Navigáció átugrása
1193

Budapest–Keszthely/Sármellék–Pacsa–Lenti

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 1   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 21:00
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 21:07
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 21:08
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 21:11
178,4 178,4 .. Balatonszentgyörgy, Berzsenyi u. 57. 23:24
187,9 S .. Keszthely, Kollégium S
188,9 S 0,0 Keszthely, aut. áll. bej. út S
S S 0,5 Keszthely, aut. áll. S
S S 0,5 Keszthely, aut. áll. S
188,9 S 0,0 Keszthely, aut. áll. bej. út S
190,2 S .. Keszthely, Bercsényi út S
S 189,3 .. Sármellék, vá. 23:31
203,7 196,4 .. Zalaapáti, aut. vt. 23:36
213,1 205,8 .. Pacsa, aut. áll. 23:46
218,2 210,9 .. Zalaszentmihály, iskola 23:51
228,2 220,9 .. Bak, vendéglő 00:01
236,9 229,6 .. Zalatárnok, posta 00:09
243,9 236,6 .. Nova, aut. vt. 00:16
257,0 249,7 .. Lenti, aut. áll. 00:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek