Navigáció átugrása
1094

Budapest–Szentes–Hódmezővásárhely–Makó

Menetrend érvényessége: 2019.04.28 -
Besorolás: O O O O O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 103       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13   U   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 22:30
136,7 136,7 Csongrád, aut. áll. 09:38 11:38 13:38 15:38 17:38 19:38 00:05
136,7 136,7 Csongrád, aut. áll. 09:40 11:40 13:40 15:40 17:40 19:40 00:05
147,3 147,3 Szentes, Kiss Zsigmond u. 09:51 11:51 13:51 15:51 17:51 19:51 00:16
149,4 149,4 Szentes, aut. áll. 09:54 11:54 13:54 15:54 17:54 19:54 00:19
149,4 149,4 Szentes, aut. áll. 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 00:20
175,2 175,2 Hódmezővásárhely, Jókai u. 10:26 12:26 14:26 16:26 18:26 20:26 00:46
176,7 176,7 Hódmezővásárhely, Lázár u. 10:28 12:28 14:28 16:28 18:28 20:28 00:48
177,8 177,8 Hódmezővásárhely, aut. áll. 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30 20:30 00:50
177,8 177,8 Hódmezővásárhely, aut. áll. 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35 00:50
179,1 179,1 Hódmezővásárhely, Bauhaus Áruház 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 20:37 00:52
S 191,5 Szikáncs, bej. út S S 14:51 S S S 01:06
S 198,4 Földeák, községháza S S 15:00 S S S 01:15
187,4 S Batida, aut. vt. 10:47 12:47 S 16:47 18:47 20:47 S
197,6 S Maroslele, kultúrház 10:58 12:58 S 16:58 18:58 20:58 S
210,3 S Makó, kórház bej. út 11:12 13:12 S 17:12 19:12 21:12 S
211,6 210,4 Makó, aut. áll. 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15 01:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 103 sz. járatot a DAKK Zrt. közlekedteti. #U egyelőre nem közlekedik

nem közlekedik
nem közlekedik

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek