Skip navigation
1069

Budapest–Gyöngyös–Heves–Abádszalók–Tiszafüred

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 301       You can buy your ticket on Internet too.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 16:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 16:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 16:30
76,3 .. Gyöngyös, toronyház 17:22
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 17:25
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 17:35
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
86,7 .. Karácsond, községháza 17:48
87,8 .. Karácsond, Vasút u. 6. 17:50
95,3 .. Nagyfüged, aut. vt. 17:59
98,6 .. Tarnazsadány, faluszéle 18:04
101,1 .. Tarnaméra, iskola 18:07
103,7 .. Boconád, kh. 18:11
114,1 0,0 Heves, Hősök tere 18:22
S 0,9 Heves, aut. áll. 18:25
S 0,9 Heves, aut. áll. 18:30
114,1 0,0 Heves, Hősök tere 18:32
122,5 .. Átány, aut. vt. 18:42
123,5 .. Átány, Alvégesi temető 18:44
129,5 .. Kömlő, ib. 18:51
130,3 .. Kömlő, Egri út 132. 18:53
136,6 .. Tiszanána, Ballók-tó 19:00
137,6 .. Tiszanána, Fő tér 19:02
145,3 .. Kisköre, Kossuth L. u. 50. 19:11
146,3 .. Kisköre, Szent István park 19:13
151,7 .. Pusztataskony, szoc. otthon 19:20
160,0 .. Abádszalók, vasbolt 19:29
160,9 .. Abádszalók, aut. áll. 19:33
162,3 .. Abádszalók, Füredi út 87. 19:35
166,2 .. Tiszaderzs, vízmű 19:40
166,8 .. Tiszaderzs, kh. 19:41
176,3 .. Tiszaszőlős, aut. vt. 19:52
182,7 .. Tiszafüred, sz. bolt 19:59
183,9 .. Tiszafüred, posta 20:01
185,6 .. Tiszafüred, aut. áll. 20:05

Legend

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
| line passing stop, but not stopping at it
Stopping only for passengers getting on
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
O National passenger transport service