Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Vagyonvédelmi főmunkatárs

Munkavégzés megyéje: Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád

Munkavégzés helye: a munkavégzés pontos helye a kiválasztott személy lakcímét figyelembevéve kerül meghatározásra

Jelentkezési határidő: 2022-05-31

Vagyonvédelmi főmunkatárs

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • A vagyonvédelmi munkatársak tevékenységének szakmai felügyelete, valamint a rendészeti, őrzésvédelmi és egyéb vagyonvesztést feltáró ellenőrzések operatív előkészítése, szervezése, irányítása.
  • Részvétel a társaság őrzési folyamatainak, költségeinek tervezésében.
  • Részvétel a társaság őrzésvédelmi feladataival kapcsolatos szabályozások érvényesítésében, szükség esetén módosítási javaslat készítése.
  • Folyamatos ellenőrzése a régió területén a személy-, és a belső járműforgalom szabályozottság hatékonyságának.
  • A vagyonvédelmi szolgáltató bevonásával megvalósuló tevékenységekre vonatkozó utasítások elkészítésének koordinálása, a szolgáltatás teljesülésének szakmai ellenőrzése, közreműködés a beszerzés folyamatában.
  • A szolgáltatók havi teljesítési igazolásokkal kapcsolatos feladatok koordinálása a régión belül.
  • Közreműködés a rendkívüli események megelőzésében, a már bekövetkezett események következményeinek enyhítésében, a további intézkedések megtételének irányítása, a vizsgálati jelentés elkészítése.
  • A vagyonvédelmi tevékenységet érintő utas-észrevételek kapcsán a szükséges vizsgálat lefolytatása, a szakterületi állásfoglalás tartalmának elkészítése, illetve javaslat készítése a belső intézkedésre vonatkozóan.

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik vagyonvédelmi képzettséggel,
  • minimum középfokú végzettséggel,
  • 5 év vagyonvédelmi gyakorlattal,
  • feddhetetlen előélettel,
  • vezetői engedéllyel „B” kategóriára,
  • alapszintű informatikai ismeretekkel (Ms Office),
  • terhelhetőség, rugalmasság, mobilitás, valamint
  • önálló munkavégzés képessége jellemzi,
  • precíz, igényes szakmai munkavégzésre képes.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • biztonságtechnikai végzettség / szakmai tapasztalat,
  • rendvédelmi szakmai tapasztalat,
  • elektrotechnikai végzettség / szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség.

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett)
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: a munkakörre elsősorban Csongrád-Csanád megye (szegedi telephely) és Bács-Kiskun megye (kecskeméti telephely) területéről várunk jelentkezőket, a munkavégzés pontos helye a kiválasztott személy lakcímét figyelembevéve kerül meghatározásra
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.