Navigáció átugrása
460

Aszód– Acsa–Balassagyarmat

Menetrend érvényessége: 2019.06.03 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 460 1 M     460 3 M    
Hatvan 03:13  
Aszód 03:27  
Budapest-Keleti    
Aszód    
0,0 .. Aszód, vá. 03:45  
0,7 .. Aszód, vá. bej. út 03:46  
0,9 .. Aszód, művelődési ház |  
1,6 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 03:47  
1,8 .. Aszód, ikladi elág. |  
2,3 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 03:48  
3,2 .. Iklad, Aszódi út |  
3,7 .. Iklad, Rákóczi u. 03:50  
4,2 .. Iklad, művelődési otthon 03:51  
5,0 .. Iklad, takarékszövetkezet 03:52  
5,5 .. Iklad, orvosi rendelő |  
5,9 0,0 Iklad-Domony-felső v. mh. 03:53  
6,5 0,6 Iklad, fatelep |  
S 3,4 Galgamácsa, mg. telep |  
S 4,5 Galgamácsa, Újtelep 03:58  
10,7 S Galgamácsa, művelődési ház S  
Budapest, Újpest Városkapu    
Galgamácsa, művelődési ház    
10,7 S Galgamácsa, művelődési ház S  
11,1 S Galgamácsa, gyógyszertár S  
11,8 S Galgamácsa, fatelep S  
12,3 S Galgamácsa, magtár S  
17,0 9,6 Galgagyörk, Dózsa Gy. u. 1. 04:04  
17,7 .. Galgagyörk, Falujáró u. 40. 04:05  
21,3 .. Püspökhatvan, kh. 04:09  
21,8 .. Püspökhatvan, szeszfőzde 04:10  
21,8 .. Püspökhatvan, szeszfőzde [ 04:10
24,9 .. Acsa, v. átj.   04:14
25,5 .. Acsa-Erdőkürt vá.   04:15
S .. Galgaguta, vá.   S
31,0 .. Galgaguta, emlékpark   04:21
31,4 .. Galgaguta, berceli elág.   04:22
31,8 .. Galgaguta, Kossuth u. 116.   04:23
34,3 .. Nógrádkövesd, iskola   04:26
35,0 .. Nógrádkövesd, vá.   04:28
35,6 .. Nógrádkövesd, vízmű   04:29
36,8 .. Becske, v.mh.bej.út   04:31
38,6 .. Becske, nógrádkövesdi eá.   04:33
43,7 .. Kelecsénypuszta   |
46,1 .. Magyarnándor, Kossuth út   |
46,8 .. Magyarnándor, f.szöv.   04:43
47,4 .. Magyarnándor, Mohorai út 16.   04:44
49,9 .. Mohora, sz.ib.   04:48
50,7 .. Mohora, cs.halápi útelág   04:50
52,7 .. Csesztvei elág.   |
54,7 .. Szügy, Mikszáth út 67.   04:57
55,3 .. Szügy, nógrádmarcali elág.   04:58
56,1 .. Szügy, ZOLLNER Kft.   04:59
57,6 .. Balassagyarmat, MAHLE   05:01
58,5 .. Balassagyarmat, VOLÁN telep   05:03
59,2 .. Balassagyarmat, nyírjesi elág.   05:04
59,9 .. Balassagyarmat, vá. bej. út   05:05
60,6 .. Balassagyarmat, Kossuth Lajos út 2.   05:06
61,7 .. Balassagyarmat, aut. áll.   05:08

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat