Skip navigation
1174

Budapest–Székesfehérvár–Siófok–Igal–Kaposvár

Timetable valid from: 2022.06.16 -
Classification: O O
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 107   75     103       Passengers need supplementary tickets for this surfaceYou can buy your ticket on Internet too.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu.   15:15
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő   15:24
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ   15:26
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út   15:31
S 64,3 .. Székesfehérvár, Zombori út   16:22
S 66,5 .. Székesfehérvár, Király sor   16:25
S 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll.   16:30
S 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 16:35 16:40
S 77,2 .. Szabadbattyán, kálozi útelág. | 16:53
S 86,6 .. Polgárdi, kislángi útelág. | 17:04
S 94,7 .. Lepsény, Vasút út | 17:13
S 100,9 .. Alsótekeres | 17:20
104,7 108,8 .. Siófok (Szabadifürdő), v. mh. | 17:29
108,8 112,9 .. Siófok, aut. áll. 17:20 17:35
108,8 112,9 .. Siófok, aut. áll. 17:25 17:50
110,0 114,1 .. Siófok, városháza | 17:54
110,8 114,9 .. Siófok, kórház | 17:57
111,9 116,0 .. Siófok, Fokihegyi iskola | 17:59
112,9 117,0 .. Siófok (Balatonszéplak), felső v. mh. | 18:01
114,9 119,0 .. Siófok (Balatonszéplak), alsó v. mh. | 18:04
115,9 120,0 .. Zamárdi, Endrédi-patak | 18:06
116,9 121,0 .. Zamárdi, felső vasútállomás | 18:07
118,9 123,0 0,0 Zamárdi, v. mh. 17:39 18:09
S S 0,9 Zamárdi, Kecskeméti u. S 18:10
S S 1,6 Zamárdi, Csokonai köz S 18:11
S S 2,2 Zamárdi, Kéktó kemping S 18:12
S S 3,2 Szántód, rév bej. út S 18:14
S S 4,1 Szántód, Hattyú u. S 18:16
S S 4,7 Szántód, vasúti átjáró S 18:17
123,2 127,3 5,4 Balatonföldvár, szántódi elág. [1] | 18:19
123,9 128,0 .. Balatonföldvár, Mátyás király u. | 18:20
125,1 129,2 .. Balatonföldvár, közp. aut. vt. | 18:22
127,9 132,0 .. Kőröshegy, Kozma tér | 18:25
132,3 136,4 .. Kereki, aut. vt. | 18:30
135,0 139,1 .. Pusztaszemes, Bercsényi u. | 18:33
141,7 145,8 .. Kapoly, Kapolypuszta | 18:40
144,0 148,1 .. Kapoly, Kapolymadaras | 18:42
145,8 149,9 .. Nágocsi elág. | 18:44
150,3 154,4 .. Andocs, templom | 18:50
156,7 160,8 .. Bonnya (Bonnyapuszta), aut. vt. | 18:57
163,0 167,1 0,0 Igal, felső | |
S S 1,2 Igal, fürdő S 19:06
S S 1,2 Igal, fürdő S 19:06
164,3 168,4 2,5 Igal, fürdő elág. | |
164,6 168,7 .. Igal, takarékszövetkezet | 19:09
167,2 171,3 .. Ráksi, templom | 19:12
173,0 177,1 .. Magyaratád, Pázmány tér | 19:19
175,0 179,1 .. Magyaratád, Rácegres | 19:21
183,0 187,1 .. Kaposvár (Toponár), orci elág. | 19:30
184,5 188,6 .. Kaposvár, Kaposvári Egyetem 18:53 19:33
187,3 191,4 .. Kaposvár, Kisgát 18:56 19:37
188,8 192,9 .. Kaposvár, ÁNTSZ | 19:39
189,3 193,4 .. Kaposvár, Füredi u. csp. 19:01 19:41
190,8 194,9 .. Kaposvár, aut. áll. 19:05 19:45

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon, kivéve december 26-án
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján, kivéve december 31-én
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
Stopping only for passengers getting off
Passengers need supplementary tickets for this surface Passengers need supplementary tickets for this surface
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
O National passenger transport service