Navigáció átugrása
2830

Budapest-Zsámbék-Herceghalom

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R E E R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 788 1 M     alacsonypadlós járat 788 3 M     alacsonypadlós járat 788 5 M     alacsonypadlós járat 791 7 M 91   alacsonypadlós járat 791 9 M     alacsonypadlós járat 788 11 M     alacsonypadlós járat 788 13 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel        12:45 14:45    
0,5 .. .. Budapest, Széll Kálmán tér       | |    
1,5 .. .. Budapest, Szent János kórház       12:48 14:49    
2,5 .. .. Budapest, Budagyöngye       12:50 14:52    
3,6 .. .. Budapest, Kuruclesi út       12:52 14:54    
4,5 .. .. Budapest, Vízművek       12:55 14:57    
5,0 .. .. Budapest, Dénes u.       12:56 14:58    
6,2 .. .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút       12:59 15:01    
7,5 .. .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet       13:02 15:04    
7,8 .. .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark)       13:03 15:05    
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár              
8,3 .. .. Budakeszi, Erkel Ferenc u.       13:04 15:06    
8,7 .. .. Budakeszi, Gyógyszertár       13:05 15:07    
    0,0 Budakeszi, Honfoglalás sétány       S S    
    0,4 Budakeszi, Zichy P. u.       S S    
  0,0 .. Budakeszi, Gimnázium       S S    
9,1 0,3 .. Budakeszi, Városháza       13:06 15:08    
9,8 1,0 .. Budakeszi, Dózsa György tér       13:07 15:09    
9,8 1,0 .. Budakeszi, Dózsa György tér       13:08 15:10    
10,3 1,5 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep       13:09 15:11    
13,9 5,1 .. Vastagtanya       13:13 15:15    
15,2 6,4 .. Páty, Mézeshegy       13:15 15:17    
16,5 7,7 .. Páty, Somogyi B. u.       13:17 15:19    
17,3 8,5 .. Páty, Telki elág.       13:19 15:21    
17,7 8,9 .. Páty, Iskola       13:20 15:22    
18,5 9,7 0,0 Páty, Töki út       13:21 15:23    
S S 0,6 Páty, aut. ford.       S S    
19,1 10,3 .. Páty, Újtelep       13:22 15:24    
22,0 13,2 .. Újmajor       13:25 15:27    
26,5 17,7 .. Zsámbék, PEMÜ       13:30 15:32    
26,8 18,0 .. Zsámbék, Ady Endre u.       13:31 15:33    
27,1 18,3 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út       | |    
S .. 0,5 Zsámbék, aut. ford.       13:33 15:35    
S .. 0,5 Zsámbék, aut. ford. 05:35 08:30 11:30 13:35 15:35 16:30 18:30
27,1 18,3 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út | | | | | | |
35,7 26,9 .. Herceghalom, Liget u. 05:51 08:46 11:46 13:51 15:51 16:46 18:46

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
91 XII. 27-én és XII. 28-án rövidített útvonalon, Zsámbék, aut. ford. és Herceghalom, Liget u. megállóhelyek között közlekedik.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek