Navigáció átugrása
798, 799

Budapest–Zsámbék–Piliscsaba–Pilisvörösvár

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 799 1 M     alacsonypadlós járat 799 3 M     alacsonypadlós járat 799 5 M     alacsonypadlós járat 799 7 M     alacsonypadlós járat 798 9 M     alacsonypadlós járat 799 11 M     alacsonypadlós járat 798 13 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 10:45 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
2,1 .. Budapest, Péterhegyi út | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár              
28,6 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út | | | | | | |
S 0,5 Zsámbék, aut. ford. 06:17 11:17 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
S 0,5 Zsámbék, aut. ford. 06:20 11:22 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
28,6 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út | | | | | | |
28,9 .. Zsámbék, Ady Endre u. 06:22 11:24 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
29,2 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 06:23 11:25 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
30,0 .. Zsámbék, Vasbolt 06:24 11:26 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
30,7 .. Zsámbék, Új iskola 06:25 11:27 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
31,3 .. Tök, Fő u. 100. 06:26 11:28 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
32,0 .. Tök, Kútvölgy 06:27 11:29 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
32,6 .. Tök, Temető 06:28 11:30 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
33,3 .. Tök, Központi Major 06:29 11:31 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
33,9 .. Tök, Körtvélyes 06:30 11:32 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
S 0,0 Perbál, aut. ford. S S S S 16:03 S 18:03
35,0 0,8 Kisperbál 06:32 11:34 14:04 15:04   17:04  
35,5 .. Perbál, Központ 06:33 11:35 14:05 15:05   17:05  
39,7 .. Tinnye, Bocskai u. 50. 06:39 11:41 14:11 15:11   17:11  
40,4 .. Tinnye, sz. vend. 06:40 11:42 14:12 15:12   17:12  
41,0 .. Berekerdei erdészház, bej. út 06:42 11:44 14:14 15:14   17:14  
42,7 .. Garancsi tó 06:45 11:47 14:17 15:17   17:17  
44,7 .. Piliscsaba, Bécsi út 06:49 11:51 14:21 15:21   17:21  
44,8 0,0 Piliscsaba, városháza | 11:52 | 15:22   17:22  
S 0,7 Piliscsaba, vá. S 11:54 S 15:24   17:24  
S 0,7 Piliscsaba, vá. S 11:55 S        
44,8 0,0 Piliscsaba, városháza | 11:57 |        
45,9 .. Piliscsaba, Klévíz 06:51 11:59 14:23        
46,9 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 06:53 12:01 14:25        
48,1 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 06:55 12:03 14:27        
49,3 0,0 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 06:58 12:06 14:30        
S 2,1 Pilisvörösvár, vasútállomás 07:01 S S        
51,2 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út   12:08 14:32        
51,5 .. Pilisvörösvár, kultúrház   12:09 14:33        
52,2 .. Pilisvörösvár, vh.   12:11 14:35        
52,5 .. Pilisvörösvár, Fő út 31.   12:12 14:36        
53,0 .. Pilisvörösvár, bányatelep   12:13 14:37        

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek