Skip navigation
1052

Budapest–Gödöllő–Hatvan–Gyöngyös–Eger

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1     71 You can buy your ticket on Internet too.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 23:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 23:20
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 23:25
26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona 23:40
27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. 23:41
28,2 .. Gödöllő, szökőkút 23:43
28,9 .. Gödöllő, aut. áll. 23:45
29,8 .. Gödöllő, Egyetem 23:47
32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út 23:50
36,7 .. Domonyvölgy 23:54
42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 00:00
43,3 .. Aszód, vá. bej. út 00:01
43,9 .. Aszód, Bethlen G. u. 00:02
53,8 .. Kerekharaszt (3-as főút) 00:10
55,8 .. Hatvan, Rákóczi út 00:12
56,7 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 00:13
58,1 .. Hatvan, aut. pu. 00:15
59,0 .. Hatvan, Kossuth tér 00:17
60,1 .. Hatvan, Horváth M. út 00:18
66,5 .. Hort, Gerendás 00:24
67,5 .. Hort, Hősök tere 1. 00:25
77,4 .. Nagyrédei elág. 00:33
81,7 .. Gyöngyös, toronyház 00:38
82,1 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 00:40
82,1 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
90,6 .. Halmajugra, bej. út 00:48
94,3 .. Karácsond, bej. út 00:51
98,3 .. Detk, bej. út 00:55
111,0 .. Kápolna, Dembinszky út 01:06
120,0 .. Kerecsend, Fő út 60. 01:14
130,7 .. Eger, Tompa utca 01:24
132,3 .. Eger, vá. bej. út 01:26
133,0 .. Eger, színház 01:28
133,7 .. Eger, aut. áll. 01:30

Legend

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
71 december 24-26. között és december 31-én nem közlekedik
| line passing stop, but not stopping at it
Stopping only for passengers getting on
Stopping only for passengers getting off
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
O National passenger transport service