Navigáció átugrása
502

Nagykáta–Szentlőrinckáta

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 502 3 M     502 7 M     501 1 N     502 9 I     501 5 M     502 11 M    
0,0 Nagykáta, vá. 05:40 07:45 09:20 12:40 14:40 15:08
0,5 Nagykáta, gimnázium 05:41 07:46 09:22 12:41 14:42 15:09
0,9 Nagykáta, okmányiroda 05:42 07:47 09:24 12:42 14:44 15:10
1,4 Nagykáta, templom 05:43 07:48 09:25 12:43 14:45 15:11
2,0 Nagykáta, Álmos u. 05:44 07:49 09:26 12:44 14:46 15:12
2,5 Nagykáta, aut. ford. 05:45 07:50 09:28 12:45 14:48 15:13
5,9 Szentmártonkáta, aut.ford. 05:49 07:54 09:30 12:49 14:50 15:17
6,6 Szentmártonkáta, posta 05:50 07:55 09:31 12:50 14:51 15:18
6,9 Szentmártonkáta, templom 05:51 07:56 09:32 12:51 14:52 15:19
11,6 Kátai ÁG. bej. út 05:58 08:03   12:58   15:26
14,8 Szentlőrinckáta, bej. út 06:02 08:07   13:02   15:30
15,5 Szentlőrinckáta, Virág u. 06:03 08:08   13:03   15:31
16,0 Szentlőrinckáta, posta 06:04 08:09   13:04   15:32
16,5 Szentlőrinckáta, aut. ford. 06:05 08:10   13:05   15:33

Jelmagyarázat

A 11 sz. járatot a KMKK Zrt. közlekedteti.

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat

Hírek

Hírek