Skip navigation
1013

Budapest–Rétság–Romhány–Balassagyarmat–Szécsény

Timetable valid from: 2022.04.03 -
Classification: R R
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M   You can buy your ticket on Internet too. 3     2 You can buy your ticket on Internet too.
0,0 0,0 .. .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel    21:50
S 31,8 .. .. Vác, Földváry tér   22:22
S 33,3 .. .. Vác, aut. áll.   22:25
S 33,3 .. .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  17:25 22:30
S 35,1 .. .. Vác, autójavító 17:28 22:33
S 35,7 .. .. Vác, Oktatási Centrum 17:29 22:34
S 36,6 .. .. Vác, DDC főbejárat 17:31 22:35
S 38,1 .. .. Vác, transzf. áll. 17:33 22:37
39,9 39,5 .. .. Vác, Diósvölgy 17:35 22:39
41,6 41,2 .. .. Sejcei elág. 17:37 22:40
43,5 43,1 .. .. Szendehely-Katalinpuszta 17:39 22:42
45,2 44,8 .. .. Szendehely, ált. isk. 17:42 22:45
48,3 47,9 .. .. Nőtincsi elág. 17:46 22:48
53,3 52,9 0,0 .. Tolmácsi elág | |
S S 1,1 .. Tolmács, Felső S 22:55
S S 1,7 .. Tolmács, Alsó S 22:56
S S 1,1 .. Tolmács, Felső S 22:57
53,3 52,9 0,0 .. Tolmácsi elág | |
53,4 53,0 .. .. Rétság, Pusztaszántói út 17:51 22:59
54,3 53,9 .. .. Rétság, rendőrség 17:52 23:00
55,0 54,6 .. .. Rétság, aut. ford. 17:53 23:01
55,0 54,6 .. .. Rétság, aut. ford. 17:59 23:02
56,0 55,6 .. .. Rétság, benzinkút 18:01 23:03
56,8 56,4 .. .. Romhányi elág. 18:02 23:04
S 59,0 .. .. Bánk, Petőfi út felső 18:05 S
S 59,5 .. .. Bánk, tengerszem fogadó 18:06 S
S 59,9 .. .. Bánk, strand 18:07 S
S 60,3 .. .. Bánk, Romhányi út 18:08 S
S 62,8 .. .. Romhány, Világospuszta bej. út 18:10 S
S 66,4 0,0 .. Romhány, Aranykakas Borozó 18:14 S
S S 0,8 .. Romhány, vá. 18:15 S
S 66,4 0,0 .. Romhány, Aranykakas Borozó o S
S 66,7 .. .. Romhány, Prónay-kastély   S
S 67,3 .. .. Romhány, újtelep   S
S 68,0 .. .. Romhány, major   S
S 70,1 .. .. Szátok, alsó   S
60,0 S .. 0,0 Tereskei elág.   23:08
60,9 S .. S Tereske, újtelep   23:09
62,0 S .. S Tereske, Központ   23:11
64,1 S .. S Szátok, Szabadság u. 10.   23:14
64,7 70,7 .. S Szátok, tereskei elág.   23:15
68,8 74,8 .. S Érsekvadkert, Rákóczi út-Alvég   23:20
S S .. 1,5 Pusztaberki elágazó   S
S S .. 4,6 Érsekvadkert, sportpálya   S
70,0 76,0 .. 5,4 Érsekvadkert, Központ   23:22
73,1 79,1 .. .. Érsekvadkert, Szentlőrincpuszta   23:25
76,4 82,4 .. .. Dejtári elág.   23:28
77,9 83,9 .. .. Ipolyszög, v. mh. bej. u.   23:30
79,0 85,0 .. .. Ipolyszög, bej. u.   23:31
81,8 87,8 .. .. Balassagyarmat, Újkóvár   23:34
82,9 88,9 .. .. Balassagyarmat, Strand   23:35
83,5 89,5 .. .. Balassagyarmat, Lidl Áruház   23:36
86,4 92,4 .. .. Balassagyarmat, aut. áll.   23:40
86,4 92,4 .. .. Balassagyarmat, aut. áll.   23:42
88,1 94,1 .. .. Balassagyarmat, Kenessey Albert Kórház   23:46
93,1 99,1 .. .. Őrhalom, Mária major   23:51
94,5 100,5 .. .. Őrhalom, Mária Kápolna   23:53
95,1 101,1 .. .. Őrhalom, iskola   23:54
95,9 101,9 .. .. Őrhalom, csitári elág.   23:56
96,8 102,8 .. .. Hugyagi elág.   23:57
103,4 109,4 .. .. Szécsény, újtelep   00:03
104,5 110,5 .. .. Szécsény, autóbusz-állomás   00:05

Legend

2 december 24-én nem közlekedik

on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Stopping only for passengers getting off
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
R Regional passenger transport service