Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: HR adminisztrátor

Munkavégzés megyéje: Fejér

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14.

Jelentkezési határidő: 2022-07-15

HR adminisztrátor

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • közreműködik a jövedelem- és bérkifizetéssel, valamint elszámolással kapcsolatos feladatokban,
  • ellátja a munkavállalói munkabérelőleggel, letiltással kapcsolatos ügyintézést,
  • elvégzi az eseti és rendszeres járandóságok kezelését és ellenőrzését,
  • ellátja a segély kifizetésével kapcsolatos ügyintézést,
  • gondoskodik az önkéntes egészség-, nyugdíjpénztári tagsággal kapcsolatban a belépési nyilatkozatok kezeléséről,
  • elvégzi a saját gépjármű használatával kapcsolatos költségtérítés ügyintézést,
  • ellátja a szülési-, fizetés nélküli szabadságon lévők, egyéb jogcímen távollevőkkel  kapcsolatos ügyintézést,
  • a társaság munkaerőmozgásával összefüggő rögzítéseket végez SAP HCM modulban,
  • elvégzi a korkedvezményes igazolások kiállítását digitális (ATER, SAP HR rendszerből) és papíralapú archív adatok alapján,
  • ellátja az elhunyt munkavállalók hagyatéki ügyintézését.

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik érettségi bizonyítvánnyal,
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalattal (3 év), valamint
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzésre képes.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • bér és TB ügyintézői végzettség és vagy munkatapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • SAP ismeret.

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;
  • home office lehetőség;
  • céges laptop és mobiltelefon.

  • munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14.;
  • a munkaviszony időtartama: határozott idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.