Navigáció átugrása
799

Budapest–M1- Zsámbék–Piliscsaba–Pilisvörösvár

Menetrend érvényessége: 2018.06.03 - 2018.08.31
Besorolás: E E E E R E E E E E E E R E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 801 102 M     801 302 M     801 214 M     801 220 M     799 1 M     alacsonypadlós járat 801 222 A     799 3 M     alacsonypadlós járat 801 202 M     801 226 A     801 216       799 5 M     alacsonypadlós járat 801 218 M     799 9 I     alacsonypadlós járat 801 228 V     799 7 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel              10:00       13:30       16:30
2,1 .. Budapest, Péterhegyi út             |       |       |
28,6 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út             |       |       |
S 0,5 Zsámbék, aut. ford.             10:32       14:02       17:02
S 0,5 Zsámbék, aut. ford.         06:20   10:33       14:03   15:03   17:03
28,6 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út         |   |       |   |   |
28,9 .. Zsámbék, Ady Endre u.         06:22   10:35       14:05   15:05   17:05
29,2 .. Zsámbék, Magyar u. 59.         06:23   10:36       14:06   15:06   17:06
30,0 .. Zsámbék, Vasbolt         06:24   10:37       14:07   15:07   17:07
30,7 .. Zsámbék, Új iskola         06:25   10:38       14:08   15:08   17:08
31,3 .. Tök, Fő u. 100.         06:26   10:39       14:09   15:09   17:09
32,0 .. Tök, Kútvölgy         06:27   10:40       14:10   15:10   17:10
32,6 .. Tök, Temető         06:28   10:41       14:11   15:11   17:11
33,3 .. Tök, Központi Major         06:29   10:42       14:12   15:12   17:12
33,9 .. Tök, Körtvélyes         06:30   10:43       14:13   15:13   17:13
35,0 .. Kisperbál         06:32   10:45       14:15   15:15   17:15
35,5 .. Perbál, Központ         06:33   10:46       14:16   15:16   17:16
39,7 .. Tinnye, Bocskai u. 50.         06:39   10:52       14:22   15:22   17:22
40,4 .. Tinnye, sz. vend. 04:54 05:27 06:07 06:22 06:40 06:55 10:53 12:37 12:37 14:15 14:23 15:15 15:23 17:05 17:23
41,0 .. Berekerdei erdészház, bej. út 04:56 05:29 06:09 06:24 06:42 06:57 10:55 12:39 12:39 14:17 14:25 15:17 15:25 17:07 17:25
42,7 .. Garancsi tó 04:58 05:31 06:11 06:26 06:45 06:59 10:58 12:41 12:41 14:19 14:28 15:19 15:28 17:09 17:28
44,7 .. Piliscsaba, Bécsi út 05:00 05:33 06:13 06:28 06:49 07:01 11:02 12:43 12:43 14:21 14:32 15:21 15:32 17:11 17:32
44,8 0,0 Piliscsaba, vá. bej. út S S S S | S 11:03 S S S 14:33 S 15:33 S 17:33
S 0,7 Piliscsaba, vá. S S S S S S 11:05 S S S 14:35 S 15:35 S 17:35
S 0,7 Piliscsaba, vá. S S S S S S 11:06 S S S 14:36 S o S o
44,8 0,0 Piliscsaba, vá. bej. út S S S S | S 11:08 S S S 14:38 S   S  
45,9 .. Piliscsaba, Klévíz 05:02 05:35 06:15 06:30 06:51 07:03 11:10 12:45 12:45 14:23 14:40 15:23   17:13  
46,9 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 05:03 05:36 06:16 06:31 06:53 07:04 11:12 12:46 12:46 14:24 14:42 15:24   17:14  
48,1 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 05:05 05:38 06:18 06:33 06:55 07:06 11:14 12:48 12:48 14:26 14:44 15:26   17:16  
49,3 0,0 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:06 05:39 06:19 06:34 06:57 07:07 11:17 12:49 12:49 14:27 14:47 15:27   17:17  
S 2,1 Pilisvörösvár, vasútállomás S S S S 07:00 S S S S S S S   S  
51,2 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 05:08 05:41 06:21 06:36   07:09 11:19 12:51 12:51 14:29 14:49 15:29   17:19  
51,5 .. Pilisvörösvár, kultúrház 05:09 05:42 06:22 06:37   07:10 11:20 12:52 12:52 14:30 14:50 15:30   17:20  
52,2 .. Pilisvörösvár, vh. 05:12 05:45 06:25 06:40   07:13 11:22 12:55 12:55 14:33 14:52 15:33   17:23  
52,5 .. Pilisvörösvár, Fő út 31. S S S S   S 11:23 S S S 14:53 S   S  
53,0 .. Pilisvörösvár, bányatelep 05:13 05:46 06:26 06:41   07:14 11:24 12:56 12:56 14:34 14:54 15:34   17:24  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek