Skip navigation
1257

Budapest–Oroszlány–Kisbér

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   E   You can buy your ticket on Internet too.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 21:35
4,7 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 21:44
5,8 Budapest, Újbuda-központ 21:46
8,6 Budapest, Sasadi út 21:51
72,6 Környe, faluközpont 22:47
79,7 Oroszlány, körforgalom 22:56
80,1 Oroszlány, posta 22:57
85,8 Bokod, Hajnal u. 23:04
86,4 Bokod, iskola 23:05
87,0 Bokod, Dadi u. 23:07
89,5 Dad, bokodi elág. 23:10
92,5 Szákszendi elág. 23:14
96,0 Császár, Petőfi u. 23:18
96,6 Császár, posta 23:19
100,8 Vérteskethely, alsó 23:24
101,8 Vérteskethely, posta 23:26
106,8 Kisbér, sportpálya 23:33
107,9 Kisbér, aut. áll. 23:35

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

a hetek első munkanapját megelőző napon
a hetek első munkanapját megelőző napon
Stopping only for passengers getting on
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
R Regional passenger transport service