Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Karosszérialakatos

Munkavégzés megyéje: Borsod-Abaúj-Zemplén

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Karosszérialakatos

A leendő munkatárs feladatai:

  • a javításra átvett gépjárművek karosszéria elemeinek javítása
  • lakatos és hegesztési munkák elvégzése külső karosszéria elemeken
  • fém és műanyag karosszéria elemek bontása, összeépítése
  • szélvédők és külső üvegfelületek ragasztása

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • karosszérialakatos szakmunkás bizonyítvány
  • önálló, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • haszonjármű javításban szerzett tapasztalat
  • Várjuk jelentkezésed pályakezdőként is!

A munkavégzés helye:

      Sátoraljaújhely

A munkaviszony jellege:

  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő,
  • két műszakos munkarend

A munkakör betölthető:

      a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér, 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • munkaruha biztosítása
  • 3,5% önkéntes magánnyugdíj-pénztári hozzájárulás 1% önrész vállalása esetén
  • kedvezményes utazás a munkavállaló és családtagjai részére
  • heterogén járműpark, változatos feladatok, kihívások
  • szociális gondoskodás a munkavállalók részére

      Csatold önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat:http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem
Köszönjük!