Navigáció átugrása
898

Szentendre–Tahitótfalu–Kisoroszi

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 898 1 I     898 3 I     898 5 I     898 7 I    
Budapest, Batthyány tér       15:22
Szentendre       16:02
0,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel        16:05
0,9 .. Szentendre, Római kőtár       16:07
1,4 .. Szentendre, Bükkös patak       16:09
1,8 .. Szentendre, Izbégi elág.       16:11
2,5 .. Szentendre, Pismány ABC       16:13
3,0 .. Szentendre, Danubius szálló       16:14
3,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út       16:15
4,0 .. Szentendre, Horgony u.       16:16
4,5 .. Szentendre, Barackvirág u.       16:17
4,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév       16:18
5,3 .. Leányfalu, Akácos út       16:19
6,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út       16:20
7,0 .. Leányfalu, Erkel F. u.       16:22
7,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév       16:23
8,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér       16:25
9,1 .. Leányfalu, Seres u.       16:26
9,8 .. Leányfalu, Tavasz u.       16:27
10,4 .. Tahitótfalu, Újtelep       16:28
11,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő       16:29
11,6 .. Tahitótfalu, Hídfő       16:30
12,3 0,0 Tahitótfalu, Ady E. u.       |
S 0,7 Tahitótfalu, Hősök tere 06:57 13:23 14:36 16:32
12,3 0,0 Tahitótfalu, Ady E. u. 06:58 13:24 14:37 16:33
14,2 .. Tahitótfalu, üdülőtelep 07:00 13:26 14:39 16:35
21,6 .. Kisoroszi, Széchenyi u. 07:08 13:34 14:47 16:43
22,3 .. Kisoroszi, Hősök tere 07:10 13:36 14:49 16:45

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek