Navigáció átugrása
504

Monor–Gyömrő–Budapest–Kistarcsa

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 504 2 M    
0,0 Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:45
0,4 Monor, Vigadó |
0,7 Monor, Kossuth L. u. 07:46
1,3 Monor, Mátra u. 07:47
2,3 Monor, Bereki dűlő 07:49
4,5 Péteri, Horgásztó 07:52
5,1 Péteri, v. mh. elág. 07:53
5,6 Péteri, kh. 07:54
6,3 Tövespuszta 07:55
7,7 Gyömrő, útelágazás 07:57
8,4 Gyömrő, Schiff ház 07:59
9,1 Gyömrő, református templom 08:01
9,6 Gyömrő, Akácfa u. 08:03
10,0 Gyömrő, Malom u. 08:04
10,5 Gyömrő, vh. 08:05
10,9 Gyömrő, Széchenyi u. 08:06
11,5 Gyömrő, vá. 08:08
12,4 Gyömrő, Garamszegi ház 08:10
13,1 Gyömrő, v. átjáró 08:12
14,1 Maglód, Határ u. 08:15
14,5 Maglód, Jókai u. 08:16
15,1 Maglód, benzinkút 08:18
15,5 Maglód, sportpálya 08:19
15,9 Maglód, műv. ház 08:21
16,4 Maglód, Dózsa Gy. u. 08:23
17,2 Maglód, Falusi temető 08:25
18,0 Ecser, újtelep 08:27
18,6 Ecser, műv. ház 08:29
19,3 Ecser, Steinmetz k. u. 08:32
20,3 6-os őrház 08:34
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
21,3 Budapest, Rákoskert sugárút 08:35
25,5 Budapest, Gőzös u. 08:41
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
29,8 Nagytarcsa, kh. 08:48
30,5 Nagytarcsa, kistemplom 08:50
33,4 Kistarcsa, vendéglő 08:56
34,7 Kistarcsa, Megyei kórház 08:59

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek

Hírek