Navigáció átugrása
2696

Vác/Gödöllő–Budapest–Budakeszi–Zsámbék

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 3   8     1   8     7   8     5   8    
0,0 .. Vác, aut. áll.   08:15   12:30
17,1 .. Dunakeszi, vh.   08:35   12:50
30,0 .. Budapest, Árpád híd aut. áll.   08:51   13:06
S 0,0 Gödöllő, aut. áll. 08:15 S 12:30 S
S 7,3 Kerepes, Templom tér 08:25 S 12:40 S
S 10,4 Kistarcsa, vendéglő 08:30 S 12:45 S
S 15,1 Budapest, Vidámvásár u. 08:37 S 12:52 S
S 21,6 Budapest, Örs vezér tere 08:46 S 13:01 S
35,0 24,0 Budapest, Stadion aut. pu. 08:56 09:06 13:11 13:21
38,4 27,4 Budapest, Népliget aut. pu. 09:03 09:13 13:18 13:28
44,3 33,3 Budapest, Bocskai út 09:11 09:21 13:26 13:36
48,3 37,3 Budapest, Széna tér 09:19 09:29 13:34 13:44
52,1 41,1 Budapest, Kuruclesi u. 09:27 09:37 13:42 13:52
55,1 44,1 Budapest, Szépjuhászné 09:32 09:42 13:47 13:57
56,9 45,9 Budapest, Szanatórium út 09:35 09:45 13:50 14:00
66,9 55,9 Páty, iskola 09:50 10:00 14:05 14:15
76,7 65,7 Zsámbék, Szent István tér 10:00 10:10 14:15 14:25

Jelmagyarázat

8 külön rendeletre

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik

Hírek

Hírek