Navigáció átugrása
1076

Budapest–Gödöllő–Jászberény

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E O O O E O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M     1078   M     3         1077   O     1077   M     1078         5         1077   V    
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 06:40 08:15 11:40 12:45 12:45 14:30 15:30 16:00
3,8 Budapest, Kacsóh P. út 0 06:48 S 11:50 S S S 15:38 S
7,7 Budapest, Szerencs u. 0 06:55 S 11:58 S S S 15:45 S
26,8 Gödöllő, Idősek Otthona 07:11 S 12:16 S S S 16:02 S
27,4 Gödöllő, Széchenyi I. u. 07:12 S 12:17 S S S 16:03 S
28,2 Gödöllő, szökőkút 07:15 S 12:20 S S S 16:05 S
28,9 Gödöllő, aut. áll. 07:17 08:52 12:22 13:27 13:30 15:07 16:07 16:37
28,9 Gödöllő, aut. áll. 07:20 08:54 12:27 13:29 13:35 15:09 16:12 16:39
30,4 Gödöllő, vá. 07:23 08:57 12:30 13:31 13:37 15:12 16:15 16:42
40,7 Valkó, Erdészet 07:35 | | | | | | |
43,3 Valkó, ált. isk. 07:39 09:13 12:46 13:47 13:52 15:28 16:31 16:58
45,3 Vácszentlászló, aut. ford. 07:42 09:16 12:49 13:50 13:54 15:31 16:34 17:01
52,1 Zsámbok, ált. isk. 07:50 09:24 12:57 13:58 14:01 15:39 16:42 17:09
57,1 Menyhárt tanya 07:58 09:32 13:05 14:05 14:07 15:47 16:49 17:17
61,3 Jászfényszaru, aut. vt. 08:05 09:39 13:12 14:11 14:13 15:54 16:57 17:24
62,1 Jászfényszaru, 101. sz. ABC | | | | | | | |
62,6 Jászfényszaru, külső iskola 08:07 09:41 13:14 14:13 14:15 15:56 16:59 17:26
63,7 Jászfényszaru, Samsung 08:09 09:42 13:16 14:15 14:17 15:58 17:01 |
70,0 Pusztamonostor, kh. 08:16 09:48 13:23 14:22 14:24 16:05 17:10 17:35
75,6 Sorompó | | | 14:27 14:29 | | 17:40
80,9 Jászberény, aut. áll. 08:30 10:02 13:37 14:34 14:36 16:21 17:27 17:48

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
E Elővárosi járat
O Országos járat