Navigáció átugrása
786

Budapest–Zsámbék–Tarján–Tardos

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 - 2018.06.02
Besorolás: E E R E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 786 1 M     alacsonypadlós járat 786 3 A     alacsonypadlós járat 2828   M     786 7 M     alacsonypadlós járat 786 9 O     alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:35 07:00   17:00 17:15
0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér | |   | |
1,5 .. Budapest, Szent János kórház 06:38 07:04   17:04 17:19
2,5 .. Budapest, Budagyöngye 06:40 07:07   17:07 17:22
3,6 .. Budapest, Kuruclesi út 06:42 07:09   17:09 17:24
4,5 .. Budapest, Vízművek 06:44 07:12   17:12 17:27
5,0 .. Budapest, Dénes u. 06:45 07:13   17:13 17:28
6,2 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 06:47 07:16   17:16 17:31
7,5 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 06:49 07:19   17:19 17:34
7,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 06:50 07:20   17:20 17:35
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
8,3 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 06:51 07:21   17:21 17:36
8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár 06:52 07:22   17:22 17:37
9,1 .. Budakeszi, Városháza 06:53 07:23   17:23 17:38
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér 06:54 07:24   17:24 17:39
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér 06:55 07:25   17:25 17:40
10,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 06:56 07:26   17:26 17:41
13,9 .. Vastagtanya 07:00 07:30   17:30 17:45
15,2 .. Páty, Mézeshegy 07:02 07:32   17:32 17:47
16,5 .. Páty, Somogyi B. u. 07:04 07:34   17:34 17:49
17,3 .. Páty, Telki elág. 07:06 07:36   17:36 17:51
17,7 .. Páty, Iskola 07:07 07:37   17:37 17:52
18,5 0,0 Páty, Töki út 07:08 07:38   17:38 17:53
19,1 .. Páty, Újtelep 07:09 07:39   17:39 17:54
22,0 .. Újmajor 07:12 07:42   17:42 17:57
26,5 .. Zsámbék, PEMÜ 07:17 07:47   17:47 18:02
26,8 .. Zsámbék, Ady Endre u. 07:18 07:48   17:48 18:03
27,0 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 07:19 07:49   17:49 18:04
27,8 .. Zsámbék, Szent István tér 07:20 07:50   17:50 18:05
27,8 .. Zsámbék, Szent István tér 07:27 07:52 12:10 17:52 18:07
28,7 .. Zsámbék, Mányi u. 07:28 07:53 12:11 17:53 18:08
29,3 .. Szomori elág. 07:29 07:54 12:12 17:54 18:09
32,3 .. Mány, Felsőörspuszta 07:33 07:58 12:16 17:58 18:13
34,3 .. Szomor, Kakukkhegy 07:35 08:00 12:18 18:00 18:15
35,3 0,0 Szomor, aut. vt. 07:37 08:02 12:22 18:02 18:17
S 0,5 Szomor, Mátyás király u. 07:39 S S S S
S 2,2 Somodorpuszta 07:42 S S S S
S 0,5 Szomor, Mátyás király u. 07:46 S S S S
35,3 0,0 Szomor, aut. vt. 07:48 08:02 12:22 18:02 18:17
36,9 .. Gyermely, Községháza 07:51 08:05 12:24 18:05 18:20
37,6 .. Gyermely, Felső 07:53 08:07 12:25 18:07 18:22
39,8 0,0 Gyarmatpusztai elág. 07:56 08:10 12:28 18:10 18:25
S 1,5 Gyarmatpuszta 07:58 08:12 12:32 18:12 18:27
39,8 0,0 Gyarmatpusztai elág. o o | | |
44,2 .. Küllüdi erdészház bej. út     12:43 18:18 18:33
47,5 .. Tarján, Temető     12:49 18:21 18:36
48,7 .. Tarján, aut. vt.     12:51 18:23 18:38
49,7 .. Tarján, Gyógyintézet       18:25 18:40
52,9 .. Vértestolna, Újtelep       18:29 18:44
53,7 .. Vértestolna, kultúrház       18:30 18:45
54,3 .. Vértestolna, Tűzoltószertár       18:31 18:46
57,9 .. Tardos, Tatai elág.       18:36 18:51
58,3 .. Tardos, Dózsa u.       18:37 18:52
58,6 .. Tardos, Süttői elág.       18:38 18:53
59,6 .. Tardos, aut. vt.       18:40 18:55

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek