Navigáció átugrása
788

Budakeszi–Zsámbék–Herceghalom–Zsámbék–Budakeszi

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 - 2018.06.02
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 788 1 I     alacsonypadlós járat 788 3 I     alacsonypadlós járat 788 103 T     alacsonypadlós járat 788 5 M     alacsonypadlós járat 788 7 I     alacsonypadlós járat 788 17 I     alacsonypadlós járat 788 107 T     alacsonypadlós járat 788 9 I     alacsonypadlós járat 788 19 I     alacsonypadlós járat 788 109 T     alacsonypadlós járat 788 11 I     alacsonypadlós járat 788 111 T     alacsonypadlós járat 788 13 M     alacsonypadlós járat 788 15 M     alacsonypadlós járat
0,0 Budakeszi, Honfoglalás sétány         10:57     12:57     14:57      
0,4 Budakeszi, Zichy P. u.         10:58     12:58     14:58      
1,1 Budakeszi, Gimnázium         10:59     12:59     14:59      
1,4 Budakeszi, Városháza         11:01     13:01     15:01      
2,1 Budakeszi, Dózsa György tér         11:02     13:02     15:02      
2,1 Budakeszi, Dózsa György tér         11:03     13:03     15:03      
2,6 Budakeszi, Fagyártmánytelep         11:04     13:04     15:04      
6,2 Vastagtanya         11:08     13:08     15:08      
7,5 Páty, Mézeshegy         11:10     13:10     15:10      
8,8 Páty, Somogyi B. u.         11:12     13:12     15:12      
9,6 Páty, Telki elág.         11:14     13:14     15:14      
10,0 Páty, Iskola         11:15     13:15     15:15      
10,8 Páty, Töki út         11:16     13:16     15:16      
11,4 Páty, Újtelep         11:17     13:17     15:17      
14,3 Újmajor         11:20     13:20     15:20      
18,8 Zsámbék, PEMÜ         11:25     13:25     15:25      
19,1 Zsámbék, Ady Endre u.         11:26     13:26     15:26      
19,3 Zsámbék, Magyar u. 59.         11:27     13:27     15:27      
20,1 Zsámbék, Szent István tér         11:28     13:28     15:28      
20,1 Zsámbék, Szent István tér 05:30 06:30 06:30 08:30 11:30   11:30 13:30   13:30 15:30 15:30 16:30 18:30
29,4 Herceghalom, Liget u. 05:46 06:46 06:46 08:46 11:46 11:46 11:46 13:46 13:46 13:46 15:46 15:46 16:46 18:46
36,5 Zsámbék, Szent István tér 05:58 06:58 06:58 08:58 o 11:58 11:58 o 13:58 13:58 15:58 15:58 16:58 18:58
36,5 Zsámbék, Szent István tér 06:00 07:00       12:00     14:00          
37,3 Zsámbék, Magyar u. 59. 06:01 07:01       12:01     14:01          
37,5 Zsámbék, Ady Endre u. 06:02 07:02       12:02     14:02          
37,8 Zsámbék, PEMÜ 06:03 07:03       12:03     14:03          
42,3 Újmajor 06:07 07:07       12:07     14:07          
45,2 Páty, Újtelep 06:10 07:10       12:10     14:10          
45,8 Páty, Töki út 06:11 07:11       12:11     14:11          
46,6 Páty, Iskola 06:12 07:13       12:12     14:12          
47,0 Páty, Telki elág. 06:14 07:15       12:14     14:14          
47,8 Páty, Somogyi B. u. 06:16 07:18       12:16     14:16          
49,1 Mézeshegy 06:18 07:20       12:18     14:18          
50,4 Vastagtanya 06:20 07:22       12:20     14:20          
54,0 Budakeszi, Fagyártmánytelep 06:24 07:26       12:24     14:24          
54,5 Budakeszi, Dózsa György tér 06:25 07:28       12:25     14:25          
54,5 Budakeszi, Dózsa György tér 06:26 07:29       12:26     14:26          
55,2 Budakeszi, Városháza 06:27 07:31       12:27     14:27          
55,5 Budakeszi, Gimnázium 06:28 07:32       12:28     14:28          
56,2 Budakeszi, Zichy P. u. o o       12:29     14:29          
56,6 Budakeszi, Honfoglalás sétány           12:30     14:30          

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkanapokon
munkanapokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek