324-326

Dunakeszi–Fót–Mogyoród–Gödöllő

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: R R R E R R E R R R E E R R E E R R E R R R E E E R R E E R E R R R E E R R R E R R R E E R R E R R E E R R E R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 326 1 M     alacsonypadlós járat 326 3   6   alacsonypadlós járat 324 5 M     alacsonypadlós járat 320 1 M     alacsonypadlós járat 326 7 A     alacsonypadlós járat 324 9 M     alacsonypadlós járat 320 3 M     326 11 A     alacsonypadlós járat 324 13 M     alacsonypadlós járat 326 15 A     alacsonypadlós járat 321 107 M     alacsonypadlós járat 321 207 90     alacsonypadlós járat 325 17 M     alacsonypadlós járat 326 19 A     alacsonypadlós járat 321 109 M     321 209 90     326 71 M     alacsonypadlós járat 326 81 91     alacsonypadlós járat 321 211 90     alacsonypadlós járat 326 21       alacsonypadlós járat 326 73 M     alacsonypadlós járat 326 83 91     alacsonypadlós járat 321 113 M     alacsonypadlós járat 321 213 90     alacsonypadlós járat 321 215 90     alacsonypadlós járat 326 23       alacsonypadlós járat 324 25 M     alacsonypadlós járat 321 117 M     alacsonypadlós járat 321 217 90     alacsonypadlós járat 324 27 M     alacsonypadlós járat 321 219 90     alacsonypadlós járat 326 61 16     326 29 A     alacsonypadlós járat 324 31 M     alacsonypadlós járat 321 121 M     alacsonypadlós járat 321 221 90     alacsonypadlós járat 317 1 M     326 63 16     324 33 M     alacsonypadlós járat 321 223 90     alacsonypadlós járat 326 65 16     326 35 A     alacsonypadlós járat 325 37 M     alacsonypadlós járat 321 125 M     alacsonypadlós járat 321 225 90     alacsonypadlós járat 326 67 16     325 39 M     alacsonypadlós járat 321 227 90     alacsonypadlós járat 326 69 16     326 41 A 2   alacsonypadlós járat 321 129 M     alacsonypadlós járat 321 229 90     alacsonypadlós járat 326 43 M     alacsonypadlós járat 326 45 A 2   alacsonypadlós járat 320 31 M     alacsonypadlós járat 326 47 M     alacsonypadlós járat 326 49 A 2   alacsonypadlós járat 326 51 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. .. Dunakeszi, Barátság u. 39.           05:45     06:45       08:10                                 13:45       14:45         15:45       16:45       17:45                      
0,5 .. .. Dunakeszi, Barátság u. 9.           05:46     06:46       08:11                                 13:46       14:46         15:46       16:46       17:46                      
0,9 .. .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő           05:47     06:47       08:12                                 13:47       14:47         15:47       16:47       17:47                      
1,1 .. .. Dunakeszi, Szent István u.           05:48     06:48       08:13                                 13:48       14:48         15:48       16:48       17:48                      
1,6 .. .. Dunakeszi, Táncsics u.           05:49     06:49       08:14                                 13:49       14:49         15:49       16:49       17:49                      
1,8 .. .. Dunakeszi, Okmányiroda           05:50     06:50       08:15                                 13:50       14:50         15:50       16:50       17:50                      
S .. 0,5 Dunakeszi, Verseny u.           S     S       S                                 S       S         S       S       S                      
S .. 0,9 Dunakeszi, vá.           S     S       S                                 S       S         S       S       S                      
S .. 1,3 Dunakeszi, Verseny u.           S     S       S                                 S       S         S       S       S                      
2,3 .. .. Dunakeszi, Fóti út 2.           05:52     06:52       08:17                                 13:52       14:52         15:52       16:52       17:52                      
2,7 .. .. Dunakeszi, Fóti út 30.           05:54     06:54       08:19                                 13:54       14:54         15:54       16:54       17:54                      
3,2 .. .. Dunakeszi, Fóti út 56.           05:55     06:55       08:20                                 13:55       14:55         15:55       16:55       17:55                      
3,8 .. .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet           05:56     06:56       08:21                                 13:56       14:56         15:56       16:56       17:56                      
4,6 .. .. Dunakeszi, alagi temető           05:58     06:58       08:23                                 13:58       14:58         15:58       16:58       17:58                      
5,9 .. .. Fót, Keleti Márton u.           06:01     07:01       08:26                                 14:01       15:01         16:01       17:01       18:01                      
6,4 .. .. Fót, Győrffy út 9-11.           06:02     07:02       08:27                                 14:02       15:02         16:02       17:02       18:02                      
S 0,0 .. Fót, aut. áll. 04:03 04:33 05:03   05:33 S   06:33 S 07:33     S 08:33     09:33 09:33   10:33 11:33 11:33       12:33 13:03     S   14:33 14:33 S       15:33 S   16:33 16:33 S     17:33 S   18:33 18:33     19:55 20:40   21:40 21:55 23:15
S 0,6 .. Fót, Dózsa Gy. út 04:04 04:34 05:04   05:34 S   06:34 S 07:34     S 08:34     09:34 09:34   10:34 11:34 11:34       12:34 13:04     S   14:34 14:34 S       15:34 S   16:34 16:34 S     17:34 S   18:34 18:34     19:56 20:41   21:41 21:56 23:16
7,3 1,1 .. Fót, Kossuth út 04:05 04:35 05:05   05:35 06:05   06:35 07:05 07:35     08:30 08:35     09:35 09:35   10:35 11:35 11:35       12:35 13:05     14:05   14:35 14:35 15:05       15:35 16:05   16:35 16:35 17:05     17:35 18:05   18:35 18:35     19:57 20:42   21:42 21:57 23:17
7,9 1,7 .. Fót, Gyermekváros 04:08 04:38 05:08   05:38 06:08   06:38 07:08 07:38     08:33 08:38     09:38 09:38   10:38 11:38 11:38       12:38 13:08     14:08   14:38 14:38 15:08       15:38 16:08   16:38 16:38 17:08     17:38 18:08   18:38 18:38     19:59 20:44   21:44 21:59 23:19
Budapest, Újpest V.kapu         05:10 05:40   06:05 06:40 07:00     08:00 08:00     09:00 09:00   10:00 11:00 11:00       12:00 12:30     13:30   14:00 14:00 14:25       15:00 15:25   16:00 16:00 16:25     17:00 17:25   18:00 18:00     19:20 20:10 20:20 21:20 21:25 22:30
Fót, Gyermekváros         05:37 06:00   06:28 07:03 07:31     08:31 08:31     09:31 09:31   10:31 11:31 11:31       12:31 12:53     13:57   14:31 14:31 14:50       15:31 15:50   16:31 16:31 16:50     17:31 17:50   18:31 18:31     19:51 20:38 20:51 21:40 21:56 23:14
7,9 1,7 .. Fót, Gyermekváros 04:10 04:40 05:10 05:35 05:40 06:10 06:35 06:40 07:10 07:40     08:35 08:40     09:40 09:40   10:40 11:40 11:40       12:40 13:10     14:10   14:40 14:40 15:10     15:20 15:40 16:10   16:40 16:40 17:10     17:40 18:10   18:40 18:40     20:00 20:45 21:00 21:45 22:00 23:20
8,4 2,2 .. Fót, Vörösmarty u. 04:11 04:41 05:11 05:36 05:41 06:11 06:36 06:41 07:11 07:41     08:36 08:41     09:41 09:41   10:41 11:41 11:41       12:41 13:11     14:11   14:41 14:41 15:11     15:21 15:41 16:11   16:41 16:41 17:11     17:41 18:11   18:41 18:41     20:01 20:46 21:01 21:46 22:01 23:21
8,7 2,5 .. Fót, Kézműipari Váll. 04:12 04:42 05:12 05:37 05:42 06:12 06:37 06:42 07:12 07:42     08:37 08:42     09:42 09:42   10:42 11:42 11:42       12:42 13:12     14:12   14:42 14:42 15:12     15:22 15:42 16:12   16:42 16:42 17:12     17:42 18:12   18:42 18:42     20:02 20:47 21:02 21:47 22:02 23:22
10,5 4,3 .. Mogyoród, Mátyás király út 04:14 04:44 05:14 05:39 05:44 06:14 06:39 06:44 07:14 07:44 08:14 08:14 08:39 08:44 09:14 09:14 09:44 09:44 10:14 10:44 11:44 11:44 11:14 11:14 12:14 12:44 13:14 13:14 13:14 14:14 14:14 14:44 14:44 15:14 15:14 15:14 15:24 15:44 16:14 16:14 16:44 16:44 17:14 17:14 17:14 17:44 18:14 18:14 18:44 18:44 19:14 19:14 20:04 20:49 21:04 21:49 22:04 23:24
11,1 4,9 .. Mogyoród, Mázsa tér 04:16 04:46 05:16 05:41 05:46 06:16 06:41 06:46 07:16 07:46 08:16 08:16 08:41 08:46 09:16 09:16 09:46 09:46 10:16 10:46 11:46 11:46 11:16 11:16 12:16 12:46 13:16 13:16 13:16 14:16 14:16 14:46 14:46 15:16 15:16 15:16 15:26 15:46 16:16 16:16 16:46 16:46 17:16 17:16 17:16 17:46 18:16 18:16 18:46 18:46 19:16 19:16 20:05 20:50 21:05 21:50 22:05 23:25
11,6 5,4 .. Mogyoród, patak híd 04:17 04:47 05:17 05:42 05:47 06:17 06:42 06:47 07:17 07:47 08:17 08:17 08:42 08:47 09:17 09:17 09:47 09:47 10:17 10:47 11:47 11:47 11:17 11:17 12:17 12:47 13:17 13:17 13:17 14:17 14:17 14:47 14:47 15:17 15:17 15:17 15:27 15:47 16:17 16:17 16:47 16:47 17:17 17:17 17:17 17:47 18:17 18:17 18:47 18:47 19:17 19:17 20:06 20:51 21:06 21:51 22:06 23:26
12,2 6,0 .. Mogyoród, Újfalu 04:18 04:48 05:18 05:43 05:48 06:18 06:43 06:48 07:18 07:48 08:18 08:18 08:43 08:48 09:18 09:18 09:48 09:48 10:18 10:48 11:48 11:48 11:18 11:18 12:18 12:48 13:18 13:18 13:18 14:18 14:18 14:48 14:48 15:18 15:18 15:18 15:28 15:48 16:18 16:18 16:48 16:48 17:18 17:18 17:18 17:48 18:18 18:18 18:48 18:48 19:18 19:18 20:07 20:52 21:07 21:52 22:07 23:27
12,9 6,7 .. Mogyoród, Ring fogadó 04:20 04:50 05:20 05:45 05:50 06:20 06:45 06:50 07:20 07:50 08:20 08:20 08:45 08:50 09:20 09:20 09:50 09:50 10:20 10:50 11:50 11:50 11:20 11:20 12:20 12:50 13:20 13:20 13:20 14:20 14:20 14:50 14:50 15:20 15:20 15:20 15:30 15:50 16:20 16:20 16:50 16:50 17:20 17:20 17:20 17:50 18:20 18:20 18:50 18:50 19:20 19:20 20:08 20:53 21:08 21:53 22:08 23:28
13,6 7,4 .. Mogyoród, Szadai elág. 04:21 04:51 05:21 05:46 05:51 06:21 06:46 06:51 07:21 07:51 08:21 08:21 08:46 08:51 09:21 09:21 09:51 09:51 10:21 10:51 11:51 11:51 11:21 11:21 12:21 12:51 13:21 13:21 13:21 14:21 14:21 14:51 14:51 15:21 15:21 15:21 15:31 15:51 16:21 16:21 16:51 16:51 17:21 17:21 17:21 17:51 18:21 18:21 18:51 18:51 19:21 19:21 20:09 20:54 21:09 21:54 22:09 23:29
14,3 8,1 .. Mogyoród, HÉV áll. 04:23 04:53 05:23 05:48 05:53 06:23 06:48 06:53 07:23 07:53 08:23 08:23 08:48 08:53 09:23 09:23 09:53 09:53 10:23 10:53 11:53 11:53 11:23 11:23 12:23 12:53 13:23 13:23 13:23 14:23 14:23 14:53 14:53 15:23 15:23 15:23 15:33 15:53 16:23 16:23 16:53 16:53 17:23 17:23 17:23 17:53 18:23 18:23 18:53 18:53 19:23 19:23 20:10 20:55 21:10 21:55 22:10 23:30
Mogyoród 04:29 04:59 05:30 06:00 05:59 06:29 06:59 06:58 07:29 07:58   08:28 08:51 08:58   09:28 09:58 09:58 10:28 10:58 11:58 11:58 11:28 11:28 12:28 12:58 13:28 13:28 13:28 14:28 14:28 15:00 14:58 15:30 15:30 15:28 15:44 16:00 16:30 16:28 17:00 16:58 17:30 17:30 17:28 18:00 18:30 18:28 19:00 18:58 19:28 19:28 20:28 20:58 21:28 21:59    
Gödöllő 04:44 05:15 05:45 05:15 06:14 06:44 07:14 07:14 07:44 08:14   08:43 09:06 09:13   09:43 10:13 10:13 10:43 11:13 12:13 12:13 11:43 11:43 12:43 13:13 13:43 13:43 13:43 14:43 14:43 15:15 15:13 15:45 15:45 15:43 15:59 16:15 16:45 16:43 17:15 17:13 17:45 17:45 17:43 18:15 18:45 18:43 19:15 19:13 19:43 19:43 20:43 21:13 21:43 22:14    
Mogyoród 04:33 05:01 05:34 06:04 06:01 06:34 07:03 07:01 07:33 08:01 08:33 08:33 09:03 09:03 09:33 09:33 10:03 10:03 10:33 11:03 12:03 12:03 11:33 11:33 12:33 13:03 13:33 13:33 13:33 14:33 14:33 15:04 15:03 15:35 15:35 15:33 15:51 16:05 16:35 16:33 17:05 17:03 17:35 17:35 17:33 18:07 18:36 18:33 19:04 19:03 19:34 19:33 20:36 21:03   22:02    
Budapest, Örs vezér tere 05:06 05:36 06:07 06:39 06:36 07:07 07:36 07:36 08:06 08:36 09:06 09:06 09:36 09:36 10:06 10:06 10:36 10:36 11:06 11:36 12:36 12:36 12:06 12:06 13:06 13:36 14:06 14:06 14:06 15:06 15:06 15:37 15:36 16:08 16:08 16:06 16:24 16:38 17:08 17:06 17:38 17:36 18:08 18:08 18:06 18:45 19:10 19:06 19:37 19:36 20:08 20:06 21:09 21:36   22:35    
14,3 8,1 .. Mogyoród, HÉV áll.     05:24     06:24     07:24                                   13:24     14:24       15:24     15:34   16:24                                      
15,7 9,5 .. Mogyoród, EGIS telep     05:26     06:26     07:26                                   13:26     14:26       15:26     |   16:26                                      
20,8 14,6 .. Gödöllő, Szabadság tér     05:34     06:34     07:34                                   13:34     14:34       15:34     15:44   16:34                                      
21,3 15,1 .. Gödöllő, aut. áll.     05:35     06:35     07:35                                   13:35     14:35       15:35     15:45   16:35                                      

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
90 április 1 - október 1. között szabad- és munkaszüneti napokon,
91 március 31-ig és október 2-től szabad- és munkaszüneti napokon
55 Budapest, Újpest Városkapu XIII. kerületi oldaláról induló, Dunakeszin keresztül a 309 sz. vonalon közlekedő autóbusz. Átszállási hely Fót, autóbusz-állomás
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat