Navigáció átugrása
1191

Bajánsenye–Zalalövő–Zalaegerszeg–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O
 Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 2   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Bajánsenye, aut. vt. 15:30
5,8 Őriszentpéter, aut. áll. 15:37
5,8 Őriszentpéter, aut. áll. 15:40
6,9 Őriszentpéter, Rózsaliget 15:42
9,2 Nagyrákos, szattai elág. 15:45
9,7 Nagyrákos, Alsószer 15:46
12,4 Pankasz, aut. vt. 15:49
13,0 Pankasz, Fő út 23. 15:51
16,0 Csödei elág. 15:54
16,6 Felsőjánosfa, Petőfi u. 10. 15:55
18,5 Zalalövő, Petőfi u. 129. 15:57
19,0 Zalalövő, Petőfi u. 74. 15:58
19,9 Zalalövő, vá. bej. út 16:00
19,9 Zalalövő, vá. bej. út 16:10
20,7 Zalalövő, Tüzép 16:12
21,3 Zalalövő, Pataka v. mh. 16:13
22,4 Zalalövő, Pataka temető 16:14
23,2 Zalalövő, Budafa, keménfai elág. 16:15
26,0 Zalacséb, Rákóczi u. 53. 16:20
29,9 Zalaszentgyörgy, Kossuth u. 16:25
33,7 Bagod, iskola 16:29
43,6 Zalaegerszeg, aut. áll. 16:45
43,6 Zalaegerszeg, aut. áll. 17:00
45,9 Zalaegerszeg, Csácsbozsok Csak felszállás  17:03
58,2 Nagykapornak, aut. vt. 17:14
69,5 Zalacsány, templom 17:24
76,7 Szentgyörgyvár, aut. ford. Csak felszállás  17:30
84,0 Sármellék, vá. 17:39
94,9 Balatonszentgyörgy, Berzsenyi u. 57. 17:48
264,7 Budapest, Sasadi út Csak leszállás  0 19:39
267,5 Budapest, Újbuda-központ Csak leszállás  0 19:44
268,6 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő Csak leszállás  0 19:46
273,3 Budapest, Népliget aut. pu. 19:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatára a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek