Navigáció átugrása
328

(3274) Dejtár–Rétság–Tolmács–Vác

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 328 2 I    
0,0 .. Dejtár, Fő út 06:20
3,1 .. Patak, vegyesbolt 06:25
7,2 .. Nagyoroszi, Petőfi út 45. 06:30
8,0 .. Nagyoroszi, pataki elág. 06:31
8,5 .. Nagyoroszi, orvosi rendelő 06:33
9,5 .. Nagyoroszi, vá. 06:34
12,0 .. Borsosberény, ÁG. bej. út 06:37
17,0 .. Romhányi elág. 06:42
18,8 .. Rétság, aut. ford. 06:45
18,8 .. Rétság, aut. ford. 06:47
19,5 .. Rétság, rendőrség 06:49
20,4 0,0 Rétság, Pusztaszántói út (TDK) 06:50
S 1,1 Tolmács, sz. bolt 06:52
S 1,7 Tolmács, vá. bej. út 06:54
S 1,7 Tolmács, vá. bej. út 06:55
S 1,1 Tolmács, sz. bolt 06:57
20,4 0,0 Rétság, Pusztaszántói út (TDK) |
25,5 .. Nőtincsi elág. 07:04
28,6 .. Szendehely, ált. isk. 07:08
30,3 .. Szendehely-Katalinpuszta 07:11
36,8 .. Vác, DDC főbejárat 07:19
37,7 .. Vác, Oktatási Centrum 07:21
38,3 .. Vác, autójavító 07:22
40,1 .. Vác, aut. áll. 07:25

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat

Hírek

Hírek