Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Takarítói csoportvezető

Munkavégzés megyéje: Békés

Munkavégzés helye: Békéscsaba

    Takarítói csoportvezető

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • telephelyek takarítási feladatainak biztosítása saját munkavállaló vagy külső szolgáltató által
  • eszközök, tisztítószerek rendelése, tárolása, kihelyezése, dokumentálása
  • külsős szolgáltatókkal történő kapcsolattartás, minőségi és mennyiség ellenőrzés
  • munkaidő nyilvántartás kezelése, szükség esetén túlóra elrendelése, szabadságok kiadásának ütemezése

Az ideális jelölt:

  • középfokú állami iskolai végzettséggel rendelkezik
  • önálló, pontos, precíz munkavégzésre képes
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik szóban, és írásban

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű Excel, szövegszerkesztői ismeretek
  • jó problémamegoldó készség
  • csoportvezetői tapasztalat

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett)
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem

  • a munkavégzésed helye jellemzően: Békés megye
  • alkalmanként: Csongrád-Csanád megye, Bács-Kiskun megye lesz
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű
  • a munkaidő: teljes munkaidő
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal