Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Számviteli munkatárs

Munkavégzés megyéje: Komárom-Esztergom

Munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Csaba utca 19.

Jelentkezési határidő: 2023-02-15

Számviteli munkatárs

Társaságunk évente csaknem 670 millió utast szállít.

  • tárgyi eszközök állományváltozásáról kiállított bizonylatok fogadása, könyvelésre történő előkészítése,
  • a terv szerinti értékcsökkenési elszámolások ellenőrzése
  • részvétel a tárgyi eszközökkel kapcsolatos zárási folyamatokban
  • tárgyi eszköz analitikus nyilvántartás egyeztetése a főkönyvi nyilvántartással,
  • ingatlanok nyilvántartási adatainak egyeztetése az ingatlanok nyilvántartásáért felelős szervezettel,
  • tárgyi eszközök törzsadatainak folyamatos karbantartása,
  • közreműködés a tárgyi eszköz nyilvántartási és elszámolási szabályzat kidolgozásában.

Az ideális jelölt:

  • rendelkezik szakirányú végzettséggel (legalább középfokú végzettség),
  • naprakész, számviteli ismeretekkel,
  • felhasználói szintű, magabiztos Excel és Outlook programok ismeretével,
  • SAP FI-AA modul alkalmazásának ismeretével.

Előnyt jelentenek a pozíció betöltésénél:

  • legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • nagyvállalati környezetben működő számviteli informatikai rendszer ismerete.

  • év végi lojalitást elismerő juttatás
  • társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  •  szociális gondoskodás munkavállalóink részére
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett).

  • munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Csaba utca 19.;
  • a munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Önéletrajz leadása bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.