Navigáció átugrása
326

Fót–Mogyoród Ideiglenes menetrend 2018.10.20-21.

Menetrend érvényessége: 2018.10.20 - 2018.10.21
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 326 3 A     alacsonypadlós járat 326 7 A     alacsonypadlós járat 326 11 A     alacsonypadlós járat 326 15 A     alacsonypadlós járat 326 19 A     alacsonypadlós járat 181   A     alacsonypadlós járat 326 81 A     alacsonypadlós járat 326 21 A     alacsonypadlós járat 326 83 A     alacsonypadlós járat 326 23 A     alacsonypadlós járat 326 29 A     alacsonypadlós járat 129   A     alacsonypadlós járat 326 35 A     alacsonypadlós járat 135   A     alacsonypadlós járat 326 41 A     alacsonypadlós járat 326 45 A     alacsonypadlós járat 326 49 A     alacsonypadlós járat
0,0 .. .. Dunakeszi, Barátság u. 39.                                  
0,5 .. .. Dunakeszi, Barátság u. 9.                                  
0,9 .. .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő                                  
1,1 .. .. Dunakeszi, Szent István u.                                  
1,6 .. .. Dunakeszi, Táncsics u.                                  
1,8 .. 0,0 Dunakeszi, Okmányiroda                                  
S .. 0,5 Dunakeszi, Verseny u.                                  
S .. 0,9 Dunakeszi, vá.                                  
S .. 1,3 Dunakeszi, Verseny u.                                  
2,3 .. 1,5 Dunakeszi, Fóti út 2.                                  
2,7 .. .. Dunakeszi, Fóti út 30.                                  
3,2 .. .. Dunakeszi, Fóti út 56.                                  
3,8 .. .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet                                  
4,6 .. .. Dunakeszi, alagi temető                                  
5,9 .. .. Fót, Keleti Márton u.                                  
6,4 .. .. Fót, Győrffy út 9-11.                                  
0,0 0,0 .. Fót, aut. áll. 04:15           09:45   11:35   14:43   16:43     20:38 21:55
0,6 0,6 .. Fót, Dózsa Gy. út 04:16           09:46   11:36   14:44   16:44     20:39 21:56
1,1 1,1 .. Fót, Kossuth út 04:17           09:47   11:37   14:45   16:45     20:40 21:57
1,7 1,7 .. Fót, Gyermekváros 04:19           09:49   11:39   14:48   16:48     20:42 21:59
Budapest, Újpest V.kapu     05:45   07:47   09:15 09:45 11:00   14:15   16:15     20:10 21:25
Fót, Gyermekváros     06:13   08:08   09:38 10:08 11:31   14:38   16:38     20:38 21:56
1,7 1,7 .. Fót, Gyermekváros 04:19 05:19 06:19 07:19 08:19 09:19 09:49 10:19 11:39 12:19 14:50   16:50   18:19 20:43 22:00
2,2 2,2 .. Fót, Vörösmarty u. 04:20 05:20 06:20 07:20 08:20 09:20 09:50 10:20 11:40 12:20 14:51   16:51   18:20 20:44 22:01
2,5 2,5 .. Fót, Kézműipari Váll. 04:21 05:21 06:21 07:21 08:21 09:21 09:51 10:21 11:41 12:21 14:52   16:52   18:21 20:45 22:02
4,3 4,3 .. Mogyoród, Mátyás király út 04:23 05:23 06:23 07:23 08:23 09:23 09:53 10:23 11:43 12:23 14:54 15:23 16:54 17:23 18:23 20:47 22:04
4,9 4,9 .. Mogyoród, Mázsa tér 04:25 05:25 06:25 07:25 08:25 09:25 09:55 10:25 11:45 12:25 14:56 15:25 16:56 17:25 18:25 20:48 22:05
5,4 5,4 .. Mogyoród, patak híd 04:26 05:26 06:26 07:26 08:26 09:26 09:56 10:26 11:46 12:26 14:57 15:26 16:57 17:26 18:26 20:49 22:06
6,0 6,0 .. Mogyoród, Újfalu 04:27 05:27 06:27 07:27 08:27 09:27 09:57 10:27 11:47 12:27 14:58 15:27 16:58 17:27 18:27 20:50 22:07
6,7 6,7 .. Mogyoród, Ring fogadó 04:29 05:29 06:29 07:29 08:29 09:29 09:59 10:29 11:49 12:29 15:00 15:29 17:00 17:29 18:29 20:51 22:08
7,4 7,4 .. Mogyoród, Szadai elág. 04:30 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:00 10:30 11:50 12:30 15:01 15:30 17:01 17:30 18:30 20:52 22:09
8,1 8,1 .. Mogyoród, HÉV áll. 04:32 05:32 06:32 07:32 08:32 09:32 10:02 10:32 11:52 12:32 15:03 15:32 17:03 17:32 18:32 20:53 22:10
Mogyoród 04:56 05:56 06:56 07:56 08:56 09:56   10:56 11:56 12:56   15:56   17:56 18:56 20:56  
Gödöllő végállomás 05:10 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10   11:10 12:10 13:10   16:10   18:10 19:10 21:10  
Mogyoród 04:38 05:38 06:38 07:38 08:38 09:38   10:38   12:38   15:38   17:38 18:38   22:38
Budapest Örs vezér tere 05:12 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12   11:12   13:12   16:12   18:12 19:12   23:12
15,7 9,5 .. Mogyoród, EGIS telep o o o o o o o o o o o o o o o o o
20,8 14,6 .. Gödöllő, Szabadság tér                                  
21,3 15,1 .. Gödöllő, aut. áll.                                  

Jelmagyarázat

#A 2018. október 20-án és 21-én

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat