve van, vagy,
  • a gyakorlati szakos szakoktatói végzettség, amely érvényes „D” kategóriás oktatásra, és 2021-re érvényesítve van,
  • nagy kategóriás vezetői és /vagy oktatói gyakorlat.

  • 2022-ben átlagosan 10 %-os bérfejlesztés.
  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: Érd;
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.