Navigáció átugrása
789

Budapest-Páty-Perbál-Zsámbék

Menetrend érvényessége: 2018.06.03 -
Besorolás: E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 789 1       alacsonypadlós járat 789 11 A     alacsonypadlós járat 789 3 I 2   alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  00:05 00:50 06:55
0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak leszállás  | | |
1,5 .. Budapest, Szent János kórház 00:08 00:53 |
2,5 .. Budapest, Budagyöngye 00:10 00:55 |
3,6 .. Budapest, Kuruclesi út 00:12 00:57 |
4,5 .. Budapest, Vízművek 00:14 00:59 |
5,0 .. Budapest, Dénes u. 00:15 01:00 |
6,2 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 00:17 01:02 |
7,5 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 00:19 01:04 |
7,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 00:20 01:05 |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
8,3 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 00:21 01:06 |
8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár 00:22 01:07 |
9,1 .. Budakeszi, Városháza 00:23 01:08 |
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér 00:24 01:09 07:12
10,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 00:25 01:10 |
13,9 .. Vastagtanya 00:29 01:14 |
15,2 .. Páty, Mézeshegy 00:31 01:16 |
16,5 .. Páty, Somogyi B. u. 00:33 01:18 |
17,3 0,0 Páty, Telki elág. 00:34 01:19 |
S 0,4 Páty, Iskola 00:35 01:20 |
S 1,2 Páty, Töki út 00:36 01:21 |
S 1,8 Páty, aut. ford. 00:37 01:22 07:24
S 1,2 Páty, Töki út 00:38 01:23 07:25
S 0,4 Páty, Iskola 00:39 01:24 07:26
17,3 0,0 Páty, Telki elág. 00:40 01:25 07:28
17,8 .. Páty, Arany János u. 00:41 01:26 07:30
18,5 .. Páty, Erdészház 00:42 01:27 07:31
20,0 .. Pátyi elág. 00:44 01:29 07:33
21,0 .. Telki, Hóvirág u. 00:46 01:31 07:35
21,6 .. Telki, Ófalu 00:47 01:32 07:36
22,1 .. Telki, Rákóczi F. u. 00:48 01:33 07:37
22,5 .. Telki, Muskátli u. 00:49 01:34 07:38
23,0 .. Telki, Újfalu 00:50 01:35 07:39
23,9 .. Budajenő, Posta 00:51 01:36 07:40
24,3 .. Budajenő, Petőfi S. u. 00:52 01:37 07:41
27,6 .. Perbál, Újmajor 00:56 01:41  
28,6 .. Perbál, Szervizüzem 00:57 01:42  
29,2 .. Perbál, Központ 00:58 01:43  
29,7 0,0 Kisperbál 00:59 01:44  
S 0,3 Perbál, aut. ford. S S  
30,8 .. Tök, Körtvélyes 01:01 01:46  
31,4 .. Tök, Központi Major 01:02 01:47  
32,1 .. Tök, Temető 01:03 01:48  
32,7 .. Tök, Kútvölgy 01:04 01:49  
33,4 .. Tök, Fő u. 100. 01:05 01:50  
34,0 .. Zsámbék, Új iskola 01:06 01:51  
34,7 .. Zsámbék, Vasbolt 01:07 01:52  
35,5 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 01:08 01:53  
35,8 .. Zsámbék, Ady Endre u. 01:09 01:54  
36,6 .. Zsámbék, aut. ford. 01:11 01:56  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
51 Nem közlekedik: XII. 25.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat