Navigáció átugrása
396-399

Budapest–Szada–Veresegyház–Őrbottyán

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E R E E E R E E R R R E R E E R R E E E R E E E E R E E E E E R E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1     6   5         394 101 M     7   M     9         11   M     394 5       13         15   M     2160   16     alacsonypadlós járat 394 107 87     alacsonypadlós járat 394 207 A     alacsonypadlós járat 17         394 29       19   16     21   M     2160   16     alacsonypadlós járat 394 41 87     alacsonypadlós járat 23   M     25         27   M     394 33 M     29   M     31   M     33   M     233   A     394 37 M     35   M     37   M     39     2   41   M     43     2   2160   M     alacsonypadlós járat 45     3  
0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00 07:00   08:00 09:00 10:00   11:00 12:00       13:00   13:30 14:00     14:30 15:00 15:30   16:00 16:30 17:00 17:00   17:30 18:00 19:00 20:00 21:00   23:00
3,8 3,8 Budapest, Kacsóh P. út 05:08 07:08   08:08 09:08 10:08   11:08 12:08       13:08   13:38 14:08     14:38 15:08 15:38   16:08 16:38 17:08 17:08   17:38 18:08 19:08 20:08 21:08   23:08
7,7 7,7 Budapest, Szerencs u. 05:15 07:15   08:15 09:15 10:15   11:15 12:15       13:15   13:45 14:15     14:45 15:15 15:45   16:15 16:45 17:15 17:15   17:45 18:15 19:15 20:15 21:15   23:15
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                    
S 26,6 Gödöllő, Úrréti tó S 07:31   S 09:31 S   11:31 S       13:31   S S     S 15:31 S   S S 17:31 17:31   S S 19:31 S 21:31   23:31
S 27,5 Szada, CBA S 07:32   S 09:32 S   11:32 S       13:32   S S     S 15:32 S   S S 17:32 17:32   S S 19:32 S 21:32   23:32
S 28,2 Szada, Dózsa Gy. út 6. S 07:34   S 09:34 S   11:34 S       13:34   S S     S 15:34 S   S S 17:34 17:34   S S 19:34 S 21:33   23:33
S 29,0 Szada, Dózsa Gy. út 51. S 07:36   S 09:36 S   11:36 S       13:36   S S     S 15:36 S   S S 17:36 17:36   S S 19:36 S 21:34   23:34
S 29,6 Szada, Dózsa Gy. út 111. S 07:38   S 09:38 S   11:38 S       13:38   S S     S 15:38 S   S S 17:38 17:38   S S 19:38 S 21:35   23:35
21.6 S Mogyoród, Lake Forest Villapark 05:29 S   08:29 S 10:29   S 12:29       S   13:59 14:29     14:59 S 15:59   16:29 16:59 S S   17:59 18:29 S 20:29 S   S
24,7 S Szada, Ipari Park 05:32 S   08:32 S 10:32   S 12:32       S   14:02 14:32     15:02 S 16:02   16:32 17:02 S S   18:02 18:32 S 20:32 S   S
26,2 S Szada, Székely B. út 05:34 S   08:34 S 10:34   S 12:34       S   14:04 14:34     15:04 S 16:04   16:34 17:04 S S   18:04 18:34 S 20:34 S   S
27,4 30,2 Szada, TÜZÉP telep 05:36 07:39   08:36 09:39 10:36   11:39 12:36       13:39   14:06 14:36     15:06 15:39 16:06   16:36 17:06 17:39 17:39   18:06 18:36 19:39 20:36 21:36   23:36
28,1 30,9 Veresegyház, KIG-telep 05:37 07:40   08:37 09:40 10:37   11:40 12:37       13:40   14:07 14:37     15:07 15:40 16:07   16:37 17:07 17:40 17:40   18:07 18:37 19:40 20:37 21:37   23:37
28,8 31,6 Veresegyház, vá. bej. út 05:39 07:42   08:39 09:42 10:39   11:42 12:39       13:42   14:09 14:39     15:09 15:42 16:09   16:39 17:09 17:42 17:42   18:09 18:39 19:42 20:39 21:39   23:39
29,2 32,0 Veresegyház, benzinkút 05:40 07:43   08:40 09:43 10:40   11:43 12:40       13:43   14:10 14:40     15:10 15:43 16:10   16:40 17:10 17:43 17:43   18:10 18:40 19:43 20:40 21:40   23:40
29,2 32,0 Veresegyház, benzinkút 05:40 07:43 08:01 08:40 09:43 10:40 11:01 11:43 12:40 13:01 13:01 13:01 13:43 14:01 14:10 14:40 15:01 15:01 15:10 15:43 16:10 16:31 16:40 17:10 17:43 17:48 18:01 18:10 18:40 19:43 20:41 21:40 21:48 23:40
29,6 32,4 Veresegyház, ált. isk. 05:41 07:44 08:02 08:41 09:44 10:41 11:02 11:44 12:41 13:02 13:02 13:02 13:44 14:02 14:11 14:41 15:02 15:02 15:11 15:44 16:11 16:32 16:41 17:11 17:44 17:49 18:02 18:11 18:41 19:44 20:42 21:41 21:49 23:41
Veresegyház, ált. isk.   07:57   08:55 09:55 10:55   11:55 12:55       13:55     14:55     15:25 15:55 16:25   16:55 17:25 17:55 17:55   18:25 18:57 19:57 20:53 21:58   23:58
Galgamácsa, Újtelep   08:25   09:25 10:25 11:25   12:25 13:25       14:25     15:25     15:55 16:25 16:55   17:25 17:55 18:25 18:25   18:55 19:25 20:25 21:20 22:25   00:25
29,6 32,4 Veresegyház, ált. isk. 05:41 07:44 08:02 08:41 09:44 10:41 11:02 11:44 12:41 13:02 13:02 13:02 13:44 14:02 14:11 14:41 15:02 15:02 15:11 15:44 16:11 16:32 16:41 17:11 17:44 17:49 18:02 18:11 18:41 19:44 20:42 21:41 21:49 23:41
29.9 32,7 Veresegyház, templom 05:42 07:45 08:03 08:42 09:45 10:42 11:03 11:45 12:42 13:03 13:03 13:03 13:45 14:03 14:12 14:42 15:03 15:03 15:12 15:45 16:12 16:33 16:42 17:12 17:45 17:50 18:03 18:12 18:42 19:45 20:43 21:42 21:50 23:42
30.2 33,0 Veresegyház, Fő út 130. 05:43 07:46 08:04 08:43 09:46 10:43 11:04 11:46 12:43 13:04 13:04 13:04 13:46 14:04 14:13 14:43 15:04 15:04 15:13 15:46 16:13 16:34 16:43 17:13 17:46 17:51 18:04 18:13 18:43 19:46 20:44 21:43 21:51 23:43
30,8 33,6 Veresegyház, aut. ford. 05:44 07:47 08:05 08:44 09:47 10:44 11:05 11:47 12:44 13:05 13:05 13:05 13:47 14:05 14:14 14:44 15:05 15:05 15:14 15:47 16:14 16:35 16:44 17:14 17:47 17:52 18:05 18:14 18:44 19:47 20:45 21:44 21:52 23:44
32,3 35,1 Őrbottyán, Fő út o o 08:07 o o o 11:07 o o 13:07 13:07 13:07 o 14:07 o o 15:07 15:07 o o o 16:37 o 17:16 o 17:54 18:07 18:16 o 19:49 20:47 o 21:54 23:46
33,1 35,9 Őrbottyán, Rendőrőrs     08:09       11:09     13:09 13:09 13:09   14:09     15:09 15:09       16:39   17:18   17:56 18:08 18:18   19:51 20:49   21:56 23:47
33,7 36,5 Őrbottyán, posta     08:10       11:10     13:10 13:10 13:10   14:10     15:10 15:10       16:40   17:19   17:57 18:09 18:19   19:52 20:50   21:57 23:48
34,2 37,0 Őrbottyán, vá. bej. út     08:11       11:11     13:11 13:11 13:11   14:11     15:11 15:11       16:41   17:20   17:58 18:10 18:20   19:53 20:51   21:58 23:49
34,9 37,7 Őrbottyán, Hajós Alfréd u.     08:13       11:13     13:13 13:13 13:13   14:13     15:13 15:13       16:43   17:22   18:00 18:11 18:22   19:55 20:53   22:00 23:50
35,5 38,3 Őrbottyán, Béke u.     08:14       11:14     13:14 13:14 13:14   14:14     15:14 15:14       16:44   17:23   18:01 18:12 18:23   19:56 20:54   22:01 23:51
36,0 38,8 Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford.     08:15       11:15     13:15 13:15 13:15   14:15     15:15 15:15       16:45   17:24   18:02 18:13 18:24   19:57 20:55   22:02 23:52

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A menetrendben feltüntetett 394-es és 452-es járatok Veresegyház, benzinkút megállóhelyen
csatlakozást biztosítanak Őrbottyán felé a Budapest irányából érkező, Veresegyházig közlekedő 396-os és 397-es járatoktól.
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat