Navigáció átugrása
1013

Budapest–Rétság–Romhány–Balassagyarmat

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 3     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel    21:50
S 31,8 .. Vác, Földváry tér   22:22
S 33,3 .. Vác, aut. áll.   22:25
S 33,3 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  17:25 22:30
S 35,1 .. Vác, autójavító 17:28 22:33
S 35,7 .. Vác, Oktatási Centrum 17:29 22:34
S 36,6 .. Vác, DDC főbejárat 17:31 22:35
S 38,1 .. Vác, transzf. áll. 17:33 22:37
39,9 39,5 .. Vác, Diósvölgy | |
41,6 41,2 .. Sejcei elág. 17:37 22:40
43,5 43,1 .. Szendehely-Katalinpuszta 17:39 22:42
45,2 44,8 .. Szendehely, ált. isk. 17:42 22:45
46,5 46,1 .. Szendehely-Kapáskút | |
48,3 47,9 .. Nőtincsi elág. 17:46 22:48
53,3 52,9 0,0 Tolmácsi elág | |
S S 1,1 Tolmács, sz. bolt S 22:55
S S 1,7 Tolmács, vá. bej. út S 22:56
S S 1,1 Tolmács, sz. bolt S 22:57
53,3 52,9 0,0 Tolmácsi elág | |
53,4 53,0 .. Rétság, Pusztaszántói út (TDK) 17:51 22:59
54,3 53,9 .. Rétság, rendőrség 17:52 23:00
55,0 54,6 .. Rétság, aut. ford. 17:53 23:01
55,0 54,6 .. Rétság, aut. ford. 17:59 23:02
56,8 56,4 .. Romhányi elág. 18:02 23:04
S 59,0 .. Bánk, újtelep 18:05 S
S 59,5 .. Bánk, tengerszem fogadó 18:06 S
S 59,9 .. Bánk, strand 18:07 S
S 60,3 .. Bánk, Romhányi út 18:08 S
S 62,8 .. Romhány, Világospuszta bej. út 18:10 S
S 66,4 0,0 Romhány, sz. bolt 18:14 S
S S 0,8 Romhány, vá. 18:15 S
S 66,4 0,0 Romhány, sz. bolt o S
S 66,7 .. Romhány, kastély   S
S 67,3 .. Romhány, újtelep   S
S 68,0 .. Romhány, major   S
S 70,1 .. Szátok, iskola   S
60,0 S 0,0 Tereskei elág.   23:08
60,9 S S Tereske, újtelep   23:09
62,0 S S Tereske, f. szöv.   23:11
64,1 S S Szátok, Szabadság u. 10.   23:14
64,7 70,7 S Szátok, tereskei elág.   23:15
68,8 74,8 S Érsekvadkert, Alvég   23:20
S S 1,5 Pusztaberki elág.   S
S S 4,6 Érsekvadkert, sportpálya   S
70,0 76,0 5,4 Érsekvadkert, Központ   23:22
73,1 79,1 .. Szent Lőrinc telep   23:25
76,4 82,4 .. Dejtári elág.   23:28
77,9 83,9 .. Ipolyszög, v. mh. bej. u.   23:30
79,0 85,0 .. Ipolyszög, bej. u.   23:31
81,8 87,8 .. Balassagyarmat, (Újkóvár) sz. bolt   23:34
82,9 88,9 .. Balassagyarmat, vágóhíd   23:35
83,5 89,5 .. Balassagyarmat, Lidl Áruház   23:36
86,4 92,4 .. Balassagyarmat, aut. áll.   23:40

Jelmagyarázat

A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje az 1010 sz. mezőben található.
A 104 sz. járatot a KMKK Zrt. közlekedteti
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
R Regionális járat

Hírek

Hírek