Munkakör megnevezése: Területi infrastruktúra fenntartási munkatárs

Munkavégzés megyéje: Budapest, Pest

Munkavégzés helye: 2151, Fót, EGB Park vagy 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 11. B épület

Területi infrastruktúra fenntartási munkatárs

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • számlakezelés (számlák SAP rendszerben történő rögzítése, érkeztetése, szükség szerint egyeztetés a partnerekkel);
  • teljesítés igazolások SAP rendszerben történő kezelése;
  • megrendelések készítése;
  • terv-tény, várható költésgek folyamatos kezelése, felügyelete;
  • rendszeres adatszolgáltatásokhoz adatgyűjtés, kiértékelés;
  • munkaterületén üzemeltetési, karbantartási, javítási feladatok tervezése, megszervezése, koordinálása, felügyelete és ellenőrzése;
  • helyszíni bejárás, ellenőrzés a munkaterületén, észlelt meghibásodások jelentése;
  • részvétel munka-, tűzvédelmi-, környezetvédelmi bejárásokon, jegyzőkönyvekben leírt észrevételek kezelése, nyomonkövetése;
  • rendszeres és eseti karbantartási és üzemeltetési szerződések előkészítése;
  • infrastruktúra üzemeltetéssel kapcsolatos anyag, alkatrész, eszköz beszerzése, rendezése;
  • kapcsolattartás bérlőkkel, közműszolgáltatókkal;
  • külsős szakiparok rendszeres és eseti karbantartásának, javításának megrendelése, bejutási engedély és eseti tűzgyújtási engedély intézése;
  • műszaki jellegű panasz, károkozás kezelés;
  • tárgyi eszköz mozgatásban való részvétel, leltározók munkájának elősegítése.

Az ideális jelölt:

  • érettségi bizonyítvánnyal és az alábbi szakmák valamelyikéből szakmunkás bizonyítvánnyal valamint munkatapasztalattal rendelkezik
    • klímaserelő,
    • gázkészülék szerelő,
    • víz, gáz, központi fűtés szerelő
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeretével (Excel, Word, Outlook);
  • legalább B kategóriás jogosítvánnyal.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • SAP rendszer ismerete;

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: 2151, Fót, EGB Park vagy 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 11. B épület
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.