Navigáció átugrása
789

Budapest-Páty-Perbál-Zsámbék

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 789 1   51   alacsonypadlós járat 789 203 A 51   alacsonypadlós járat 789 205 A     alacsonypadlós járat 789 207 A     alacsonypadlós járat 789 9 M 9   alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  00:05 00:50 05:10 05:50  
0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér | | | |  
1,5 .. Budapest, Szent János kórház 00:08 00:53 05:13 05:53  
2,5 .. Budapest, Budagyöngye 00:10 00:55 05:15 05:55  
3,6 .. Budapest, Kuruclesi út 00:11 00:56 05:17 05:57  
4,5 .. Budapest, Vízművek 00:12 00:57 05:19 05:59  
5,0 .. Budapest, Dénes u. 00:13 00:58 05:20 06:00  
6,2 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 00:14 00:59 05:22 06:02  
7,5 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 00:15 01:00 05:24 06:04  
7,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 00:16 01:01 05:25 06:05  
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
8,3 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 00:17 01:02 05:26 06:06  
8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár 00:18 01:03 05:27 06:07  
9,1 .. Budakeszi, Városháza 00:19 01:04 05:28 06:08  
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér 00:20 01:05 05:29 06:09  
10,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 00:21 01:06 05:30 06:10  
13,9 .. Vastagtanya 00:25 01:10 05:34 06:14  
15,2 .. Páty, Mézeshegy 00:27 01:12 05:36 06:16  
16,5 .. Páty, Somogyi B. u. 00:29 01:14 05:38 06:18  
17,3 0,0 Páty, Telki elág. 00:31 01:16 05:39 06:19  
S 0,4 Páty, Iskola 00:32 01:17 05:40 06:20  
S 1,2 Páty, Töki út 00:33 01:18 05:41 06:21  
S 1,8 Páty, aut. ford. 00:34 01:19 05:42 06:22 07:25
S 1,2 Páty, Töki út 00:35 01:20 05:43 06:23 07:26
S 0,4 Páty, Iskola 00:36 01:21 05:44 06:24 07:27
17,3 0,0 Páty, Telki elág. 00:37 01:22 05:45 06:25 07:29
17,8 .. Páty, Arany János u. 00:38 01:23 05:46 06:26 07:31
18,5 .. Páty, Erdészház 00:39 01:24 05:47 06:27 07:32
20,0 .. Pátyi elág. 00:41 01:26 05:49 06:29 07:34
21,0 .. Telki, Hóvirág u. 00:43 01:28 05:51 06:31 07:36
21,6 .. Telki, Ófalu 00:44 01:29 05:52 06:32 07:37
22,1 .. Telki, Rákóczi F. u. 00:45 01:30 05:53 06:33 07:38
22,5 .. Telki, Muskátli u. 00:46 01:31 05:54 06:34 07:39
23,0 .. Telki, Újfalu 00:47 01:32 05:55 06:35 07:40
23,9 .. Budajenő, Posta 00:48 01:33 05:56 06:36 07:41
24,3 .. Budajenő, Petőfi S. u. 00:49 01:34 05:57 06:37 07:42
27,6 .. Perbál, Újmajor 00:53 01:38 06:01 06:41 o
28,6 .. Perbál, Szervizüzem 00:54 01:39 06:02 06:42  
29,2 .. Perbál, Központ 00:55 01:40 06:03 06:43  
29,7 .. Kisperbál 00:56 01:41 06:04 06:44  
S .. Perbál, aut. ford. S S S S  
30,8 .. Tök, Körtvélyes 00:58 01:43 06:06 06:46  
31,4 .. Tök, Központi Major 00:59 01:44 06:07 06:47  
32,1 .. Tök, Temető 01:00 01:45 06:08 06:48  
32,7 .. Tök, Kútvölgy 01:01 01:46 06:09 06:49  
33,4 .. Tök, Fő u. 100. 01:02 01:47 06:10 06:50  
34,0 .. Zsámbék, Új iskola 01:03 01:48 06:11 06:51  
34,7 .. Zsámbék, Vasbolt 01:04 01:49 06:12 06:52  
35,5 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 01:05 01:50 06:13 06:53  
35,8 .. Zsámbék, Ady Endre u. 01:06 01:51 06:14 06:54  
36,6 .. Zsámbék, aut. ford. 01:08 01:53 06:16 06:56  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
51 Nem közlekedik: XII. 25.
9 Nem közlekedik: XII. 27. és 28.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek