Navigáció átugrása
1082

Budapest–Kecskemét–Szeghalom–Komádi

Menetrend érvényessége: 2018.07.20 - 2018.10.25
Besorolás: O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 16:15
78,2 Kecskemét, Széchenyiváros |
80,1 Kecskemét, aut. áll. 17:25
80,1 Kecskemét, aut. áll. 17:30
158,8 Szarvas, aut. áll. 18:45
158,8 Szarvas, aut. áll. 18:55
179,7 Gyomaendrőd, kultúrház 19:17
185,3 Gyomaendrőd, aut. vt. 19:24
224,3 Körösladány, gyógyszertár 20:06
233,1 Szeghalom, vá. 20:16
235,4 Szeghalom, Kossuth tér 20:19
249,8 Vésztő, Monostor Étterem 20:35
258,6 Okány, iskola 20:45
271,8 Zsadány, kh. 20:59
281,7 Komádi, vh. 21:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat