Munkakör megnevezése: Szakanyag- és üzemanyagellátási ügyintéző

Munkavégzés megyéje: Pest

Munkavégzés helye: 2151, Fót, EGB Park

Jelentkezési határidő: 2022-12-15

Szakanyag- és üzemanyagellátási ügyintéző

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • üzemanyagkutak, AdBlue kutak felügyelete, adatainak feldolgozása
  • üzemanyagkutak karbantartása, helyszínen számítógépek, szünetmentes áramellátás, kútfejek apróbb javítása, beszabályozása
  • hibás kútalkatrészek felújítása, felújíttatása, ennek intézése
  • üzemanyagtöltő állomások különböző érvényességi idejeinek felügyelete, ügyintézése
  • tankoláshoz szükséges tankolókártyák beszerzése, legyártása, átadása
  • országos szinten a közforgalmú kúthálózatok üzemanyagkártyáinak beszerzése, kezelése, nyilvántartása

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik középfokú állami iskolai végzettséggel (érettségi).
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • pontos, precíz, önálló munkavégzésre képes

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • SAP és Traffic vállalatirányítási szoftver ismerete
  • ADR, tűzvédelmi vizsga
  • műszaki berendezések javításában szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

  • munkavégzés helye: 2151 Fót, EGB park,
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.