Navigáció átugrása
787

Budapest–Zsámbék–Bajna–Nagysáp

Menetrend érvényessége: 2018.06.03 -
Besorolás: E O E E E E E E E E O E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 787 1 A     alacsonypadlós járat 1853         787 3       alacsonypadlós járat 787 5 M     alacsonypadlós járat 787 7 A     alacsonypadlós járat 787 9 I     alacsonypadlós járat 787 11 T     alacsonypadlós járat 787 13 I     alacsonypadlós járat 787 15 M     alacsonypadlós járat 787 17 A 2   alacsonypadlós járat 1853         787 19 I     alacsonypadlós járat 787 109 A 2   alacsonypadlós járat 787 21 M     alacsonypadlós járat 787 23 M     alacsonypadlós járat 787 25   2   alacsonypadlós járat
0,0 Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:30   09:00 12:00 13:00 14:15 14:45 15:15 16:15 17:00   17:15 18:00 18:15 20:00 21:30
0,5 Budapest, Széll Kálmán tér |   | | | | | | | |   | | | | |
1,5 Budapest, Szent János kórház 06:33   09:04 12:03 13:03 14:18 14:49 15:19 16:19 17:04   17:19 18:04 18:19 20:03 21:33
2,5 Budapest, Budagyöngye 06:35   09:07 12:05 13:05 14:20 14:52 15:22 16:22 17:07   17:22 18:07 18:22 20:05 21:35
3,6 Budapest, Kuruclesi út 06:37   09:09 12:07 13:07 14:22 14:54 15:24 16:24 17:09   17:24 18:09 18:24 20:07 21:36
4,5 Budapest, Vízművek 06:39   09:12 12:10 13:10 14:25 14:57 15:27 16:27 17:12   17:27 18:12 18:27 20:09 21:37
5,0 Budapest, Dénes u. 06:40   09:13 12:11 13:11 14:26 14:58 15:28 16:28 17:13   17:28 18:13 18:28 20:10 21:38
6,2 Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 06:42   09:16 12:14 13:14 14:29 15:01 15:31 16:31 17:16   17:31 18:16 18:31 20:12 21:39
7,5 Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 06:44   09:19 12:17 13:17 14:32 15:04 15:34 16:34 17:19   17:34 18:19 18:34 20:14 21:40
7,8 Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 06:45   09:20 12:18 13:18 14:33 15:05 15:35 16:35 17:20   17:35 18:20 18:35 20:15 21:41
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                
8,3 Budakeszi, Erkel Ferenc u. 06:46   09:21 12:19 13:19 14:34 15:06 15:36 16:36 17:21   17:36 18:21 18:36 20:16 21:42
8,7 Budakeszi, Gyógyszertár 06:47   09:22 12:20 13:20 14:35 15:07 15:37 16:37 17:22   17:37 18:22 18:37 20:17 21:43
9,1 Budakeszi, Városháza 06:48   09:23 12:21 13:21 14:36 15:08 15:38 16:38 17:23   17:38 18:23 18:38 20:18 21:44
9,8 Budakeszi, Dózsa György tér 06:49   09:24 12:22 13:22 14:37 15:09 15:39 16:39 17:24   17:39 18:24 18:39 20:19 21:45
9,8 Budakeszi, Dózsa György tér 06:50   09:25 12:23 13:23 14:38 15:10 15:40 16:40 17:25   17:40 18:25 18:40 20:20 21:46
10,3 Budakeszi, Fagyártmánytelep 06:51   09:26 12:24 13:24 14:39 15:11 15:41 16:41 17:26   17:41 18:26 18:41 20:21 21:47
13,9 Vastagtanya 06:55   09:30 12:28 13:28 14:43 15:15 15:45 16:45 17:30   17:45 18:30 18:45 20:25 21:51
15,2 Páty, Mézeshegy 06:57   09:32 12:30 13:30 14:45 15:17 15:47 16:47 17:32   17:47 18:32 18:47 20:27 21:53
16,5 Páty, Somogyi B. u. 06:59   09:34 12:32 13:32 14:47 15:19 15:49 16:49 17:34   17:49 18:34 18:49 20:29 21:55
17,3 Páty, Telki elág. 07:01   09:36 12:34 13:34 14:49 15:21 15:51 16:51 17:36   17:51 18:36 18:51 20:31 21:57
17,7 Páty, Iskola 07:02   09:37 12:35 13:35 14:50 15:22 15:52 16:52 17:37   17:52 18:37 18:52 20:32 21:58
18,5 Páty, Töki út 07:03   09:38 12:36 13:36 14:51 15:23 15:53 16:53 17:38   17:53 18:38 18:53 20:33 21:59
19,1 Páty, Újtelep 07:04   09:39 12:37 13:37 14:52 15:24 15:54 16:54 17:39   17:54 18:39 18:54 20:34 22:00
22,0 Újmajor 07:07   09:42 12:40 13:40 14:55 15:27 15:57 16:57 17:42   17:57 18:42 18:57 20:37 22:03
26,5 Zsámbék, PEMÜ 07:12   09:47 12:45 13:45 15:00 15:32 16:02 17:02 17:47   18:02 18:47 19:02 20:42 22:07
26,8 Zsámbék, Ady Endre u. 07:13   09:48 12:46 13:46 15:01 15:33 16:03 17:03 17:48   18:03 18:48 19:03 20:43 22:08
27,6 Zsámbék, aut. ford. 07:15 09:12 09:50 12:48 13:48 15:03 15:35 16:05 17:05 17:50 18:01 18:05 18:50 19:05 20:45 22:10
27,6 Zsámbék, aut. ford. 07:22 09:16 09:52 12:52 13:52 15:07 15:37 16:07 17:07 17:52 18:04 18:07 18:52 19:07 20:52 22:12
28,7 Zsámbék, Mányi u. 07:23 | 09:53 12:53 13:53 15:08 15:38 16:08 17:08 17:53 | 18:08 18:53 19:08 20:53 22:13
29,3 Szomori elág. 07:24 | 09:54 12:54 13:54 15:09 15:39 16:09 17:09 17:54 18:06 18:09 18:54 19:09 20:54 22:14
32,3 Mány, Felsőörspuszta 07:28 09:25 09:58 12:58 13:58 15:13 15:43 16:13 17:13 17:58 18:10 18:13 18:58 19:13 20:58 22:18
34,3 Szomor, Kakukkhegy 07:30 | 10:00 13:00 14:00 15:15 15:45 16:15 17:15 18:00 | 18:15 19:00 19:15 21:00 22:20
35,3 Szomor, aut. vt. 07:32 09:29 10:02 13:02 14:02 15:17 15:47 16:17 17:17 18:02 18:14 18:17 19:02 19:17 21:02 22:22
36,9 Gyermely, Községháza 07:36 09:32 10:06 13:06 14:06 15:21 15:51 16:21 17:21 18:06 18:18 18:21 19:06 19:21 21:06 22:26
36,9 Gyermely, Községháza 07:37 09:32 10:07 13:07 14:07 15:22 15:52 16:22 17:22 18:07 18:18 18:22 19:07 19:22 21:07 22:27
38,7 Gyermelyi Tésztagyár 07:40 | 10:10 13:10 14:10 15:25 15:55 16:25 17:25 18:10 18:21 18:25 19:10 19:25 21:10 22:30
39,5 Gyermely, Kabláspuszta 07:41 | 10:11 13:11 14:11 15:26 15:56 16:26 17:26 18:11 | 18:26 19:11 19:26 21:11 22:31
40,6 Bajna, Juhhodály 07:43 | 10:13 13:13 14:13 15:28 15:58 16:28 17:28 18:13 | 18:28 19:13 19:28 21:13 22:33
42,0 Bajna, Csapási híd 07:45 | 10:15 13:15 14:15 15:30 16:00 16:30 17:30 18:15 | 18:30 19:15 19:30 21:15 22:35
44,2 Bajna, Híd 07:48 | 10:18 13:18 14:18 15:33 16:03 16:33 17:33 18:18 | 18:33 19:18 19:33 21:18 22:38
45,3 Bajna, faluközpont 07:50 09:44 10:20 13:20 14:20 15:35 16:05 16:35 17:35 18:20 18:31 18:35 19:20 19:35 21:20 22:40
45,3 Bajna, faluközpont 07:51 09:44 10:21   14:21 15:36 16:06 16:36 17:36 18:21 18:31 18:36   19:36    
45,8 Bajna, Újtelep 07:53 | 10:23   14:23 15:38 16:08 16:38 17:38 18:23 | 18:38   19:38    
49,6 Nagysápi elág. 07:58 09:49 10:28   14:28 15:43 16:13 16:43 17:43 18:28 18:38 18:43   19:43    
50,9 Nagysáp, aut. ford. 08:00 09:51 10:30   14:30 15:45 16:15 16:45 17:45 18:30   18:45   19:45    

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
Nem közlekedik:
2 XII. 24.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
O Országos járat

Hírek