Navigáció átugrása
1061

Budapest–Vámosgyörk–Jászárokszállás–Boconád–Heves

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: O O O O O O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 9       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 5       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 11   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 7   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 08:45 10:30 14:45 14:45 16:30 19:30
3,8 3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 08:53 10:38 14:53 14:53 16:38 19:38
7,7 7,7 Budapest, Szerencs u. 0 09:00 10:45 15:00 15:00 16:45 19:45
77,5 S Gyöngyöshalász, bej. út 09:46 11:31 15:46 S 17:31 20:31
80,4 S Atkár, aut. vt. 09:49 11:35 15:49 S 17:34 20:34
85,6 S Vámosgyörk, vá. 09:54 11:40 15:54 S 17:39 20:39
85,6 S Vámosgyörk, vá. 09:55 11:40 15:55 S 17:40 20:40
91,1 S Jászárokszállás, malom 10:02 11:46 16:02 S 17:47 20:47
91,9 S Jászárokszállás, vh. 10:04 11:47 16:03 S 17:48 20:48
91,9 S Jászárokszállás, vh. 10:05 11:47 16:04 S 17:49 20:49
93,2 S Jászárokszállás, Halász u. 10:07 11:49 16:06 S 17:51 20:51
95,7 S Visznek, Erzsébet tér 10:12 11:52 16:09 S 17:54 20:54
96,6 S Visznek, Sárga Csikó ib. 10:15 11:54 16:11 S 17:56 20:56
102,3 S Tarnaörs, aut. vt. 10:23 12:00 16:19 S 18:04 21:04
103,3 S Tarnaörs, Újtelep 10:25 12:02 16:21 S 18:06 21:06
105,0 S Erk, kh. 10:27 12:05 16:23 S 18:08 21:08
108,3 S Zaránk, Fő út 134. 10:31 12:10 16:27 S 18:12 21:12
109,3 S Zaránk, kh. 10:34 12:12 16:31 S 18:16 21:16
113,6 96,7 Tarnaméra, iskola 10:40 12:17 16:37 16:17 18:22 21:22
114,5 97,6 Tarnaméra, Boconádi út 16. | 12:19 16:38 16:18 18:23 21:23
116,2 99,3 Boconád, kh. 10:43 12:21 16:40 16:20 18:25 21:25
116,2 99,3 Boconád, kh. 10:44 12:21 16:41 16:21 18:26 21:26
120,2 103,3 Hevesi szőlők | | 16:46 16:26 18:31 21:31
122,6 105,7 Hercegtag, bej. út | | 16:48 16:28 18:33 21:33
124,9 108,0 Heves, Gyöngyösi út 7-9. 10:49 12:30 16:51 16:31 18:36 21:36
126,6 109,7 Heves, Hősök tere 10:52 12:33 16:54 16:34 18:39 21:39
127,5 110,6 Heves, aut. áll. 10:54 12:35 16:55 16:35 18:40 21:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek