Navigáció átugrása
788

Budakeszi–Zsámbék–Herceghalom

Menetrend érvényessége: 2018.06.03 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 788 1 I     alacsonypadlós járat 788 3 I     alacsonypadlós járat 788 103 T     alacsonypadlós járat 788 5 M     alacsonypadlós járat 788 7 I     alacsonypadlós járat 788 107 T     alacsonypadlós járat 788 9 I     alacsonypadlós járat 788 109 T     alacsonypadlós járat 788 11 I     alacsonypadlós járat 788 111 T     alacsonypadlós járat 788 13 M     alacsonypadlós járat 788 15 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. Budakeszi, Honfoglalás sétány         10:57   12:57   14:57      
0,4 .. Budakeszi, Zichy P. u.         10:58   12:58   14:58      
1,1 .. Budakeszi, Gimnázium         10:59   12:59   14:59      
1,4 .. Budakeszi, Városháza         11:01   13:01   15:01      
2,1 .. Budakeszi, Dózsa György tér         11:02   13:02   15:02      
2,1 .. Budakeszi, Dózsa György tér         11:03   13:03   15:03      
2,6 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep         11:04   13:04   15:04      
6,2 .. Vastagtanya         11:08   13:08   15:08      
7,5 .. Páty, Mézeshegy         11:10   13:10   15:10      
8,8 .. Páty, Somogyi B. u.         11:12   13:12   15:12      
9,6 .. Páty, Telki elág.         11:14   13:14   15:14      
10,0 .. Páty, Iskola         11:15   13:15   15:15      
10,8 .. Páty, Töki út         11:16   13:16   15:16      
11,4 .. Páty, Újtelep         11:17   13:17   15:17      
14,3 .. Újmajor         11:20   13:20   15:20      
18,8 .. Zsámbék, PEMÜ         11:25   13:25   15:25      
19,1 .. Zsámbék, Ady Endre u.         11:26   13:26   15:26      
19,4 0,0 Zsámbék, aut.ford. bej. út         |   |   |      
S 0,5 Zsámbék, aut.ford.         11:28   13:28   15:28      
S 0,5 Zsámbék, aut.ford. 05:30 06:30 06:30 08:30 11:30 11:30 13:30 13:30 15:30 15:30 16:30 18:30
19,4 0,0 Zsámbék, aut.ford. bej. út | | | | | | | | | | | |
28,0 .. Herceghalom, Liget u. 05:46 06:46 06:46 08:46 11:46 11:46 13:46 13:46 15:46 15:46 16:46 18:46

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat

Hírek