Navigáció átugrása
444

Gödöllő–Vácszentlászló–Jászfényszaru

Menetrend érvényessége: 2018.03.01 -
Besorolás: E R R R R R R E R R E R E R R R R E E R R R O R R O R E R R R R R E R R O R R E R E R R O R E E R E R R R E R E R R R R E R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 440 1 M     444 1 I     alacsonypadlós járat 444 87 O     alacsonypadlós járat 444 9 I     444 11 A 6   444 5 M     444 13 M     alacsonypadlós járat 1076   M     441 1 M     444 19 A     1078   M     444 95 M     440 3 M     444 23 A     444 25 M     444 27 M     alacsonypadlós járat 444 29 A     alacsonypadlós járat 440 5 M     1076         444 33 I     444 37 I     444 35 V     1077   O     444 99 T     444 39 O     alacsonypadlós járat 1077   M     444 41 14     441 7 M     alacsonypadlós járat 444 43 I     444 81 I     alacsonypadlós járat 444 49 I     444 47 T     alacsonypadlós járat 444 45 A     alacsonypadlós járat 441 9 M     444 51 I     444 113 T     1078         444 89 I     444 103 M     441 15 M     444 55 I     1076         444 57 M     444 59 A     alacsonypadlós járat 1077   V     444 105 M     alacsonypadlós járat 440 7 M     441 21 V     alacsonypadlós járat 444 63 I     441 19 M     444 67 M     444 65 O     alacsonypadlós járat 444 91 M     442 27 M     alacsonypadlós járat 444 109 M     441 29 M     444 71 A 2   alacsonypadlós járat 444 73 M     444 75 M     alacsonypadlós járat 444 77 A 2   441 31 A 2   alacsonypadlós járat 444 79 M    
0,0 0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:25 05:40 06:00 06:05 06:20 06:35 07:10 07:20 08:05 08:35 08:54 09:10 10:05 10:05 10:45 11:15 11:20 11:55 12:27 12:50 13:25 13:25 13:29 13:30 13:30 13:35 13:50 14:00 14:20 14:30 14:30 14:30 14:30 15:00 15:00 15:00 15:09 15:20 15:40 15:55 16:05 16:12 16:35 16:35 16:39 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 18:00 18:00 18:20 18:37 19:05 19:30 19:35 20:40 21:20 21:20 22:20 22:35
0,7 0,7 .. Gödöllő, Palotakert 05:26 05:41 06:01 06:06 06:21 06:36 07:11 | 08:06 08:36 | 09:11 10:06 10:06 10:46 11:16 11:21 11:56 | 12:51 13:26 13:26 | 13:31 13:31 | 13:51 14:01 14:21 14:31 14:31 14:31 14:31 15:01 15:01 15:01 | 15:21 15:41 15:56 16:06 | 16:36 16:36 | 17:01 17:11 17:21 17:31 17:41 18:01 18:01 18:21 18:38 19:06 19:31 19:36 20:41 21:21 21:21 22:21 22:36
1,5 1,5 .. Gödöllő, vá. 05:28 05:43 06:03 06:08 06:23 06:38 07:13 07:23 08:08 08:38 08:57 09:13 10:08 10:08 10:48 11:18 11:23 11:58 12:30 12:53 13:28 13:28 13:31 13:33 13:33 13:37 13:53 14:03 14:23 14:33 14:33 14:33 14:33 15:03 15:03 15:03 15:12 15:23 15:43 15:58 16:08 16:15 16:38 16:38 16:42 17:03 17:13 17:23 17:33 17:43 18:03 18:03 18:23 18:40 19:08 19:34 19:38 20:43 21:23 21:23 22:23 22:38
Budapest-Keleti 04:35 05:00     05:35 06:00   06:35   08:00 08:05       10:05 10:35 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 12:35 12:35 13:00 13:00 13:00 13:05 13:05 13:35 13:35 13:35 13:35 13:35 14:05 14:05 14:05   14:35 15:00 15:05     16:00 16:00 16:00 16:05   16:35 17:00 17:00 17:05   17:35 18:00 18:05 19:00 19:00 20:00 20:35 20:35 21:35 22:00
Gödöllő 05:13 05:27     06:13 06:27   07:13   08:27 08:42       10:42 11:13 11:13 11:42 12:13 12:42 13:13 13:13 13:13 13:27 13:27 13:27 13:42 13:42 14:13 14:13 14:13 14:13 14:13 14:42 14:42 14:42   15:13 15:27 15:42     16:27 16:27 16:27 16:42   17:13 17:27 17:27 17:42   18:13 18:27 18:42 19:28 19:28 20:36 21:13 21:13 22:13 22:33
1,5 1,5 .. Gödöllő, vá. 05:29 05:44 06:04 06:09 06:24 06:39 07:14 07:23 08:09 08:39 08:57 09:14 10:09 10:09 10:49 11:19 11:24 11:59 12:30 12:54 13:29 13:29 13:31 13:34 13:34 13:37 13:54 14:04 14:24 14:34 14:34 14:34 14:34 15:04 15:04 15:04 15:12 15:24 15:44 15:59 16:09 16:15 16:39 16:39 16:42 17:04 17:14 17:24 17:34 17:44 18:04 18:04 18:24 18:41 19:09 19:34 19:39 20:44 21:24 21:24 22:24 22:39
2,6 2,6 .. Gödöllő, Köztársaság út 05:31 | 06:06 06:11 06:26 06:41 07:16 | 08:11 08:41 | 09:16 10:11 10:11 10:51 11:21 11:26 12:01 | 12:56 13:31 13:31 | 13:36 13:36 | 13:56 14:06 14:26 | 14:36 14:36 14:36 | 15:06 15:06 | 15:26 15:46 | 16:11 | 16:41 16:41 | 17:06 17:16 17:26 17:36 17:46 18:06 18:06 18:26 18:43 19:11 19:36 19:41 20:46 21:26 21:26 22:26 22:41
3,2 3,2 .. Gödöllő, Bessenyei Gy. u. 05:32 | 06:07 06:12 06:27 06:42 07:17 | 08:12 08:42 | 09:17 10:12 10:12 10:52 11:22 11:27 12:02 | 12:57 13:32 13:32 | 13:37 13:37 | 13:57 14:07 14:27 | 14:37 14:37 14:37 | 15:07 15:07 | 15:27 15:47 | 16:12 | 16:42 16:42 | 17:07 17:17 17:27 17:37 17:47 18:07 18:07 18:27 18:44 19:12 19:37 19:42 20:47 21:27 21:27 22:27 22:42
4,0 4,0 .. Gödöllő, Marika telep 05:33 | 06:08 06:13 06:28 06:43 07:18 | 08:13 08:43 | 09:18 10:13 10:13 10:53 11:23 11:28 12:03 | 12:58 13:33 13:33 | 13:38 13:38 | 13:58 14:08 14:28 | 14:38 14:38 14:38 | 15:08 15:08 | 15:28 15:48 | 16:13 | 16:43 16:43 | 17:08 17:18 17:28 17:38 17:48 18:08 18:08 18:28 18:45 19:13 19:38 19:43 20:48 21:28 21:28 22:28 22:43
5,4 5,4 .. Gödöllő, Szárítópuszta 05:35 | 06:10 06:15 06:30 06:45 07:20 | 08:15 08:45 | 09:20 10:15 10:15 10:55 11:25 11:30 12:05 | 13:00 13:35 13:35 | 13:40 13:40 | 14:00 14:10 14:30 | 14:40 14:40 14:40 | 15:10 15:10 | 15:30 15:50 | 16:15 | 16:45 16:45 | 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:10 18:10 18:30 18:47 19:15 19:40 19:45 20:50 21:30 21:30 22:30 22:45
7,6 7,6 .. Vaskapui út (Kőkereszt) 05:38 | 06:13 06:18 06:33 06:48 07:23 | 08:18 08:48 | 09:23 10:18 10:18 10:58 11:28 11:33 12:08 | 13:03 13:38 13:38 | 13:43 13:43 | 14:03 14:13 14:33 | 14:43 14:43 14:43 | 15:13 15:13 | 15:33 15:53 16:06 16:18 | 16:48 16:48 | 17:13 17:23 17:33 17:43 17:53 18:13 18:13 18:33 18:50 19:18 19:43 19:48 20:53 21:33 21:33 22:33 22:48
10,7 10,7 .. Valkó, vadgazdaság bej. út 05:42 | 06:17 06:22 06:37 06:52 07:27 | 08:22 08:52 | 09:27 10:22 10:22 11:02 11:32 11:37 12:12 | 13:07 13:42 13:42 | 13:47 13:47 | 14:07 14:17 14:37 | 14:47 14:47 14:47 | 15:17 15:17 | 15:37 15:57 16:10 16:22 | 16:52 16:52 | 17:17 17:27 17:37 17:47 17:57 18:17 18:17 18:37 18:54 19:22 19:47 19:52 20:57 21:37 21:37 22:37 22:52
11,8 11,8 .. Valkó, Erdészet 05:44 05:56 06:19 06:24 06:39 06:54 07:29 07:35 08:24 08:54 | 09:29 10:24 10:24 11:04 11:34 11:39 12:14 | 13:09 13:44 13:44 | 13:49 13:49 | 14:09 14:19 14:39 | 14:49 14:49 14:49 | 15:19 15:19 | 15:39 15:59 16:12 16:24 | 16:54 16:54 | 17:19 17:29 17:39 17:49 17:59 18:19 18:19 18:39 18:56 19:24 19:49 19:54 20:59 21:39 21:39 22:39 22:54
12,2 12,2 .. Valkó, Szabadság út 190. 05:45 05:57 06:20 06:25 06:40 06:55 07:30 | 08:25 08:55 | 09:30 10:25 10:25 11:05 11:35 11:40 12:15 | 13:10 13:45 13:45 | 13:50 13:50 | 14:10 14:20 14:40 | 14:50 14:50 14:50 | 15:20 15:20 | 15:40 16:00 16:13 16:25 | 16:55 16:55 | 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:20 18:20 18:40 18:57 19:25 19:50 19:55 21:00 21:40 21:40 22:40 22:55
13,2 13,2 .. Valkó, Szabadság út 129. 05:47 05:59 06:22 06:27 06:42 06:57 07:32 | 08:27 08:57 | 09:32 10:27 10:27 11:07 11:37 11:42 12:17 | 13:12 13:47 13:47 | 13:52 13:52 | 14:12 14:22 14:42 | 14:52 14:52 14:52 | 15:22 15:22 | 15:42 16:02 16:15 16:27 | 16:57 16:57 | 17:22 17:32 17:42 17:52 18:02 18:22 18:22 18:42 18:59 19:27 19:52 19:57 21:02 21:42 21:42 22:42 22:57
13,8 13,8 .. Valkó, Isaszegi út 05:48 06:00 06:23 06:28 06:43 06:58 07:33 | 08:28 08:58 | 09:33 10:28 10:28 11:08 11:38 11:43 12:18 | 13:13 13:48 13:48 | 13:53 13:53 | 14:13 14:23 14:43 | 14:53 14:53 14:53 | 15:23 15:23 | 15:43 16:03 16:16 16:28 | 16:58 16:58 | 17:23 17:33 17:43 17:53 18:03 18:23 18:23 18:43 19:00 19:28 19:53 19:58 21:03 21:43 21:43 22:43 22:58
14,4 14,4 .. Valkó, ált. isk. 05:49 06:01 06:24 06:29 06:44 06:59 07:34 07:39 08:29 08:59 09:13 09:34 10:29 10:29 11:09 11:39 11:44 12:19 12:46 13:14 13:49 13:49 13:47 13:54 13:54 13:52 14:14 14:24 14:44 14:50 14:54 14:54 14:54 15:20 15:24 15:24 15:28 15:44 16:04 16:17 16:29 16:31 17:00 16:59 16:58 17:24 17:34 17:44 17:54 18:04 18:24 18:24 18:44 19:01 19:29 19:54 19:59 21:04 21:44 21:44 22:44 22:59
14,4 14,4 .. Valkó, ált. isk. 05:49 06:01 06:24 06:29 06:44 06:59 07:34 07:39 08:30 09:00 09:13 09:35 10:30 10:30 11:10 11:40 11:45 12:20 12:46 13:15 13:50 13:50 13:47 13:55 13:55 13:52 14:15 14:25 14:45 14:51 14:55 14:55 14:55 15:20 15:25 15:24 15:28 15:44 16:05 16:18 16:30 16:31 17:00 17:00 16:58 17:25 17:35 17:45 17:55 18:05 18:25 18:25 18:45 19:02 19:29 19:54 19:59 21:04 21:44 21:44 22:44 22:59
15,1 15,1 .. Valkó, Szabadság út 1. 05:50 06:02 06:25 06:30 06:45 07:00 07:35 | 08:31 09:01 | 09:36 10:31 10:31 11:11 11:41 11:46 12:21 | 13:16 13:51 13:51 | 13:56 13:56 | 14:16 14:26 14:46 14:52 14:56 14:56 14:56 | 15:26 o | o 16:06 16:19 16:31 | 17:01 17:01 | 17:26 17:36 17:46 17:56 18:06 18:26 18:26 18:46 19:03 19:30 19:55 20:00 21:05 21:45 21:45 22:45 23:00
16,4 16,4 .. Vácszentlászló, aut. ford. 05:52 06:04 06:27 06:32 06:47 07:02 07:37 07:42 08:33 09:03 09:16 09:38 10:33 10:33 11:13 11:43 11:48 12:23 12:49 13:18 13:53 13:53 13:50 13:58 13:58 13:54 14:18 14:28 14:48 14:54 14:58 14:58 14:58 15:23 15:28   15:31   16:08 16:21 16:33 16:34 17:04 17:03 17:01 17:28 17:38 17:48 17:58 18:08 18:28 18:28 18:48 19:05 19:32 19:57 20:02 21:07 21:47 21:47 22:47 23:02
16,4 16,4 .. Vácszentlászló, aut. ford. 05:52 06:04 06:27 06:32 06:47   07:37 07:42 08:34 09:04 09:16 09:39 10:34 10:34 11:14 11:44 11:49 12:24 12:49   13:54 13:54 13:50     13:54   14:29   14:55   14:59 14:59 15:23     15:31   16:09 16:22 16:34 16:34 17:04 17:04 17:01   17:39 17:49   18:09 18:29 18:29 o 19:06   19:57 20:02 21:07 21:47   22:47 23:02
17,0 17,0 .. Vácszentlászló, Zsámboki út 05:53 06:05 06:28 06:33 06:48   07:38 | 08:35 09:05 | 09:40 10:35 10:35 11:15 11:45 11:50 12:25 |   13:55 13:55 |     |   14:30   14:56   15:00 15:00 15:24     |   16:10 16:23 16:35 | 17:05 17:05 |   17:40 17:50   18:10 18:30 18:30   19:07   19:58 20:03 21:08 21:48   22:48 23:03
17,7 17,7 .. Vácszentlászló, mg. major 05:54 06:06 06:29 o 06:49   07:39 | 08:36 09:06 | 09:41 10:36 10:36 11:16 11:46 11:51 12:26 |   13:56 13:56 |     |   14:31   14:57   15:01 15:01 15:25     |   16:11 16:24 16:36 | 17:06 17:06 |   17:41 17:51   18:11 18:31 18:31   19:08   19:59 20:04 21:09 21:49   22:49 23:04
18,5 18,5 .. Vácszentlászló, víztározó bej. út 05:55 06:07 06:30   06:50   07:40 | 08:37 09:07 | 09:42 10:37 10:37 11:17 11:47 11:52 12:27 |   13:57 13:57 |     |   14:32   14:58   15:02 15:02 15:26     |   16:12 16:25 16:37 | 17:07 17:07 |   17:42 17:52   18:12 18:32 18:32   19:09   20:00 20:05 21:10 21:50   22:50 23:05
22,6 22,6 .. Zsámbok, József A. u. 26. 05:59 06:12 06:34   06:55   07:45 | 08:42 09:12 | 09:47 10:42 10:42 11:22 11:52 11:57 12:32 |   14:02 14:02 |     |   14:37   15:03   15:07 15:07 15:31     |   16:17 16:30 16:42 | 17:12 17:12 |   17:47 17:57   18:17 18:37 18:37   19:14   20:05 20:10 21:15 21:55   22:55 23:10
23,2 23,2 0,0 Zsámbok, ált. isk. 06:00 06:13 06:35   06:56   07:46 07:50 08:43 09:13 09:24 09:48 10:43 10:43 11:23 11:53 11:58 12:33 12:57   14:03 14:03 13:58     14:01   14:38   15:04   15:08 15:08 15:32     15:39   16:18 16:31 16:43 16:42 17:13 17:13 17:09   17:48 17:58   18:18 18:38 18:38   19:15   20:06 20:11 21:16 21:56   22:56 23:11
23,2 23,2 0,0 Zsámbok, ált. isk. 06:00             07:50   09:14 09:24   10:44         12:34 12:57     14:04 13:58     14:01       15:05   15:09         15:39     16:32   16:42 17:13   17:09   17:49 17:59   18:18   18:39   19:16     o 21:16     22:56  
S 23,9 0,7 Zsámbok, Szent László u. 47. S             S   S S   S         S S     S S     S       15:07   15:11         S     S   S 17:15   S   S S   S   S   S       S     S  
S 24,7 1,5 Zsámbok, Szőlő u. 06:02             S   S S   10:47         12:37 S     S S     S       15:09   15:13         S     S   S 17:17   S   17:52 S   S   S   S       S     S  
S 25,3 2,1 Zsámbok, Kossuth út 8.               S   S S               S     S S     S       15:11   15:15         S     S   S 17:19   S     S   S   S   S       S     S  
23,2 25,7 2,5 Zsámbok, ált. isk.               07:50   S 09:24               12:57     14:04 13:58     14:01       15:13   15:17         15:39     16:32   16:42 17:20   17:09     17:59   18:19   18:39   19:16       S     22:56  
28,2 30,7 .. Menyhárt tanya               07:58   09:20 09:32               13:05     14:10 14:05     14:07       15:19   15:23         15:47     16:38   16:49 o   17:17     18:05   18:25   18:45   19:22       21:22     23:02  
29,2 31,7 .. Galga híd               |   09:21 09:34               |     14:11 14:06     14:08       15:20   15:24         15:49     16:39   |     17:19     18:06   18:26   18:46   19:23       21:23     23:03  
30,5 33,0 .. Szabadság Termelőszövetkezet               |   09:23 |               |     14:13 |     |       15:22   15:26         |     16:41   |     |     18:08   18:28   18:48   19:25       21:25     23:05  
32,4 34,9 .. Jászfényszaru, aut. vt.               08:05   09:27 09:38               13:12     14:17 14:10     14:12       15:26   15:30         15:53     16:45   16:57     17:23     18:12   18:32   18:52   19:29       21:29     23:09  
32,4 34,9 .. Jászfényszaru, aut. vt.               08:05   09:28 09:39               13:12     14:18 14:11     14:13       15:27   15:31         15:54     16:46   16:57     17:24     18:13   18:33   18:53   19:30       21:29     23:09  
33,2 35,7 .. Jászfényszaru, 101. sz. ABC               |   09:30 |               |     14:20 |     |       15:29   15:33         |     16:48   |     |     18:15   18:35   18:55   19:32       21:31     23:11  
33,7 36,2 .. Jászfényszaru, külső iskola               08:07   09:31 09:41               13:14     14:21 14:13     14:15       15:30   15:34         15:56     16:49   16:59     17:26     18:16   18:36   18:56   19:33       21:32     23:12  
34,2 36,7 .. Jászfényszaru, Wesselényi u.                   09:32                       14:22               15:31   15:35               16:50               18:17   18:37   18:57   19:34       21:33     23:13  

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
14 hetek utolsó iskolai előadási napján
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek