Skip navigation
1189

Budapest–Székesfehérvár–Veszprém–Balatonfüred–Keszthely

Timetable valid from: 2022.07.01 -
Classification: O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   V   Passengers need supplementary tickets for this surfaceYou can buy your ticket on Internet too.The service runs at high speed on motorway, therefore it carries only seated passengers.
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 14:15
4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő Csak felszállás  14:24
5,8 .. Budapest, Újbuda-központ Csak felszállás  14:26
8,6 .. Budapest, Sasadi út Csak felszállás  14:31
64,3 .. Székesfehérvár, Zombori út 15:17
66,5 .. Székesfehérvár, Király sor 15:20
68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 15:25
68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 15:30
81,1 .. Csór, Magyar u. 15:46
85,0 .. Várpalota, Alumíniumkohó bej. út 15:51
90,3 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út |
S 0,4 Várpalota, aut. áll. 15:58
S 0,4 Várpalota, aut. áll. 16:00
90,3 0,0 Várpalota, aut. áll. bej. út |
S 7,5 Öskü, aut. vt. 16:08
112,3 22,1 Veszprém, Viola u. 16:21
113,5 .. Veszprém, aut. áll. 16:25
113,5 .. Veszprém, aut. áll. 16:30
114,3 .. Veszprém, kórház 16:33
128,0 .. Csopak, kh. 16:49
131,3 .. Balatonfüred, Arács vasúti mh. 16:52
132,0 .. Balatonfüred, Arany Csillag 16:53
132,8 .. Balatonfüred, aut. áll. 16:55
132,8 .. Balatonfüred, aut. áll. 17:00
139,9 .. Aszófő, vá. bej. út 17:08
141,9 .. Örvényes, aut. vt. 17:11
143,3 .. Balatonudvari, aut. vt. 17:13
144,6 .. Balatonudvari, Fövenyes, bej. út 17:15
148,3 .. Balatonakali, bej. út 17:19
151,2 .. Zánka, Gyermekváros 17:22
153,7 .. Zánka, Köveskál vá. bej. út 17:25
156,7 .. Balatonszepezd, v. mh. 17:29
158,3 .. Balatonszepezd, fürdő 17:31
160,5 .. Révfülöp, vá. 17:34
164,9 .. Balatonrendes, v. mh. 17:39
166,4 .. Ábrahámhegy, v. mh. 17:41
168,9 .. Badacsonytomaj (Badacsonyörs), camping 17:44
169,9 .. Badacsonytomaj (Badacsonyörs), posta 17:45
171,0 .. Badacsonytomaj, vá. bej. út 17:47
173,2 .. Badacsony, v. mh. 17:50
176,0 .. Badacsonylábdihegy, v. mh. bej. út 17:53
177,9 .. Badacsonytördemic-Szigliget, vá. bej. út 17:55
180,7 .. Szigliget, bej. út 17:58
185,0 .. Balatonederics, bej. út 18:03
187,4 .. Balatongyörök, Becehegy 18:06
189,9 .. Balatongyörök, bej. út 18:09
192,6 .. Vonyarcvashegy, vá. bej. út 18:12
194,2 .. Gyenesdiás, takarékpénztár 18:14
195,3 .. Gyenesdiás, kh. 18:16
197,8 .. Keszthely, kórház 18:19
199,7 .. Keszthely, aut. áll. 18:22

Legend

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatára a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.

on days of rest
on days of rest
| line passing stop, but not stopping at it
Stopping only for passengers getting on
Passengers need supplementary tickets for this surface Passengers need supplementary tickets for this surface
The service runs at high speed on motorway, therefore it carries only seated passengers. The service runs at high speed on motorway, therefore it carries only seated passengers.
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
O National passenger transport service