Navigáció átugrása
445

Tura–Zsámbok 2018.09.09-11.15.

Menetrend érvényessége: 2018.09.09 -
Besorolás: R R R R R E R E E R E R R R R R R R E R R E R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 445 1 M     445 11 M     408 2 M     445 7 M     445 49 M     402 40 A     445 27 M     400 44 M     402 48       445 39 M     402 52 A     445 41 I     445 43 M     405 6 M     445 5 M     406 17 M     445 47 M     445 61 M     400 66 A 2   405 2 M     445 51 M     400 70 N     405 108 M    
Hatvan 04:58 05:54   06:35   07:35   09:35 10:35   12:35     14:35   15:35     17:35 18:35   19:35 20:35
Tura 05:05 06:00   06:42   07:42   09:42 10:42   12:42     14:42   15:42     17:42 18:42   19:42 20:42
Budapest-Keleti   05:00     06:00   07:00     11:00   12:00 13:00   14:00   16:00 17:00     18:00    
Tura   06:09     07:09   08:09     12:09   13:09 14:09   15:09   17:09 18:09     19:09    
0,0 Tura, vá. 05:10 06:20 06:30 07:05 07:33 07:50 08:15 09:50 10:50 12:15 12:50 13:15 14:15 14:50 15:15 15:50 17:15 18:15 17:50 18:50 19:15 19:50 20:50
0,9 Tura, Éva u. 05:12 06:22 06:32 07:07 07:35 07:52 08:17 09:52 10:52 12:17 12:52 13:17 14:17 14:52 15:17 15:52 17:17 18:17 17:52 18:52 19:17 19:52 20:52
1,4 Tura, vá. elág. 05:13 06:23 06:33 07:08 07:36 07:53 08:18 09:53 10:53 12:18 12:53 13:18 14:18 14:53 15:18 15:53 17:18 18:18 17:53 18:53 19:18 19:53 20:53
2,0 Tura, hatvani útelág. 05:14 06:24 06:35 07:10 07:38 07:55 08:20 09:55 10:55 12:20 12:55 13:20 14:20 14:54 15:20 15:55 17:20 18:20 17:54 18:54 19:19 19:54 20:54
2,9 Tura, Gábor Áron u. 05:16 06:26 06:37 07:12 07:40 07:57 08:22 09:57 10:57 12:22 12:57 13:22 14:22 14:56 15:22 15:57 17:22 18:22 17:56 18:56 19:21 19:56 20:56
3,7 Tura, Arany János u. 05:18 06:28 06:39 07:14 07:42 07:59 08:24 09:59 10:59 12:24 12:59 13:24 14:24 14:58 15:24 15:59 17:24 18:24 17:58 18:58 19:23 19:58 20:58
4,3 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 05:19 06:30 06:41 07:16 07:44 08:01 08:26 10:01 11:01 12:26 13:01 13:26 14:26 15:00 15:26 16:01 17:26 18:26 18:00 19:00 19:24 20:00 20:59
4,3 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 05:19 06:30 06:42 07:16 07:44 08:01 08:26 10:01 11:01 12:26 13:01 13:26 14:26 15:00 15:27 16:01 17:27 18:26 18:00 19:00 19:24 20:00 21:00
8,5 Zsámbok, Ipoly u. o 06:34   o o   o     o   o o   15:32 o 17:32 o     o    
9,2 Zsámbok, Szent István u.   06:36                         15:34   17:34            
9,9 Zsámbok, ált. isk.   06:37                         15:35   17:35            

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat