Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Járműfenntartási telephelyvezető

Munkavégzés megyéje: Somogy

Munkavégzés helye: Kaposvár

Járműfenntartási telephelyvezető

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • a menetrend szerinti személyszállítást ellátó forgalmi telephely autóbuszaival kapcsolatban felmerült járműfenntartási, karbantartási, felújítási tevékenységet végző Járműfenntartási telephely irányítása;
  • a forgalmi igényeknek megfelelő mennyiségű autóbusz rendelkezésre állásáról való gondoskodás;
  • a járműfenntartási tevékenység zökkenőmentes ellátásához szükséges infrastruktúra fenntartása;
  • odafigyelés a társaság vezetősége által megfogalmazott utasítások, költségtervek betartatására;
  • a műszaki tevékenységet ellenőrző hatóságok által előírt követelmények teljesítése, az ellenőrzések során felvett jegyzőkönyvben foglalt észrevételek telephely szintű kezelése, intézkedés az esetleges hiányosságok megszüntetéséről;
  • felelős a telephely vonatkozásában a munka- és környezetvédelmi, tűzvédelmi, vagyonvédelmi tevékenység végrehajtásáért, közreműködés a telephelyekre vonatkozó helyi tűz- és vagyonvédelmi utasítások oktatásában, a területeken tartott szemlék szervezésében;
  • munkája során kb. 20 fő felett gyakorol irányítási jogokat.

Az ideális jelölt:

  • állami szakirányú felsőfokú végzettséggel – diploma és
  • 5 év műszaki szakmai és vezetői tapasztalattal rendelkezik.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • nagyvállalatnál szerzett tapasztalat.

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: Kaposvár, Füredi u. 180.;
  • a munkaviszony időtartama határozatlan;
  • a munkaidő teljes;
  • kezdés: 2022.12.02.