Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Szolgáltatás ellenőrzési munkatárs

Munkavégzés megyéje: Borsod-Abaúj-Zemplén, Pest

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Pest megye

Jelentkezési határidő: 2022-07-31

Szolgáltatás ellenőrzési munkatárs

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

Tartozz te is közénk!

Ami Rád vár, ha csatlakozol hozzánk:

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés;
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem.

Amiben számítunk Rád:

  • SLA- ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása;
  • közlekedésbiztonsági ellenőrzések végrehajása, dokumentálása.
  • utasszámlálások elvégzése.
  • autóbusz-vezetőkre vonatkozó társasági előírások ellenőrzése.
  • javaslattétel az ellenőrzések eredményei alapján a forgalmi technológiák változtatására, menetrendek módosítására.
  • eseti forgalmi zavarelhárítás és operatív utastájékoztatás elvégzése.

Ezt várjuk Tőled:

  • középiskolai végzettséggel rendelkezik;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete van;
  • “B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • közlekedésben szerzett szakmai tapasztalat.

További információk:

  • munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Pest megye;
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: 2022. szeptember 1-től;
  • önéletrajz leadása a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Jelentkezés előtt, kérjük, olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat: