Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: ISO irányítási rendszer szakértő

Munkavégzés megyéje: Békés, Csongrád-Csanád

Munkavégzés helye: Csongrád-Csanád megye vagy Békés megye (belső audit esetén munkavégzés az ország bármely pontján előfordulhat majd)

Jelentkezési határidő: 2022-01-31

ISO irányítási rendszer szakértő

Társaságunk évente több mint 650 millió utast szállít.

Tartozz Te is közénk!

  • az ISO szabványok biztosítékot nyújtanak arra, hogy egy vállalat színvonalasan végzi a tevékenységét, ezért fontos számunkra, hogy a Társaságnál alkalmazott ISO szabványok előírásaival kapcsolatos feladatokat szakértelemmel, felelősséggel lásd el,
  • az Integrált Irányítási Rendszer működtetésében aktív szerepet vállalj,
  • belső auditok önálló lefolytatását szeretnénk rád bízni, külső auditokban támogató feladatod lesz,
  • a vezetőségi átvizsgálás előkészítésében részvételed szintén nélkülözhetetlen lesz.

Az ideális jelölt:

  • fontos, hogy rendelkezz ISO 9001 vagy ISO 14001 vagy ISO 45001 vagy ISO 50001 nemzetközi szabvány irányítási rendszerére vonatkozó (belső, vállalati) auditori képesítéssel vagy ezt érintő aktív hallgatói jogviszonnyal,
  • felsőfokú műszaki (pl. gépész-, villamos-, közlekedésmérnöki, egyéb) végzettséggel vagy ezt érintő aktív hallgatói jogviszonnyal,
  • B kategóriás jogosítvánnyal, aktív vezetési gyakorlattal,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretével, valamint
  • önálló munkavégzésre való képességgel.

Előnyt jelent:

  • ha már szereztél nagyvállalati munkakörnyezetben szerzett ISO vagy műszaki tapasztalatot,
  • minőségbiztosítási mérnök végzettséget,
  • legalább 1 év hasonló területen szerzett munkatapasztalatot.

  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • lendületes csapat, inspiráló kollégákkal közös és önálló munka,
  • otthoni munkavégzés lehetősége,
  • mentor biztosítása, igény esetén szakdolgozatírási lehetőség,
  • aktív és későbbi (szakmailag kapcsolódó) tanulmányok elvégzésének kiemelt támogatása,
  • igény esetén részmunkaidő biztosítása, 6 hónap elteltével a későbbiekben a felek közös egyetértése esetén teljes munkaidős munkaviszony bérfejlesztéssel,
  • vállalatműködtetési ismeretekre való széleskörű rálátás biztosítása,
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség,
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is.

  • munkavégzésed helye: Csongrád-Csanád megye vagy Békés megye lesz (belső audit esetén munkavégzés az ország bármely pontján előfordulhat majd),
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony,
  • a munkaidő: teljes munkaidő, aktív hallgatói jogviszony esetén megegyezés tárgya,
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal kezdhetsz.