Navigáció átugrása
314

Budapest–Őrbottyán–Vácrátót–Vácduka–Vác

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.08.31
Besorolás: E R E E E E E E E R E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 314 1 M     341 6 M     314 113 A     314 3 M     314 115 A     314 5 M     314 13 M     313 1 A     314 7 16     341 2 M     314 9 M     314 117 A 2   314 11 M     313 3 A 2   313 5 M    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:25   07:30 07:50 09:30 10:00 13:30 14:40 14:40   17:00 17:20 19:10 19:30 20:45
1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 06:30   07:35 07:55 09:35 10:05 13:35 14:45 14:45   17:05 17:25 19:15 19:35 20:50
2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 06:32   07:37 07:57 09:37 10:07 13:37 14:47 14:47   17:07 17:27 19:17 19:37 20:52
3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 06:35   07:40 08:00 09:40 10:10 13:40 14:50 14:50   17:10 17:30 19:20 19:40 20:54
4,7 .. Budapest, Juhos u. 06:38   07:43 08:03 09:43 10:13 13:43 14:53 14:53   17:13 17:33 19:23 19:43 20:56
5,9 .. Budapest, Szántóföld u. 06:40   07:45 08:05 09:45 10:15 13:45 | 14:55   17:15 17:35 19:25 | 20:58
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                              
8,0 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 06:42   07:47 08:07 09:47 10:17 13:47 14:57 14:57   17:17 17:37 19:27 19:47 21:02
11,3 .. Fót, Munkácsy M. u. 06:46   07:51 08:11 09:51 10:21 13:51 15:01 15:01   17:21 17:41 19:31 19:51 21:06
11,9 .. Fót, Gyermekváros 06:48   07:53 08:13 09:53 10:23 13:53 15:03 15:03   17:23 17:43 19:33 19:53 21:08
12,5 .. Fót, Kossuth út 06:49   07:54 08:14 09:54 10:24 13:54 15:04 15:04   17:24 17:44 19:34 19:54 21:09
13,0 .. Fót, Dózsa Gy. út 06:50   07:55 08:15 09:55 10:25 13:55 15:05 15:05   17:25 17:45 19:35 19:55 21:10
17,6 .. Csomád, Ősz u. 06:57   08:02 08:22 10:02 10:32 14:02 15:12 15:12   17:32 17:52 19:42 20:02 21:17
18,6 .. Csomád, Verebeshegy u. 06:58   08:03 08:23 10:03 10:33 14:03 15:13 15:13   17:33 17:53 19:43 20:03 21:18
19,4 .. Csomád, József Attila u. 06:59   08:04 08:24 10:04 10:34 14:04 15:14 15:14   17:34 17:54 19:44 20:04 21:19
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 07:00   08:05 08:25 10:05 10:35 14:05 15:15 15:15   17:35 17:55 19:45 20:05 21:20
S 0,4 Csomád, kh. 07:01   S S S 10:36 14:06 S S   17:36 S 19:46 S 21:21
S 0,7 Csomád, Templom u. 07:02   S S S 10:37 14:07 S S   17:37 S 19:47 S 21:22
S 0,4 Csomád, kh. 07:03   S S S 10:38 14:08 S S   17:38 S 19:48 S 21:23
19,9 0,0 Csomád, Táncsics u. 07:04   08:05 08:25 10:05 10:39 14:09 15:15 15:15   17:39 17:55 19:49 20:05 21:24
22,2 .. Őrbottyán, Barátság Tsz. 07:09   08:09 08:29 10:09 10:43 14:13 15:19 15:19   17:43 17:59 19:53 20:09 21:27
23,1 .. Őrbottyán, ref. gy.otthon 07:11   08:11 08:31 10:11 10:45 14:15 15:21 15:21   17:45 18:01 19:55 20:11 21:29
23,8 .. Őrbottyán, csomádi elág. 07:12   08:12 08:32 10:12 10:46 14:16 15:22 15:22   17:46 18:02 19:56 20:12 21:30
24,0 .. Őrbottyán, vh. 07:13 07:52 08:13 08:33 10:13 10:47 14:17 15:23 15:23 15:25 17:47 18:03 19:57 20:13 21:42
24,5 .. Őrbottyán, Fő út 104. 07:14 07:53 08:14 08:34 10:14 10:48 14:18 15:24 15:24 15:26 17:48 18:04 19:58 20:14 21:43
25,4 .. Őrbottyán, téglagyár 07:16 07:55 08:16 08:36 10:16 10:50 14:20 15:26 15:26 15:28 17:50 18:06 20:00 20:16 21:45
27,1 .. Vácrátót, Alkotmány u. 75. 07:19 07:58 08:19 08:39 10:19 10:53 14:23 15:29 15:29 15:31 17:53 18:09 20:03 20:19 21:48
27,5 .. Vácrátót, Botanikus kert 07:20 07:59 08:20 08:40 10:20 10:54 14:24 15:30 15:30 15:32 17:54 18:10 20:04 20:20 21:49
27,9 .. Vácrátót, kh. 07:21 08:00 08:21 08:41 10:21 10:55 14:25 15:31 15:31 15:33 17:55 18:11 20:05 20:21 21:50
28,3 .. Vácrátót, művelődési ház 07:22 08:01 o 08:42 10:22 10:56 14:26 15:32 15:32 15:34 17:56 18:12 20:06 20:22 21:51
29,0 .. Vácrátót, Széchenyi u. 2. 07:23 08:02   08:43 10:23 10:57 14:27 15:33 15:33 15:35 17:57 18:13 20:07 20:23 21:52
30,5 .. Vácrátót, vá. bej. út 07:26 08:05   08:45 10:26 11:00 14:30 15:36 15:35 15:38 18:00 18:16 20:10 20:26 21:55
30,7 .. Vácdukai elág. 07:27 08:06   08:46 10:27 11:01 14:31 15:39 15:36 15:39 18:01 18:17 20:11 20:29  
31,5 .. Vácduka, Kossuth u.137. 07:29 08:08   08:48 10:29 11:03 14:33 15:41 15:38 15:41 18:03 18:19 20:13 20:31  
31,8 .. Vácduka, Kossuth u.105. 07:30 08:09   08:49 10:30 11:04 14:34 15:42 15:39 15:42 18:04 18:20 20:14 20:32  
32,1 .. Vácduka, Kossuth u.73. 07:31 08:10   08:50 10:31 11:05 14:35 15:43 15:40 15:43 18:05 18:21 20:15 20:33  
32,4 .. Vácduka, kh. 07:32 08:11   08:51 10:32 11:06 14:36 15:44 15:41 15:44 18:06 18:22 20:16 20:34  
32,9 .. Vácduka, Nevelőotthon 07:33 08:12   08:52 10:33 11:07 14:37 15:45 15:42 15:45 18:07 18:23 20:17 20:35  
35,2 .. Kláraháza 07:36 08:15   o 10:36 11:10 14:40   o 15:48 18:10 18:26 20:20    
37,7 .. Vác, ContiTech Hungaria 07:39 08:18     10:39 11:13 14:43     15:51 18:13 18:29 20:23    
38,1 .. Vác - Máriaudvar 07:40 08:19     10:40 11:14 14:44     15:52 18:14 18:30 20:24    
38,8 .. Vác, Közúti Igazg. 07:41 08:20     10:41 11:15 14:45     15:53 18:15 18:31 20:25    
39,1 .. Vác, Alsóváros v.mh. 07:42 08:21     10:42 11:16 14:46     15:54 18:16 18:32 20:26    
39,7 .. Vác, VOLÁN telep 07:43 08:22     10:43 11:17 14:47     15:55 18:17 18:33 20:27    
40,2 0,0 Vác, Telep u. 07:44 08:23     10:44 11:18 14:48     15:56 18:18 18:34 20:28    
S 0,6 Vác, kórház 07:45 S     S S S     S S S S    
40,2 1,2 Vác, Telep u. 07:46 08:23     10:44 11:18 14:48     15:56 18:18 18:34 20:28    
40,8 .. Vác, Honvéd u. 07:47 08:24     10:45 11:19 14:49     15:57 18:19 18:35 20:29    
41,5 .. Vác, aut. áll. 07:49 08:25     10:47 11:21 14:51     16:00 18:21 18:37 20:31    

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 315 sz. mezőben található.
16 A tanév tartama alatt munkanapokon,
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat