Navigáció átugrása
793, 794, 795

Budapest–Perbál–Budajenő–Zsámbék

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 789 1   51   alacsonypadlós járat 789 203 A 51   alacsonypadlós járat 798 2 M     alacsonypadlós járat 795 1 M     alacsonypadlós járat 789 205 A     alacsonypadlós járat 794 3 M     alacsonypadlós járat 798 4 M     alacsonypadlós járat 778 1 M     alacsonypadlós járat 789 207 A     alacsonypadlós járat 795 205 A     alacsonypadlós járat 795 7 M     alacsonypadlós járat 795 9 M     alacsonypadlós járat 799 6 M     alacsonypadlós járat 789 9 M 9   alacsonypadlós járat 795 11 M     alacsonypadlós járat 795 211 A     alacsonypadlós járat 795 13 N     alacsonypadlós járat 795 15       alacsonypadlós járat 795 17 N     alacsonypadlós járat 778 5 M     alacsonypadlós járat 795 19       alacsonypadlós járat 795 21 N     alacsonypadlós járat 795 23       alacsonypadlós járat 795 25 M     alacsonypadlós járat 795 27       alacsonypadlós járat 795 29 M     alacsonypadlós járat 778 7 M     alacsonypadlós járat 795 31       alacsonypadlós járat 799 8 M     alacsonypadlós járat 795 33 M     alacsonypadlós járat 793 435 I     alacsonypadlós járat 778 9 M     alacsonypadlós járat 795 37       alacsonypadlós járat 793 439 M 9   alacsonypadlós járat 795 41 M     alacsonypadlós járat 793 443 M     alacsonypadlós járat 778 11 M     alacsonypadlós járat 795 45       alacsonypadlós járat 793 447 M     alacsonypadlós járat 799 10 M     alacsonypadlós járat 795 49       alacsonypadlós járat 795 51 M     alacsonypadlós járat 778 13 M     alacsonypadlós járat 799 12 M     alacsonypadlós járat 795 53       alacsonypadlós járat 795 55 M     alacsonypadlós járat 795 57 N     alacsonypadlós járat 798 14 M     alacsonypadlós járat 795 59 M     alacsonypadlós járat 778 15 M     alacsonypadlós járat 795 61       alacsonypadlós járat 795 63 M     alacsonypadlós járat 795 65   2   alacsonypadlós járat 795 67 M     alacsonypadlós járat 778 17 M     alacsonypadlós járat 795 69   2   alacsonypadlós járat 799 16 M     alacsonypadlós járat 795 71 M     alacsonypadlós járat 795 73 N 2   alacsonypadlós járat 795 75 M     alacsonypadlós járat 778 19 M     alacsonypadlós járat 795 77   2   alacsonypadlós járat 795 79 M 9   alacsonypadlós járat 795 81 N 2   alacsonypadlós járat 778 21 M     alacsonypadlós járat 795 83   2   alacsonypadlós járat 795 85 M     alacsonypadlós járat 795 87   2   alacsonypadlós járat 795 89 M     alacsonypadlós járat 795 91   2   alacsonypadlós járat 795 93   2   alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  00:05 00:50   04:50 05:10 05:50     05:50 06:20 06:25 06:50     07:20 07:20 07:50 08:20 08:50   09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50   12:20   12:50 13:05   13:20 13:35 13:50 14:05   14:20 14:35   14:50 15:05     15:20 15:35 15:50   16:05   16:20 16:35 16:50 17:05   17:20   17:35 17:50 18:05   18:20 18:35 18:50   19:20 19:50 20:20 20:50 21:35 22:55
0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér | |   | | |     | | | |     | | | | |   | | | | | |   |   | |   | | | |   | |   | |     | | |   |   | | | |   |   | | |   | | |   | | | | | |
1,5 .. Budapest, Szent János kórház 00:08 00:53   04:53 05:13 05:53     05:53 06:23 06:28 06:53     07:24 07:24 07:54 08:24 08:54   09:24 09:54 10:23 10:53 11:23 11:53   12:23   12:53 13:08   13:23 13:38 13:53 14:08   14:23 14:38   14:54 15:09     15:24 15:39 15:54   16:09   16:24 16:39 16:54 17:09   17:24   17:39 17:54 18:09   18:24 18:38 18:53   19:23 19:53 20:23 20:53 21:38 22:58
2,5 .. Budapest, Budagyöngye 00:10 00:55   04:55 05:15 05:55     05:55 06:25 06:30 06:55     07:27 07:27 07:57 08:27 08:57   09:27 09:57 10:25 10:55 11:25 11:55   12:25   12:55 13:10   13:25 13:40 13:55 14:10   14:25 14:40   14:57 15:12     15:27 15:42 15:57   16:12   16:27 16:42 16:57 17:12   17:27   17:42 17:57 18:12   18:27 18:40 18:55   19:25 19:55 20:25 20:55 21:40 23:00
3,6 .. Budapest, Kuruclesi út 00:11 00:56   04:57 05:17 05:57     05:57 06:27 06:32 06:57     07:29 07:29 07:59 08:29 08:59   09:29 09:59 10:27 10:57 11:27 11:57   12:27   12:57 13:12   13:27 13:42 13:57 14:12   14:27 14:42   14:59 15:14     15:29 15:44 15:59   16:14   16:29 16:44 16:59 17:14   17:29   17:44 17:59 18:14   18:29 18:42 18:57   19:27 19:57 20:27 20:57 21:41 23:01
4,5 .. Budapest, Vízművek 00:12 00:57   04:59 05:19 05:59     05:59 06:29 06:34 06:59     07:32 07:32 08:02 08:32 09:02   09:32 10:02 10:30 11:00 11:30 12:00   12:30   13:00 13:15   13:30 13:45 14:00 14:15   14:30 14:45   15:02 15:17     15:32 15:47 16:02   16:17   16:32 16:47 17:02 17:17   17:32   17:47 18:02 18:17   18:32 18:44 18:59   19:29 19:59 20:29 20:59 21:42 23:02
5,0 .. Budapest, Dénes u. 00:13 00:58   05:00 05:20 06:00     06:00 06:30 06:35 07:00     07:33 07:33 08:03 08:33 09:03   09:33 10:03 10:31 11:01 11:31 12:01   12:31   13:01 13:16   13:31 13:46 14:01 14:16   14:31 14:46   15:03 15:18     15:33 15:48 16:03   16:18   16:33 16:48 17:03 17:18   17:33   17:48 18:03 18:18   18:33 18:45 19:00   19:30 20:00 20:30 21:00 21:43 23:03
6,2 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 00:14 00:59   05:02 05:22 06:02     06:02 06:32 06:37 07:02     07:36 07:36 08:06 08:36 09:06   09:36 10:06 10:34 11:04 11:34 12:04   12:34   13:04 13:19   13:34 13:49 14:04 14:19   14:34 14:49   15:06 15:21     15:36 15:51 16:06   16:21   16:36 16:51 17:06 17:21   17:36   17:51 18:06 18:21   18:36 18:47 19:02   19:32 20:02 20:32 21:02 21:44 23:04
6,8 .. Budapest, Laktanya | |   | | |     | | 06:38 07:03     07:38 | | | |   | | | | | |   |   | |   | | | |   | |   | |     | | |   |   | | | |   |   | | |   | | |   | | | | | |
7,5 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 00:15 01:00   05:04 05:24 06:04     06:04 06:34 06:39 07:04     07:39 07:39 08:09 08:39 09:09   09:39 10:09 10:37 11:07 11:37 12:07   12:37   13:07 13:22   13:37 13:52 14:07 14:22   14:37 14:52   15:09 15:24     15:39 15:54 16:09   16:24   16:39 16:54 17:09 17:24   17:39   17:54 18:09 18:24   18:39 18:49 19:04   19:34 20:04 20:34 21:04 21:45 23:05
7,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 00:16 01:01   05:05 05:25 06:05     06:05 06:35 06:40 07:05     07:40 07:40 08:10 08:40 09:10   09:40 10:10 10:38 11:08 11:38 12:08   12:38   13:08 13:23   13:38 13:53 14:08 14:23   14:38 14:53   15:10 15:25     15:40 15:55 16:10   16:25   16:40 16:55 17:10 17:25   17:40   17:55 18:10 18:25   18:40 18:50 19:05   19:35 20:05 20:35 21:05 21:46 23:06
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                              
8,3 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 00:17 01:02   05:06 05:26 06:06     06:06 06:36 06:41 07:06     07:41 07:41 08:11 08:41 09:11   09:41 10:11 10:39 11:09 11:39 12:09   12:39   13:09 13:24   13:39 13:54 14:09 14:24   14:39 14:54   15:11 15:26     15:41 15:56 16:11   16:26   16:41 16:56 17:11 17:26   17:41   17:56 18:11 18:26   18:41 18:51 19:06   19:36 20:06 20:36 21:06 21:47 23:07
8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár 00:18 01:03   05:07 05:27 06:07     06:07 06:37 06:42 07:07     07:42 07:42 08:12 08:42 09:12   09:42 10:12 10:40 11:10 11:40 12:10   12:40   13:10 13:25   13:40 13:55 14:10 14:25   14:40 14:55   15:12 15:27     15:42 15:57 16:12   16:27   16:42 16:57 17:12 17:27   17:42   17:57 18:12 18:27   18:42 18:52 19:07   19:37 20:07 20:37 21:07 21:48 23:08
9,2 .. Budakeszi, Gimnázium S S   05:08 S 06:08     S 06:38 06:43 07:08     07:43 07:43 08:13 08:43 09:13   09:43 10:13 10:41 11:11 11:41 12:11   12:41   13:11 13:26   13:41 13:56 14:11 14:26   14:41 14:56   15:13 15:28     15:43 15:58 16:13   16:28   16:43 16:58 17:13 17:28   17:43   17:58 18:13 18:28   18:43 18:53 19:08   19:38 20:08 20:38 21:08 21:49 23:09
10,5 .. Budakeszi, Harmatfű utca S S   05:10 S 06:10     S 06:40 06:45 07:10     07:45 07:45 08:15 08:45 09:15   09:45 10:15 10:43 11:13 11:43 12:13   12:43   13:13 13:28   13:43 13:58 14:13 14:28   14:43 14:58   15:15 15:30     15:45 16:00 16:15   16:30   16:45 17:00 17:15 17:30   17:45   18:00 18:15 18:30   18:45 18:55 19:10   19:40 20:10 20:40 21:10 21:51 23:11
11,3 .. Budakeszi-szőlőtelep S S   05:11 S 06:11     S 06:41 06:46 07:11     07:46 07:46 08:16 08:46 09:16   09:46 10:16 10:44 11:14 11:44 12:14   12:44   13:14 13:29   13:44 13:59 14:14 14:29   14:44 14:59   15:16 15:31     15:46 16:01 16:16   16:31   16:46 17:01 17:16 17:31   17:46   18:01 18:16 18:31   18:46 18:56 19:11   19:41 20:11 20:41 21:11 21:52 23:12
12,4 .. Budakeszi, Erdő- és vadgazdaság S S   05:12 S 06:12     S 06:42 06:47 07:12     07:47 07:47 08:17 08:47 09:17   09:47 10:17 10:45 11:15 11:45 12:15   12:45   13:15 13:30   13:45 14:00 14:15 14:30   14:45 15:00   15:17 15:32     15:47 16:02 16:17   16:32   16:47 17:02 17:17 17:32   17:47   18:02 18:17 18:32   18:47 18:57 19:12   19:42 20:12 20:42 21:12 21:53 23:13
14,1 .. Hidegvölgyi erdészlak S S   05:14 S 06:14     S 06:44 06:49 07:14     07:49 07:49 08:19 08:49 09:19   09:49 10:19 10:47 11:17 11:47 12:17   12:47   13:17 13:32   13:47 14:02 14:17 14:32   14:47 15:02   15:19 15:34     15:49 16:04 16:19   16:34   16:49 17:04 17:19 17:34   17:49   18:04 18:19 18:34   18:49 18:59 19:14   19:44 20:14 20:44 21:14 21:55 23:15
16,3 .. Pátyi elág. 00:41 01:26   05:16 05:49 06:16   06:23 06:29 06:46 06:51 07:16   07:34 07:51 07:51 08:21 08:51 09:21 09:23 09:51 10:21 10:49 11:19 11:49 12:19 12:46 12:49   13:19 13:34 13:46 13:49 14:04 14:19 14:34 14:46 14:49 15:04   15:21 15:36 15:46   15:51 16:06 16:21   16:36 16:46 16:51 17:06 17:21 17:36 17:46 17:51   18:06 18:21 18:36 18:46 18:51 19:01 19:16 19:46 19:46 20:16 20:46 21:16 21:57 23:17
17,3 .. Telki, Hóvirág u. 00:43 01:28   05:18 05:51 06:18   06:25 06:31 06:48 06:53 07:18   07:36 07:53 07:53 08:23 08:53 09:23 09:25 09:53 10:23 10:51 11:21 11:51 12:21 12:48 12:51   13:21 13:36 13:48 13:51 14:06 14:21 14:36 14:48 14:51 15:06   15:23 15:38 15:48   15:53 16:08 16:23   16:38 16:48 16:53 17:08 17:23 17:38 17:48 17:53   18:08 18:23 18:38 18:48 18:53 19:03 19:18 19:48 19:48 20:18 20:48 21:18 21:58 23:18
17,9 .. Telki, Ófalu 00:44 01:29   05:19 05:52 06:19   06:26 06:32 06:49 06:54 07:19   07:37 07:54 07:54 08:24 08:54 09:24 09:26 09:54 10:24 10:52 11:22 11:52 12:22 12:49 12:52   13:22 13:37 13:49 13:52 14:07 14:22 14:37 14:49 14:52 15:07   15:24 15:39 15:49   15:54 16:09 16:24   16:39 16:49 16:54 17:09 17:24 17:39 17:49 17:54   18:09 18:24 18:39 18:49 18:54 19:04 19:19 19:49 19:49 20:19 20:49 21:19 21:59 23:19
18,4 .. Telki, Rákóczi F. u. 00:45 01:30   05:20 05:53 06:20   06:27 06:33 06:50 06:55 07:20   07:38 07:55 07:55 08:25 08:55 09:25 09:27 09:55 10:25 10:53 11:23 11:53 12:23 12:50 12:53   13:23 13:38 13:50 13:53 14:08 14:23 14:38 14:50 14:53 15:08   15:25 15:40 15:50   15:55 16:10 16:25   16:40 16:50 16:55 17:10 17:25 17:40 17:50 17:55   18:10 18:25 18:40 18:50 18:55 19:05 19:20 19:50 19:50 20:20 20:50 21:20 22:00 23:20
18,8 .. Telki, Muskátli u. 00:46 01:31   05:21 05:54 06:21   06:28 06:34 06:51 06:56 07:21   07:39 07:56 07:56 08:26 08:56 09:26 09:28 09:56 10:26 10:54 11:24 11:54 12:24 12:51 12:54   13:24 13:39 13:51 13:54 14:09 14:24 14:39 14:51 14:54 15:09   15:26 15:41 15:51   15:56 16:11 16:26   16:41 16:51 16:56 17:11 17:26 17:41 17:51 17:56   18:11 18:26 18:41 18:51 18:56 19:06 19:21 19:51 19:51 20:21 20:51 21:21 22:01 23:21
19,3 .. Telki, Újfalu 00:47 01:32   05:22 05:55 06:22   06:29 06:35 06:52 06:57 07:22   07:40 07:57 07:57 08:27 08:57 09:27 09:29 09:57 10:27 10:55 11:25 11:55 12:25 12:52 12:55   13:25 13:40 13:52 13:55 14:10 14:25 14:40 14:52 14:55 15:10   15:27 15:42 15:52   15:57 16:12 16:27   16:42 16:52 16:57 17:12 17:27 17:42 17:52 17:57   18:12 18:27 18:42 18:52 18:57 19:07 19:22 19:52 19:52 20:22 20:52 21:22 22:02 23:22
20,2 .. Budajenő, Posta 00:48 01:33   05:23 05:56 06:23   06:30 06:36 06:53 06:58 07:23   07:41 07:58 07:58 08:28 08:58 09:28 09:30 09:58 10:28 10:56 11:26 11:56 12:26 12:53 12:56   13:26 13:41 13:53 13:56 14:11 14:26 14:41 14:53 14:56 15:11   15:28 15:43 15:53   15:58 16:13 16:28   16:43 16:53 16:58 17:13 17:28 17:43 17:53 17:58   18:13 18:28 18:43 18:53 18:58 19:08 19:23 19:53 19:53 20:23 20:53 21:23 22:03 23:23
20,6 .. Budajenő, Petőfi S. u. 00:49 01:34   05:24 05:57 06:24   06:31 06:37 06:54 06:59 07:24   07:42 07:59 07:59 08:29 08:59 09:29 09:31 09:59 10:29 10:57 11:27 11:57 12:27 12:54 12:57   13:27 13:42 13:54 13:57 14:12 14:27 14:42 14:54 14:57 15:12   15:29 15:44 15:54   15:59 16:14 16:29   16:44 16:54 16:59 17:14 17:29 17:44 17:54 17:59   18:14 18:29 18:44 18:54 18:59 19:09 19:24 19:54 19:54 20:24 20:54 21:24 22:04 23:24
23,9 .. Perbál, Újmajor 00:53 01:38   05:28 06:01 06:28   06:35 06:41 06:58 07:03 07:28     08:03 08:03 08:33 09:03 09:33 09:35 10:03 10:33 11:01 11:31 12:01 12:31   13:01   13:31     14:01   14:31     15:01     15:33 15:48     16:03 16:18 16:33   16:48   17:03 17:18 17:33 17:48 17:58 18:03   18:18 18:33 18:48 18:58 19:03 19:13 19:28 19:58 19:58 20:28 20:58 21:28 22:08 23:28
24,9 .. Perbál, Szervizüzem 00:54 01:39   05:29 06:02 06:29   06:36 06:42 06:59 07:04 07:29     08:04 08:04 08:34 09:04 09:34 09:36 10:04 10:34 11:02 11:32 12:02 12:32   13:02   13:32     14:02   14:32     15:02     15:34 15:49     16:04 16:19 16:34   16:49   17:04 17:19 17:34 17:49 17:59 18:04   18:19 18:34 18:49 18:59 19:04 19:14 19:29 19:59 19:59 20:29 20:59 21:29 22:09 23:29
25,5 .. Perbál, Központ 00:55 01:40   05:30 06:03 06:30   06:37 06:43 07:00 07:05 07:30 07:30   08:05 08:05 08:35 09:05 09:35 09:37 10:05 10:35 11:03 11:33 12:03 12:33   13:03 13:15 13:33     14:03   14:33     15:03   15:20 15:35 15:50   16:04 16:05 16:20 16:35   16:50   17:05 17:20 17:35 17:50 18:00 18:05 18:15 18:20 18:35 18:50 19:00 19:05 19:15 19:30 20:00 20:00 20:30 21:00 21:30 22:10 23:30
26,0 0,0 Kisperbál 00:56 01:41   05:31 06:04 06:31   06:38 06:44 07:01 07:06 07:31 07:31   08:06 08:06 08:36 09:06 09:36 09:38 10:06 10:36 11:04 11:34 12:04 12:34   13:04 13:16 13:34     14:04   14:34     15:04   15:21 15:36 15:51   16:05 16:06 16:21 16:36   16:51   17:06 17:21 17:36 17:51 18:01 18:06 18:16 18:21 18:36 18:51 19:01 19:06 19:16 19:31 20:01 20:01 20:31 21:01 21:31 22:11 23:31
S 0,3 Perbál, aut. ford. S S 05:17 S S 06:32 06:32 06:39 S S S S S   S S S S S 09:39 S S S S S S   S S S     S   S     S   S S S   S S S S 16:47 S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
27,1 1,1 Tök, Körtvélyes 00:58 01:43 05:18 05:33 06:06   06:33   06:46 07:03 07:08 07:33 07:33   08:08 08:08 08:38 09:08 09:38   10:08 10:38 11:06 11:36 12:06 12:36   13:06 13:18 13:36     14:06   14:36     15:06   15:23 15:38 15:53   16:07 16:08 16:23 16:38 16:48 16:53   17:08 17:23 17:38 17:53 18:03 18:08 18:18 18:23 18:38 18:53 19:03 19:08 19:18 19:33 20:03 20:03 20:33 21:03 21:33 22:13 23:33
27,7 .. Tök, Központi Major 00:59 01:44 05:19 05:34 06:07   06:34   06:47 07:04 07:09 07:34 07:34   08:09 08:09 08:39 09:09 09:39   10:09 10:39 11:07 11:37 12:07 12:37   13:07 13:19 13:37     14:07   14:37     15:07   15:24 15:39 15:54   16:08 16:09 16:24 16:39 16:49 16:54   17:09 17:24 17:39 17:54 18:04 18:09 18:19 18:24 18:39 18:54 19:04 19:09 19:19 19:34 20:04 20:04 20:34 21:04 21:34 22:14 23:34
28,4 .. Tök, Temető 01:00 01:45 05:20 05:35 06:08   06:35   06:48 07:05 07:10 07:35 07:35   08:10 08:10 08:40 09:10 09:40   10:10 10:40 11:08 11:38 12:08 12:38   13:08 13:20 13:38     14:08   14:38     15:08   15:25 15:40 15:55   16:09 16:10 16:25 16:40 16:50 16:55   17:10 17:25 17:40 17:55 18:05 18:10 18:20 18:25 18:40 18:55 19:05 19:10 19:20 19:35 20:05 20:05 20:35 21:05 21:35 22:15 23:35
29,0 .. Tök, Kútvölgy 01:01 01:46 05:21 05:36 06:09   06:36   06:49 07:06 07:11 07:36 07:36   08:11 08:11 08:41 09:11 09:41   10:11 10:41 11:09 11:39 12:09 12:39   13:09 13:21 13:39     14:09   14:39     15:09   15:26 15:41 15:56   16:10 16:11 16:26 16:41 16:51 16:56   17:11 17:26 17:41 17:56 18:06 18:11 18:21 18:26 18:41 18:56 19:06 19:11 19:21 19:36 20:06 20:06 20:36 21:06 21:36 22:16 23:36
29,7 .. Tök, Fő u. 100. 01:02 01:47 05:22 05:37 06:10   06:37   06:50 07:07 07:12 07:37 07:37   08:12 08:12 08:42 09:12 09:42   10:12 10:42 11:10 11:40 12:10 12:40   13:10 13:22 13:40     14:10   14:40     15:10   15:27 15:42 15:57   16:11 16:12 16:27 16:42 16:52 16:57   17:12 17:27 17:42 17:57 18:07 18:12 18:22 18:27 18:42 18:57 19:07 19:12 19:22 19:37 20:07 20:07 20:37 21:07 21:37 22:17 23:37
30,3 .. Zsámbék, Új iskola 01:03 01:48 05:23 05:38 06:11   06:38   06:51 07:08 07:13 07:38 07:38   08:13 08:13 08:43 09:13 09:43   10:13 10:43 11:11 11:41 12:11 12:41   13:11 13:23 13:41     14:11   14:41     15:11   15:28 15:43 15:58   16:12 16:13 16:28 16:43 16:53 16:58   17:13 17:28 17:43 17:58 18:08 18:13 18:23 18:28 18:43 18:58 19:08 19:13 19:23 19:38 20:08 20:08 20:38 21:08 21:38 22:18 23:38
31,0 .. Zsámbék, Vasbolt 01:04 01:49 05:24 05:39 06:12   06:39   06:52 07:09 07:14 07:39 07:39   08:14 08:14 08:44 09:14 09:44   10:14 10:44 11:12 11:42 12:12 12:42   13:12 13:24 13:42     14:12   14:42     15:12   15:29 15:44 15:59   16:13 16:14 16:29 16:44 16:54 16:59   17:14 17:29 17:44 17:59 18:09 18:14 18:24 18:29 18:44 18:59 19:09 19:14 19:24 19:39 20:09 20:09 20:39 21:09 21:39 22:19 23:39
31,8 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 01:05 01:50 05:25 05:40 06:13   06:40   06:53 07:10 07:15 07:40 07:40   08:15 08:15 08:45 09:15 09:45   10:15 10:45 11:13 11:43 12:13 12:43   13:13 13:25 13:43     14:13   14:43     15:13   15:30 15:45 16:00   16:14 16:15 16:30 16:45 16:55 17:00   17:15 17:30 17:45 18:00 18:10 18:15 18:25 18:30 18:45 19:00 19:10 19:15 19:25 19:40 20:10 20:10 20:40 21:10 21:40 22:20 23:40
32,1 .. Zsámbék, Ady Endre u. 01:06 01:51 05:26 05:41 06:14   06:41   06:54 07:11 07:16 07:41 07:41   08:16 08:16 08:46 09:16 09:46   10:16 10:46 11:14 11:44 12:14 12:44   13:14 13:26 13:44     14:14   14:44     15:14   15:31 15:46 16:01   16:15 16:16 16:31 16:46 16:56 17:01   17:16 17:31 17:46 18:01 18:11 18:16 18:26 18:31 18:46 19:01 19:11 19:16 19:26 19:41 20:11 20:11 20:41 21:11 21:41 22:21 23:41
32,9 .. Zsámbék, aut. ford. 01:08 01:53 05:28 05:43 06:16   06:43   06:56 07:13 07:18 07:43 07:43   08:18 08:18 08:48 09:18 09:48   10:18 10:48 11:16 11:46 12:16 12:46   13:16 13:28 13:46     14:16   14:46     15:16   15:33 15:48 16:03   16:17 16:18 16:33 16:48 16:58 17:03   17:18 17:33 17:48 18:03 18:13 18:18 18:28 18:33 18:48 19:03 19:13 19:18 19:28 19:43 20:13 20:13 20:43 21:13 21:43 22:23 23:43

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
51 Nem közlekedik: XII. 25.
9 Nem közlekedik: XII. 27. és XII. 28.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek