Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: HR partner

Munkavégzés megyéje: Budapest

Munkavégzés helye: 1091, Budapest, Üllői út 131.

Jelentkezési határidő: 2022-08-30

HR partner

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • a társaság munkavállalóinak munkaerőmozgásához kapcsolódó humán feladatok ellátása,
  • a munkáltatói jogkörgyakorlók támogatása a munkaerő-, bér-, személyi jellegű ráfordítások tervezésénél, és a tervek betartásánál,
  • a toborzási folyamat támogatásában való részvétel, a szellemi állomány és nagy létszám esetén a fizikai állomány előszűrése és kiválasztása,
  • a képzéstervezésben való részvétel, a képzési igények jóváhagyási folyamatának lebonyolítása, a munkavállalók részére a tanulmányi szerződés elkészítése és átadása,
  • az orvosi igazolások lejárati idejének nyomon követése, a munkavállalók részére az orvosi beutalók kiadása, valamint az orvosi igazolás SAP HCM modulban történő rögzítése,
  • a társaságon belüli adatszolgáltatások elvégzése (GKI, Digitális tachográf kártya, próbaidő, határozott idejű munkaszerződések lejárati ideje, felhasznált szabadságok mértéke),
  • a munkavállalók munkaviszonya alatt keletkező humán dokumentációk tárolásáról gondoskodás.

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik szakirányú felsőfokú végzettséggel (humán/gazdasági/jogi diploma),
  • HR folyamatok ismeretével,
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalattal,
  • felhasználói szintű Excel tudással,
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló problémamegoldó-képesség,
  • terhelhetőség, illetve
  • rugalmasság jellemzi.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • nagyvállalati, releváns munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP HR modul ismerete.

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: 1091, Budapest, Üllői út 131.;
  • a munkaviszony időtartama: határozott idejű munkaviszony (várhatóan 1 év);
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.