Navigáció átugrása
1061

Budapest–Vámosgyörk–Jászárokszállás–Boconád–Heves

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O O O O O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 9       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 11   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 5       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 7   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 08:45 10:30 14:45 15:00 16:40 19:30
3,8 3,8 Budapest, Kacsóh P. út 08:53 10:38 14:53 15:08 16:48 19:38
7,7 7,7 Budapest, Szerencs u. 09:00 10:45 15:00 15:15 16:55 19:45
77,5 S Gyöngyöshalász, bej. út 09:46 11:31 S 16:01 17:41 20:31
80,4 S Atkár, aut. vt. 09:49 11:35 S 16:04 17:45 20:34
85,6 S Vámosgyörk, vá. 09:54 11:40 S 16:09 17:50 20:39
85,6 S Vámosgyörk, vá. 09:55 11:40 S 16:10 17:50 20:40
91,1 S Jászárokszállás, malom 10:02 11:46 S 16:17 17:56 20:47
91,9 S Jászárokszállás, vh. 10:04 11:47 S 16:18 17:57 20:48
91,9 S Jászárokszállás, vh. 10:05 11:47 S 16:19 17:57 20:49
93,2 S Jászárokszállás, Halász u. 10:07 11:49 S 16:21 17:59 20:51
95,7 S Visznek, Erzsébet tér 10:12 11:52 S 16:24 18:02 20:54
96,6 S Visznek, Sárga Csikó ib. 10:15 11:54 S 16:26 18:04 20:56
102,3 S Tarnaörs, aut. vt. 10:23 12:00 S 16:34 18:10 21:04
103,3 S Tarnaörs, Újtelep 10:25 12:02 S 16:36 18:12 21:06
105,0 S Erk, kh. 10:27 12:05 S 16:38 18:15 21:08
108,3 S Zaránk, Fő út 134. 10:31 12:10 S 16:42 18:20 21:12
109,3 S Zaránk, kh. 10:34 12:12 S 16:46 18:22 21:16
113,6 96,7 Tarnaméra, iskola 10:40 12:17 16:17 16:52 18:27 21:22
114,5 97,6 Tarnaméra, Boconádi út 16. | | 16:18 16:53 | 21:23
116,2 99,3 Boconád, kh. 10:43 12:21 16:20 16:55 18:31 21:25
116,2 99,3 Boconád, kh. 10:44 12:21 16:21 16:56 18:31 21:26
120,2 103,3 Heves, Szőlők | | 16:26 17:01 | 21:31
122,6 105,7 Heves, Hercegtag bej. út | | 16:28 17:03 | 21:33
124,9 108,0 Heves, Gyöngyösi út 7-9. 10:49 12:30 16:31 17:06 18:40 21:36
126,6 109,7 Heves, Hősök tere 10:52 12:33 16:34 17:09 18:43 21:39
127,5 110,6 Heves, aut. áll. 10:54 12:35 16:35 17:10 18:45 21:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek