Navigáció átugrása
731

Budapest–(Bp., Sasadi út)–M7–(Érd, Riminyáki u.)–Érd

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 731 1   2  
0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  23:30
2,3 Budapest, Kelenföldi autóbuszgarázs 23:35
3,8 Budapest, Sasadi út 23:42
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
8,7 Budaörs, Benzinkút 23:49
16,8 Érd, M7 csomópont 23:58
17,3 Érd, Bem tér 23:59
17,3 Érd, Bem tér 00:00
17,8 Érd, Rekettye u. 00:01
19,3 Érd, Daróci u. 00:02
19,7 Érd, Cserhalmi u. 00:04
20,2 Érd, Akácfa u. 00:05
20,7 Érd, Aggteleki u. 00:07
21,2 Érd, Géza u. 00:08
21,7 Érd, Gellért u. 00:10
22,2 Érd, Ferenc u. 00:11
22,6 Érd, Attila u. 00:12
23,0 Érd, Széchenyi tér 00:13
23,6 Érd, Kálvin tér 00:16
24,2 Érd, aut. áll. 00:18

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
5 Nem közlekedik: XII. 25., 26.

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek