Navigáció átugrása
445

Tura–Zsámbok Ideiglenes menetrend 2018.07.21-08.26.

Menetrend érvényessége: 2018.07.21 - 2018.08.26
Besorolás: R R R R R E R E E R E R R R R R R R E R R E R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 445 1 M     445 11 M     408 2 M     445 7 M     445 49 M     402 40 A     445 27 M     400 44 M     402 48       445 39 M     402 52 A     445 41 I     445 43 M     405 6 M     445 5 M     406 17 M     445 47 M     445 61 M     400 66 A 2   405 2 M     445 51 M     400 70 N     405 108 M    
0,0 Tura, vá. 05:10 06:20 06:30 07:05 07:45 07:50 08:45 09:50 10:50 12:45 12:50 13:25 13:50 14:50 15:25 15:50 16:50 17:50 17:50 18:50 19:25 19:50 20:50
0,9 Tura, Éva u. 05:12 06:22 06:32 07:07 07:47 07:52 08:47 09:52 10:52 12:47 12:52 13:27 13:52 14:52 15:27 15:52 16:52 17:52 17:52 18:52 19:27 19:52 20:52
1,4 Tura, vá. elág. 05:13 06:23 06:33 07:08 07:48 07:53 08:48 09:53 10:53 12:48 12:53 13:28 13:53 14:53 15:28 15:53 16:53 17:53 17:53 18:53 19:28 19:53 20:53
2,0 Tura, hatvani útelág. 05:14 06:24 06:35 07:10 07:50 07:55 08:50 09:55 10:55 12:50 12:55 13:30 13:55 14:54 15:30 15:55 16:55 17:55 17:54 18:54 19:29 19:54 20:54
2,9 Tura, Gábor Áron u. 05:16 06:26 06:37 07:12 07:52 07:57 08:52 09:57 10:57 12:52 12:57 13:32 13:57 14:56 15:32 15:57 16:57 17:57 17:56 18:56 19:31 19:56 20:56
3,7 Tura, Arany János u. 05:18 06:28 06:39 07:14 07:54 07:59 08:54 09:59 10:59 12:54 12:59 13:34 13:59 14:58 15:34 15:59 16:59 17:59 17:58 18:58 19:33 19:58 20:58
4,3 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 05:19 06:30 06:41 07:16 07:56 08:01 08:56 10:01 11:01 12:56 13:01 13:36 14:01 15:00 15:36 16:01 17:01 18:01 18:00 19:00 19:34 20:00 20:59
4,3 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 05:19 06:30 06:42 07:16 07:56 08:01 08:56 10:01 11:01 12:56 13:01 13:36 14:01 15:00 15:37 16:01 17:02 18:01 18:00 19:00 19:34 20:00 21:00
8,5 Zsámbok, Ipoly u. o 06:34   o o   o     o   o o   15:42 o 17:07 o     o    
9,2 Zsámbok, Szent István u.   06:36                         15:44   17:09            
9,9 Zsámbok, ált. isk.   06:37                         15:45   17:10            

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek