Navigáció átugrása
324-326

Dunakeszi–Fót–Mogyoród–Gödöllő

Menetrend érvényessége: 2017.06.19 -
Besorolás: R R R E R R E R R R E E R R E E R R E R E E R R E R R E E R E R R R E E R R E R R R E E R R E R R E E R R E R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 326 1 M     alacsonypadlós járat 326 3   6   alacsonypadlós járat 324 5 M     alacsonypadlós járat 320 1 M     alacsonypadlós járat 326 7 A     alacsonypadlós járat 324 9 M     alacsonypadlós járat 320 3 M     326 11 A     alacsonypadlós járat 324 13 M     alacsonypadlós járat 326 15 A     alacsonypadlós járat 321 107 M     alacsonypadlós járat 321 207 90     alacsonypadlós járat 325 17 M     alacsonypadlós járat 326 19 A     alacsonypadlós járat 321 109 M     321 209 90     326 71 M     alacsonypadlós járat 326 81 91     alacsonypadlós járat 321 211 90     alacsonypadlós járat 326 21       alacsonypadlós járat 321 113 M     alacsonypadlós járat 321 213 90     alacsonypadlós járat 326 73 M     alacsonypadlós járat 326 83 91     alacsonypadlós járat 321 215 90     alacsonypadlós járat 326 23       alacsonypadlós járat 324 25 M     alacsonypadlós járat 321 117 M     alacsonypadlós járat 321 217 90     alacsonypadlós járat 324 27 M     alacsonypadlós járat 321 219 90     alacsonypadlós járat 326 61 16     326 29 A     alacsonypadlós járat 324 31 M     alacsonypadlós járat 321 121 M     alacsonypadlós járat 321 221 90     alacsonypadlós járat 326 63 16     324 33 M     alacsonypadlós járat 321 223 90     alacsonypadlós járat 326 65 16     326 35 A     alacsonypadlós járat 325 37 M     alacsonypadlós járat 321 125 M     alacsonypadlós járat 321 225 90     alacsonypadlós járat 326 67 16     325 39 M     alacsonypadlós járat 321 227 90     alacsonypadlós járat 326 69 16     326 41 A 2   alacsonypadlós járat 321 129 M     alacsonypadlós járat 321 229 90     alacsonypadlós járat 326 43 M     alacsonypadlós járat 326 45 A 2   alacsonypadlós járat 320 31 M     alacsonypadlós járat 326 47 M     alacsonypadlós járat 326 49 A 2   alacsonypadlós járat 326 51 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. .. Dunakeszi, Barátság u. 39.           05:40     06:40       08:10                                 13:55       14:55       15:55       16:55       17:55                      
0,5 .. .. Dunakeszi, Barátság u. 9.           05:41     06:41       08:11                                 13:56       14:56       15:56       16:56       17:56                      
0,9 .. .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő           05:42     06:42       08:12                                 13:57       14:57       15:57       16:57       17:57                      
1,1 .. .. Dunakeszi, Szent István u.           05:43     06:43       08:13                                 13:58       14:58       15:58       16:58       17:58                      
1,6 .. .. Dunakeszi, Táncsics u.           05:44     06:44       08:14                                 13:59       14:59       15:59       16:59       17:59                      
1,8 .. .. Dunakeszi, Okmányiroda           05:45     06:45       08:15                                 14:00       15:00       16:00       17:00       18:00                      
S .. 0,5 Dunakeszi, Verseny u.           S     S       S                                 S       S       S       S       S                      
S .. 0,9 Dunakeszi, vá.           S     S       S                                 S       S       S       S       S                      
S .. 1,3 Dunakeszi, Verseny u.           S     S       S                                 S       S       S       S       S                      
2,3 .. .. Dunakeszi, Fóti út 2.           05:47     06:47       08:17                                 14:02       15:02       16:02       17:02       18:02                      
2,7 .. .. Dunakeszi, Fóti út 30.           05:49     06:49       08:19                                 14:04       15:04       16:04       17:04       18:04                      
3,2 .. .. Dunakeszi, Fóti út 56.           05:50     06:50       08:20                                 14:05       15:05       16:05       17:05       18:05                      
3,8 .. .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet           05:51     06:51       08:21                                 14:06       15:06       16:06       17:06       18:06                      
4,6 .. .. Dunakeszi, alagi temető           05:53     06:53       08:23                                 14:08       15:08       16:08       17:08       18:08                      
5,9 .. .. Fót, Keleti Márton u.           05:56     06:56       08:26                                 14:11       15:11       16:11       17:11       18:11                      
6,4 .. .. Fót, Győrffy út 9-11.           05:57     06:57       08:27                                 14:12       15:12       16:12       17:12       18:12                      
S 0,0 .. Fót, aut. áll. 04:08 04:28 04:58   05:28 S   06:28 S 07:28     S 08:28     09:43 09:43   10:43     11:43 11:43   12:43 13:13     S   14:43 14:43 S     15:43 S   16:43 16:43 S     17:43 S   18:43 18:43     19:55 20:40   21:40 21:55 23:15
S 0,6 .. Fót, Dózsa Gy. út 04:09 04:29 04:59   05:29 S   06:29 S 07:29     S 08:29     09:44 09:44   10:44     11:44 11:44   12:44 13:14     S   14:44 14:44 S     15:44 S   16:44 16:44 S     17:44 S   18:44 18:44     19:56 20:41   21:41 21:56 23:16
7,3 1,1 .. Fót, Kossuth út 04:10 04:30 05:00   05:30 06:00   06:30 07:00 07:30     08:30 08:30     09:45 09:45   10:45     11:45 11:45   12:45 13:15     14:15   14:45 14:45 15:15     15:45 16:15   16:45 16:45 17:15     17:45 18:15   18:45 18:45     19:57 20:42   21:42 21:57 23:17
7,9 1,7 .. Fót, Gyermekváros 04:13 04:33 05:03   05:33 06:03   06:33 07:03 07:33     08:33 08:33     09:48 09:48   10:48     11:48 11:48   12:48 13:18     14:18   14:48 14:48 15:18     15:48 16:18   16:48 16:48 17:18     17:48 18:18   18:48 18:48     19:59 20:44   21:44 21:59 23:19
Budapest, Újpest V.kapu         05:05 05:30   06:05 06:30 07:00     08:00 08:00     09:10 09:15   10:10     11:10 11:15   12:10 12:40     13:40   14:00 14:15 14:40     15:00 15:40   16:00 16:15 16:40     17:00 17:40   18:00 18:15     19:20 20:10 20:20 21:20 21:25 22:30
Fót, Gyermekváros         05:32 05:50   06:28 06:53 07:31     08:31 08:31     09:35 09:38   10:38     11:35 11:38   12:38 13:05     14:05   14:35 14:38 15:07     15:35 16:07   16:35 16:38 17:07     17:35 18:07   18:35 18:38     19:51 20:38 20:51 21:40 21:56 23:14
7,9 1,7 .. Fót, Gyermekváros 04:15 04:35 05:05 05:35 05:35 06:05 06:35 06:35 07:05 07:35     08:35 08:35     09:50 09:50   10:50     11:50 11:50   12:50 13:20     14:20   14:50 14:50 15:20     15:50 16:20   16:50 16:50 17:20     17:50 18:20   18:50 18:50     20:00 20:45 21:00 21:45 22:00 23:20
8,4 2,2 .. Fót, Vörösmarty u. 04:16 04:36 05:06 05:36 05:36 06:06 06:36 06:36 07:06 07:36     08:36 08:36     09:51 09:51   10:51     11:51 11:51   12:51 13:21     14:21   14:51 14:51 15:21     15:51 16:21   16:51 16:51 17:21     17:51 18:21   18:51 18:51     20:01 20:46 21:01 21:46 22:01 23:21
8,7 2,5 .. Fót, Kézműipari Váll. 04:17 04:37 05:07 05:37 05:37 06:07 06:37 06:37 07:07 07:37     08:37 08:37     09:52 09:52   10:52     11:52 11:52   12:52 13:22     14:22   14:52 14:52 15:22     15:52 16:22   16:52 16:52 17:22     17:52 18:22   18:52 18:52     20:02 20:47 21:02 21:47 22:02 23:22
10,5 4,3 .. Mogyoród, Mátyás király út 04:19 04:39 05:09 05:39 05:39 06:09 06:39 06:39 07:09 07:39 08:24 08:24 08:39 08:39 09:24 09:24 09:54 09:54 10:24 10:54 11:24 11:24 11:54 11:54 12:24 12:54 13:24 13:24 13:24 14:24 14:24 14:54 14:54 15:24 15:24 15:24 15:54 16:24 16:24 16:54 16:54 17:24 17:24 17:24 17:54 18:24 18:24 18:54 18:54 19:24 19:24 20:04 20:49 21:04 21:49 22:04 23:24
11,1 4,9 .. Mogyoród, Mázsa tér 04:21 04:41 05:11 05:41 05:41 06:11 06:41 06:41 07:11 07:41 08:26 08:26 08:41 08:41 09:26 09:26 09:56 09:56 10:26 10:56 11:26 11:26 11:56 11:56 12:26 12:56 13:26 13:26 13:26 14:26 14:26 14:56 14:56 15:26 15:26 15:26 15:56 16:26 16:26 16:56 16:56 17:26 17:26 17:26 17:56 18:26 18:26 18:56 18:56 19:26 19:26 20:05 20:50 21:05 21:50 22:05 23:25
11,6 5,4 .. Mogyoród, patak híd 04:22 04:42 05:12 05:42 05:42 06:12 06:42 06:42 07:12 07:42 08:27 08:27 08:42 08:42 09:27 09:27 09:57 09:57 10:27 10:57 11:27 11:27 11:57 11:57 12:27 12:57 13:27 13:27 13:27 14:27 14:27 14:57 14:57 15:27 15:27 15:27 15:57 16:27 16:27 16:57 16:57 17:27 17:27 17:27 17:57 18:27 18:27 18:57 18:57 19:27 19:27 20:06 20:51 21:06 21:51 22:06 23:26
12,2 6,0 .. Mogyoród, Újfalu 04:23 04:43 05:13 05:43 05:43 06:13 06:43 06:43 07:13 07:43 08:28 08:28 08:43 08:43 09:28 09:28 09:58 09:58 10:28 10:58 11:28 11:28 11:58 11:58 12:28 12:58 13:28 13:28 13:28 14:28 14:28 14:58 14:58 15:28 15:28 15:28 15:58 16:28 16:28 16:58 16:58 17:28 17:28 17:28 17:58 18:28 18:28 18:58 18:58 19:28 19:28 20:07 20:52 21:07 21:52 22:07 23:27
12,9 6,7 .. Mogyoród, Ring fogadó 04:25 04:45 05:15 05:45 05:45 06:15 06:45 06:45 07:15 07:45 08:30 08:30 08:45 08:45 09:30 09:30 10:00 10:00 10:30 11:00 11:30 11:30 12:00 12:00 12:30 13:00 13:30 13:30 13:30 14:30 14:30 15:00 15:00 15:30 15:30 15:30 16:00 16:30 16:30 17:00 17:00 17:30 17:30 17:30 18:00 18:30 18:30 19:00 19:00 19:30 19:30 20:08 20:53 21:08 21:53 22:08 23:28
13,6 7,4 .. Mogyoród, Szadai elág. 04:26 04:46 05:16 05:46 05:46 06:16 06:46 06:46 07:16 07:46 08:31 08:31 08:46 08:46 09:31 09:31 10:01 10:01 10:31 11:01 11:31 11:31 12:01 12:01 12:31 13:01 13:31 13:31 13:31 14:31 14:31 15:01 15:01 15:31 15:31 15:31 16:01 16:31 16:31 17:01 17:01 17:31 17:31 17:31 18:01 18:31 18:31 19:01 19:01 19:31 19:31 20:09 20:54 21:09 21:54 22:09 23:29
14,3 8,1 .. Mogyoród, HÉV áll. 04:28 04:48 05:18 05:48 05:48 06:18 06:48 06:48 07:18 07:48 08:33 08:33 08:48 08:48 09:33 09:33 10:03 10:03 10:33 11:03 11:33 11:33 12:03 12:03 12:33 13:03 13:33 13:33 13:33 14:33 14:33 15:03 15:03 15:33 15:33 15:33 16:03 16:33 16:33 17:03 17:03 17:33 17:33 17:33 18:03 18:33 18:33 19:03 19:03 19:33 19:33 20:10 20:55 21:10 21:55 22:10 23:30
Mogyoród   04:52 05:22 05:52 05:52 06:21 07:06 06:51 07:36 07:51 08:51 08:51 08:51 08:51 09:51 09:51 10:21 10:21 10:51 11:21 11:51 11:51 12:21 12:21 12:51 13:21 13:51 13:51 13:51 14:51 14:51 15:21 15:21 15:51 15:51 15:51 16:21 16:51 16:51 17:21 17:21 17:51 17:51 17:51 18:21 18:51 18:51 19:21 19:21 19:51 19:51 20:21   21:21   22:21 23:41
Gödöllő végállomás   05:06 05:36 06:06 06:06 06:35 07:20 07:05 07:50 08:05 09:05 09:05 09:05 09:05 10:05 10:05 10:35 10:35 11:05 11:35 12:05 12:05 12:35 12:35 13:05 13:35 14:05 14:05 14:05 15:05 15:05 15:35 15:35 16:05 16:05 16:05 16:35 17:05 17:05 17:35 17:35 18:05 18:05 18:05 18:35 19:05 19:05 19:35 19:35 20:05 20:05 20:35   21:35   22:35 23:55
Mogyoród 04:38 05:08 05:38 05:54 06:08 06:24 06:54 07:08 07:24 08:08 08:39 08:38 09:08 09:08 09:38 09:38 10:08 10:08 10:38 11:08 11:38 11:38 12:08 12:08 12:38 13:08 13:38 13:38 13:38 14:38 14:38 15:08 15:08 15:38 15:38 15:38 16:08 16:38 16:38 17:08 17:08 17:38 17:38 17:38 18:08 18:38 18:38 19:08 19:08 19:38 19:38   21:08   22:08   23:38
Budapest Örs vezér tere 05:12 05:42 06:12 06:28 06:42 06:58 07:28 07:42 07:58 08:42 09:13 09:12 09:42 09:42 10:12 10:12 10:42 10:42 11:12 11:42 12:12 12:12 12:42 12:42 13:12 13:42 14:12 14:12 14:12 15:12 15:12 15:42 15:42 16:12 16:12 16:12 16:42 17:12 17:12 17:42 17:42 18:12 18:12 18:12 18:42 19:12 19:12 19:43 19:43 20:13 20:13   21:42   22:42   23:58
14,3 8,1 .. Mogyoród, HÉV áll.     05:19     06:19     07:19                                   13:34     14:34       15:34       16:34                                      
15,7 9,5 .. Mogyoród, EGIS telep     05:21     06:21     07:21                                   13:36     14:36       15:36       16:36                                      
20,8 14,6 .. Gödöllő, Szabadság tér     05:29     06:29     07:29                                   13:44     14:44       15:44       16:44                                      
21,3 15,1 .. Gödöllő, aut. áll.     05:30     06:30     07:30                                   13:45     14:45       15:45       16:45                                      

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
90 április 1 - október 1. között szabad- és munkaszüneti napokon,
91 március 31-ig és október 2-től szabad- és munkaszüneti napokon
55 Budapest, Újpest Városkapu XIII. kerületi oldaláról induló, Dunakeszin keresztül a 309 sz. vonalon közlekedő autóbusz. Átszállási hely Fót, autóbusz-állomás
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek