Navigáció átugrása
789

Zsámbék-Perbál-Páty-Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 789 202 A     alacsonypadlós járat 789 4   2   alacsonypadlós járat 789 6   2   alacsonypadlós járat
0,0 .. Zsámbék, aut. ford. 04:00 21:32 22:32
0,8 .. Zsámbék, Ady Endre u. 04:02 21:34 22:34
1,1 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 04:03 21:35 22:35
1,9 .. Zsámbék, Vasbolt 04:04 21:36 22:36
2,6 .. Zsámbék, Új iskola 04:05 21:37 22:37
3,2 .. Tök, Fő u. 100. 04:07 21:39 22:39
3,9 .. Tök, Kútvölgy 04:08 21:40 22:40
4,5 .. Tök, Temető 04:09 21:41 22:41
5,2 .. Tök, Központi Major 04:10 21:42 22:42
5,8 .. Tök, Körtvélyes 04:11 21:43 22:43
S .. Perbál, aut. ford. S S S
6,9 .. Kisperbál 04:13 21:45 22:45
7,4 .. Perbál, Központ 04:14 21:46 22:46
8,0 .. Perbál, Szervizüzem 04:15 21:47 22:47
9,0 .. Perbál, Újmajor 04:16 21:48 22:48
12,3 .. Budajenő, Petőfi S. u. 04:20 21:51 22:51
12,7 .. Budajenő, Posta 04:21 21:52 22:52
13,6 .. Telki, Újfalu 04:22 21:53 22:53
14,1 .. Telki, Muskátli u. 04:24 21:54 22:54
14,5 .. Telki, Rákóczi F. u. 04:25 21:55 22:55
15,0 .. Telki, Ófalu 04:27 21:56 22:56
15,6 .. Telki, Hóvirág u. 04:28 21:57 22:57
16,6 .. Pátyi elág. 04:29 21:58 22:58
18,1 .. Páty, Erdészház 04:31 22:00 23:00
18,8 .. Páty, Arany János u. 04:32 22:01 23:01
19,3 0,0 Páty, Telki elág. 04:33 22:02 23:02
S 0,4 Páty, Iskola 04:34 22:03 23:03
S 1,2 Páty, Töki út 04:35 22:04 23:04
S 1,8 Páty, aut. ford. 04:36 22:05 23:05
S 1,2 Páty, Töki út 04:37 22:06 23:06
S 0,4 Páty, Iskola 04:38 22:07 23:07
19,3 0,0 Páty, Telki elág. 04:40 22:09 23:09
20,1 .. Páty, Somogyi B. u. 04:41 22:11 23:11
21,4 .. Páty, Mézeshegy 04:42 22:13 23:13
22,7 .. Vastagtanya 04:44 22:15 23:15
26,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 04:48 22:19 23:19
26,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér 04:49 22:20 23:20
27,5 .. Budakeszi, Városháza 04:50 22:21 23:21
27,9 .. Budakeszi, Gyógyszertár 04:51 22:22 23:22
28,3 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 04:52 22:23 23:23
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
28,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 04:53 22:24 23:24
29,1 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 04:54 22:25 23:25
30,4 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 04:56 22:26 23:26
31,6 .. Budapest, Dénes u. 04:58 22:27 23:27
32,1 .. Budapest, Vízművek 04:59 22:28 23:28
33,0 .. Budapest, Kuruclesi út 05:01 22:29 23:29
34,1 .. Budapest, Budagyöngye 05:03 22:30 23:30
35,1 .. Budapest, Szent János kórház 05:05 22:32 23:32
36,1 .. Budapest, Széll Kálmán tér 05:07 22:34 23:34
36,6 .. Budapest, Széna tér 05:08 22:35 23:35

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
51 Nem közlekedik: XII. 25.
9 Nem közlekedik: XII. 27. és 28.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
51 Nem közlekedik: XII. 25.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek